Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango-Plus (V2.11) 25.02.2016 Tarihli Yazılım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
PLUS SERİLERİ iÇİNDİR NORMAL OLAN SERİLERE OLMAZ.!

YAZILIM NOTLARI:

1- MODE tuşu ile IPTV bölümüne giriş eklendi. ( KISA-YOL )
2- Eutelsat 3B 3°Doğu 12734 V 16750 Biss kanalları düzeltildi. (Key dosyası yüklenmesi gerekir)

Ekli dosyalar

• Next Minix HD Tango Plus V2.11 YAZILIMI.rar
    5.2 MB · Görüntüleme: 124
Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
arkadaslar Next TangoRed modeli varmi? Next servisde yeni bir yazlim gordum.Next Tango Red 02.02.2016 fabrika yazlimi

evet yeni ürün 109---130 tl gibi fiyatı var

211301480_tn120_0.jpg

şlemci M3510E CPU

Flash Bellek 8MB

RAM 512Mb DDRII

Dijital Ses Çıkışı Optik SPDIF Çıkış

TV & Radyo Kanal Kapasitesi 8000

Yazılım Güncelleme USB Aygıt ve RS232 Port üzerinden

Uyum TKGS (Turksat Kanal Güncelleme Sistemi) Uyumlu

Video Çözünürlük Seçenekleri 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480

Diğer Özellikler

Farklı Formattaki Video ve Müzik Dosyalarını Oynatma Resim Slayt Gösterimi

USB Aygıt Üzerinden TV Kanallarını Kayıt ve TimeShift Fonksiyonları

HD&SD Kanal ve Medya İçerikleri Görüntüleme

HDMI ve SCART (RGB/CVBS) Analog A/V Çıkış

Son düzenleme:

peder

0
Üye
7 Tem 2015
2
0
1
Merhabalar;

Bu yazılım ile kanal listesindeki kanal isimlerini karakter sınırı getirilmiş ve bu çok kötü oldu. Birçok kanal hd yayında ve kanal isimleri tam görünmüyor. Bir önceki yazılımda böyle bir durum yoktu. TRT Belges diye kanal ismi olur mu hiç ? Lütfen bu durumu düzeltin.

yildirim1954

0
Üye
24 Eki 2013
35
1
8
akhisar -MANİSA
next tango plus uydu cihazı kayıt hatası:2saatlik yerli kanalı kayıt yapıyorum.kaydı seyrederken 40-45nci dakikalıkbölüne geldiğimde kayıt donuyor kaydın geri kalan bölümü seyredilmiyor.15 kasım 2015-21ocak 2016-25 şubat 2016 yazılımlarının hepsini denedim aynı hatayı veriyor.ustalardan yardım bekliyorum.

arbinboga

0
Üye
7 Eki 2015
1
0
1
Arkadaşlar yeni aldığım tango plus uydu alıcımda ilk ay iz tv netgeo gibi kanallar Türkçe olarak izlemekteydim nedense artık izleyemiyorum ben bu konuda çok vasatım bana yardım edebilirseniz çok ama çok mutlu olurum izlemek istediğim sadece belgesel kanalları
cehaletimi mazur görün zira hergün yaptığımız işler değil lakin anlatmanız durumunda yapabileceğimi düşünüyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar yeni aldığım tango plus uydu alıcımda ilk ay iz tv netgeo gibi kanallar Türkçe olarak izlemekteydim nedense artık izleyemiyorum ben bu konuda çok vasatım bana yardım edebilirseniz çok ama çok mutlu olurum izlemek istediğim sadece belgesel kanalları
cehaletimi mazur görün zira hergün yaptığımız işler değil lakin anlatmanız durumunda yapabileceğimi düşünüyorum

Merhabalar arkadaşım size bu konuda gereken bilgiyi ÖZEL den bana yolladığınız mesaja cevaben YAZDIM...

satmani

0
Üye
31 Tem 2012
47
18
8
yeni yazılımdan beklediklerimiz nelerdir ?
ben youtube görüntü kalitesinin ve video açma sorununun düzeltilmesini, yabancı şifreli kanalın açıldıktan sonra "ekran kararma" probleminin çözülmesini isterim..

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Bu gun yeni bir musterie TangoPlus aldik canak ve kanal tum montajni yaptim, bu gun yeni bir sorunla karsilasdim,sorun su arkadaslar-sinyal laziminca iyi tum sd hd kanallarda fakat cihazi plazma tv-nin arkasinda duran zaman cihazda kumanda uzaktan calismiyor ve kanallar donuyor ve sinyal yok yaziyor,cihazi plazma tv-nin arkasindan kaldirdigim zaman sinyal iyi oluyor ve cihaz normal calisiyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Bu gun yeni bir musterie TangoPlus aldik canak ve kanal tum montajni yaptim, bu gun yeni bir sorunla karsilasdim,sorun su arkadaslar-sinyal laziminca iyi tum sd hd kanallarda fakat cihazi plazma tv-nin arkasinda duran zaman cihazda kumanda uzaktan calismiyor ve kanallar donuyor ve sinyal yok yaziyor,cihazi plazma tv-nin arkasindan kaldirdigim zaman sinyal iyi oluyor ve cihaz normal calisiyor

Merhabalar Sn arkadaşım acaba cihazı TV nin arkasına sıkıştırınca kabloda bir gevşeklik söz konusu olup kısa devre yapmış olabilirimi.? Malum TV ler ile duvar arasında çok kısa bir mesafe kalıyor.Hal böyle olunca alıcı gözün girdiği jak fiş yuvasıda tam yerine oturmayıp kumandada algılama sorunu yaşatmış olabilir.Bende bu kanıyı uyandıran cihazın tv nin arkasından çıkarıldıktan sonra normal olarak çalışmaya başlamış olmasıdır...

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Merhabalar Sn arkadaşım acaba cihazı TV nin arkasına sıkıştırınca kabloda bir gevşeklik söz konusu olup kısa devre yapmış olabilirimi.? Malum TV ler ile duvar arasında çok kısa bir mesafe kalıyor.Hal böyle olunca alıcı gözün girdiği jak fiş yuvasıda tam yerine oturmayıp kumandada algılama sorunu yaşatmış olabilir.Bende bu kanıyı uyandıran cihazın tv nin arkasından çıkarıldıktan sonra normal olarak çalışmaya başlamış olmasıdır...
Haydar abi cihaz tv-nin arkasinda duran zaman kumanda uzaktan calismiyor,yakindan 2-3 metreden calisiyor,birde bazi kanallarda sinyal olmuyor,cihazi tv-nin arkasindan kaldirdim tum sorun cozuldu,abi yormayim sizi,cihazin nerde duracagini musterinin kendisi ayarlayacak,oyle anlastik
,tesekkurler!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Haydar abi cihaz tv-nin arkasinda duran zaman kumanda uzaktan calismiyor,yakindan 2-3 metreden calisiyor,birde bazi kanallarda sinyal olmuyor,cihazi tv-nin arkasindan kaldirdim tum sorun cozuldu,abi yormayim sizi,cihazin nerde duracagini musterinin kendisi ayarlayacak,oyle anlastik
,tesekkurler!

Tamam kardeşim o halde sıkıntı yok önemli olan sorunun hallolması....

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
bu gun tango plus aldim musteriye cihaz acilanda kart takildi-basarlanmadi yaziyor! cihaza hic kart takmadim!yazlim son-fabrik yazlimdada durum ayni idi, arkadaslardan yardim bekliyorum

1069_ati

0
Üye
14 May 2016
1
0
1
Bir sonraki yazılımda öncelikli olarak youtube da video açarken çıkan hatalara kesin bir çözüm bulunmasını istiyorum, radyo da next 2000 serisinde olduğu gibi kullanıcıya resim yükleme olanağı tanınmalı. Ayrıca rss bölümünde kanal adını ayrı adresi ayrı düzenlenebilmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...