Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango Teknik Özellikleri

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
ralink 5370 destekliyor çipsetli arkadaştaki wifide bundan sendekide marka farklı ama çipset aynı demekki
kanal sayısına gelince eski yazılımlarda hafıza daha azdı hatırladığım 60 gibi yanılmıyorsam şimdi 200 yapılmış yazılım açıklamasında gördüm hafıza arttırılamaz ancak yazılımla olur fazlasını yükleyemezsin dosyanı 200 e sınırlaman gerek karma dosya yapıp kullanabilirsin m3u formatlı imkan kısıtlı ama bunada şükür olmayanlarda var yada olupta kullanılamayan cihazların iptvside var mesela mavi pembe vb. gibi

Bunda da kullanamıyordum ta ki bugune kadar... iptv lerimi tekrar düzenleyecem 200 e ayarlıcam.. En iyileri hangisi ise onları yükleyeceğim...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
A.kadir ustamın dediği gibi siyah menülü cihazların tümünde kasalı veya minix olsun iptv çalışmıyor tangoda Novatek 78326se 8mb flas / 128mb ram var çalıştırması güzel olmuş güle güle kullanın.

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Dün iptv leri izlediğimde sıkıntı yaşamadım ama sadece ultra hd kanallarda iptv yayını arada donuyordu belkide internettendir... bir de bir yayınd adenk geldim yayın yavaşlatılmış şekilde ilerliyordu...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kumanda geldi netlink ancak F1+000 patch etkin yapınca aktif oluyor diğer türlü menüde kapalı
eski yazılımda hatırladığım emüyü açınca f1+000 ile kod düzenle aktif oluyordu şimdi göremedim muhtemelen kısayol ile giriş yapılıyor sanırım fazlada bakamadım zaman kısıtlı
hatırlatma arkadaşa akıllı kumanda vermişler nete baktım yeni kumanda diye geçiyor ama tuşlar görev yapmıyor info ile usb ye giriliyor oda deneme yanılmayla buldum f1 görev yapmıyor emüyü açamamıştık yani orjinal kumandanın görevini yapmıyor aldanıp almayın sadece kanal değiştirirsiniz ses açarsınız gibi başkada işe yaramaz

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
kumanda geldi netlink ancak F1+000 patch etkin yapınca aktif oluyor diğer türlü menüde kapalı
eski yazılımda hatırladığım emüyü açınca f1+000 ile kod düzenle aktif oluyordu şimdi göremedim muhtemelen kısayol ile giriş yapılıyor sanırım fazlada bakamadım zaman kısıtlı
hatırlatma arkadaşa akıllı kumanda vermişler nete baktım yeni kumanda diye geçiyor ama tuşlar görev yapmıyor info ile usb ye giriliyor oda deneme yanılmayla buldum f1 görev yapmıyor emüyü açamamıştık yani orjinal kumandanın görevini yapmıyor aldanıp almayın sadece kanal değiştirirsiniz ses açarsınız gibi başkada işe yaramaz

Cihazda iptv durumunda herhangi bir sıkıntı gördünüz mü ustam ben 15-20 dk mı yarım saat mi tam hatırlayamadım bir iptv kanalının üzerinde iken kanal 30 dk falan açık kalınca donuyor yayın ilerlemiyor.. sizde de böyle durum oluştu mu..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Cihazda iptv durumunda herhangi bir sıkıntı gördünüz mü ustam ben 15-20 dk mı yarım saat mi tam hatırlayamadım bir iptv kanalının üzerinde iken kanal 30 dk falan açık kalınca donuyor yayın ilerlemiyor.. sizde de böyle durum oluştu mu..

cihaz benim değil ve bende değil arkadaşımın dün maçta takılma yaptığını söyledi birkaç güne yanına gidicem inş birebir görme imkanım olacak yazarım
paneli izleyenlerin sayısı netin durumu gibi etkenlerden dolayı takılma donma bağlanamama gibi sorunlar olabiliyor iptvde ben mini2000 kullanıyorum ondada dün maçta takılmalar meydana geldi iptvde ancak yabancı panelden beinsporttan izledim sorunsuz olarak

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
cihaz benim değil ve bende değil arkadaşımın dün maçta takılma yaptığını söyledi birkaç güne yanına gidicem inş birebir görme imkanım olacak yazarım
paneli izleyenlerin sayısı netin durumu gibi etkenlerden dolayı takılma donma bağlanamama gibi sorunlar olabiliyor iptvde ben mini2000 kullanıyorum ondada dün maçta takılmalar meydana geldi iptvde ancak yabancı panelden beinsporttan izledim sorunsuz olarak

cevap için teşekkürler..Bu günde bir film izliyim dedim 10 dk sonra yayın dondu kanal değiştirip tekrar geri geldiğimde yerinde devam etti.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
cevap için teşekkürler..Bu günde bir film izliyim dedim 10 dk sonra yayın dondu kanal değiştirip tekrar geri geldiğimde yerinde devam etti.

yarın bakıcam nasıl iptv oynatması dosya hazırladım 180 kusur kanallı yükleyip deneme yapıcam akşama yazarım durumu

Fuat67

0
Üye
7 Eyl 2018
3
0
1
Merhaba, bende de minix hd tango cihaz var. İp tv izlemek için neler yapmalıyım detaylı bilgi verebilecek arkadaş var mı?

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Mu 3 formatini pc ac bakcak oldugun 150 tane kanal linkini yap flahs la next tangoya at fazla kanal atamazsin

Fuat67

0
Üye
7 Eyl 2018
3
0
1
Bu mu 3 dosyasını nasıl bulurum? ayrıca uydu cihazının internet bağlantısını da yapmam gerekiyor değil mi?

MASTER5773

0
Üye
6 Kas 2015
1
0
1
Merhaba, next minix hd tango cihazıma USB'den m3u listesini nasıl yüklerim. Yardımcı olacaklara teşekkürler..

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
839
717
93
Next Minix HD Tango Novatek 78326se 8mb / 128mb işlemci rs 232 loader lazım

Tango'da RS232 ile cihazı kurtarmak için Hyperterminal programına ihtiyacınız vardır ancak anakart üzerinde C24 kondansatörü cımbız yardımı ile kısa devre yapılmadan sadece RS232 ile cihazı kurtaramazsınız.
Aşağıdaki linkte gerekli bilgilendirmeyi yaptım.
Next Minix Tango HD Kurtarma Yazılımı

ego37

0
Üye
21 Ağu 2016
122
14
18
Kastamonu
Next minix hd tango tandberg ve powervu destegi yokmu?.emu softcam key var,fakat uydu cihazı kod düzenleme yerinde powervu ve Tandberg görünmüyor?