Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Tango Plus LNB sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

satmani

0
Üye
31 Tem 2012
47
18
8
TRT kanalları açılıyor sorun yok diğer kanallarda sinyal yok LNB kısa devre hatası veriyor yardımcı olurmusunuz

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
TRT kanalları açılıyor sorun yok diğer kanallarda sinyal yok LNB kısa devre hatası veriyor yardımcı olurmusunuz

Eğer imkanınız varsa bir başka lnb ile denemenizi öneririm lnb arızalı gibime geldi.Lnb nin TRT lerde çalışması sizi aldatmasın bazen böyle aldatıcı şeyler olabiliyor...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili kardeşim size bir öneri yazdım açıklamada yazdım siz ise hala sebep yazıp duruyorsunuz.O halde olayın çaresine mecburen siz bakacaksınız.Size kolay gelsin...

satmani

0
Üye
31 Tem 2012
47
18
8
Merhaba Sevgili kardeşim cevap vermek zorunda değilsin, yazdığım sebep değil sonuç ! LNB de hata yok. bu konuda bilgin yetersiz ise kendini yormadan susman en doğrusu olacaktır.Allaha emanet ol !

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba Sevgili kardeşim cevap vermek zorunda değilsin, yazdığım sebep değil sonuç ! LNB de hata yok. bu konuda bilgin yetersiz ise kendini yormadan susman en doğrusu olacaktır.Allaha emanet ol !

Mesleki hayatında 25 yılını dolduran bir uyducuya güzel laf sokmak sizi mutlu etti ise geriye yazacak hiç bir şey kalmamış demektir.Madem herşeyi bildiginizi sanıyorsunuz olayı zaten cozersiniz.Buraya bu şekilde yazıp yardım istemezsiniz.KONU KAPANMİSTİR.!!!

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
selam. umarım sorun çözülmüştür.sanırım forumda yenisiniz.yukarıda yazdıklarınız bu forumun uslubuna hiç uygun değil.haydar usta hakkında da bilgi sahibi değilsiniz.haydar1966 uydu işleri ile ilgilenen değil ekmeğini bu yolla kazanan işinin uzmanı biri.her marka cihaz için destek ve bilgi alabilirsiniz.forumun geriye dönük tarihlerdeki sayfalarını bir gezinin.her mesaj sonu teşekkürle biter.sayılı birkaç ustadan çok yardım aldı bu forum üyeleri.hemde sınırsız.forumun yüzlerce üyesinden sadece birkaç kendini bilmez bu yardımsever ustaları birer birer kızdırdı ve küstürdü.haydar usta da bunlardan biri.tez canlı fevri olmadan da cevaplar yazabilirsiniz.hoşgörülü ve centilmen olmak her zaman iyidir.allaha emanet olunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...