Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next & NextStar Foruma ;

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Next & NextStar Foruma :

Üye olma sebebimiz ve foruma girdiğimizde ilk baktığımız/baktığınız bölümler nerelerdir ?

Neden üye oldunuz ? Mümkünse yorum olarak açıklarmısınız beklentiniz ve beklentinize imkanlar dahilinde cevap aldınızmı ,

Bu konuyu açma sebebim tamamıyla forum içeriği ve özeleştirimiz üzerinedir.Yazılan dilek,temenni ,eleştiri ve özeleştiriler sevgi saygı çerçevesinde degerlendirileceğini umuyorum.

Sevgi Saygıyla

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Sayın dost neden böyle bir konu açma ihtiyacı duydunuz anlam veremedim.Bu forumun eğer bir çok bölümü varsa yani forum bir çok konulardan oluşuyorsa herkes bu bölümler dahilinde konu açar yada yazar.
Eğer sadece belli konular sadece yazılması gerekli ise forumdan diğer bölümler kapatılır sadece tek konu üzerine bilgisi olan yazar.Asıl söylemek istediğinizi açıkca yazmanız lazım.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Uydu cihazım sebebi ile üye oldum.
Bu forumda uydu cihazımın ek özelliklerinin olduğunu ve Forumun ve Paylaşımları ile Paylaşımcılarının farkındalığı olduğu için 4 yıla yakındır burdayım ..

önce cihazlar sonra asıl konum cccam fshare paylaşımları elden geldiğince dil döndüğünce.

Son düzenleme:

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
Next & NextStar Foruma :

Üye olma sebebimiz ve foruma girdiğimizde ilk baktığımız/baktığınız bölümler nerelerdir ?

Neden üye oldunuz ? Mümkünse yorum olarak açıklarmısınız beklentiniz ve beklentinize imkanlar dahilinde cevap aldınızmı ,

Bu konuyu açma sebebim tamamıyla forum içeriği ve özeleştirimiz üzerinedir.Yazılan dilek,temenni ,eleştiri ve özeleştiriler sevgi saygı çerçevesinde degerlendirileceğini umuyorum.

Sevgi Saygıyla

bende bu siteye iki tane next uydu cihazım sayesinde tesadüfen gördüm balıklama daldım.üstatlardan uydu alıcıları kullanımı ve teknolojisi konusunda çok çok bilgiler aldım sağolsunlar.hatta machina 3d uydu alıcım olmadığı halde haydar ustanın paylaşımlarından o kadar çok bilgi öğrendim ki inşallah aldığımda bu bilgiler ışığında kimseye danışmadan kullanacağım. ayni şekilde iptv ccamm kullanımlarınıda üstatlar saygiyle ve sevgiyle yaza yaza öğrettiler.bu forumun öncelik amacı budur .bunun dışında başka konularda tabiki olabilir. bu konu etrafında forumda paylaşımlarda bulunulması gayet güzel olur.böylece forumun başındaki konular bölümü işgal edilmemiş olur.ilk defa uzun yazdım selam ve sevgiler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Şahsen benim BURAYA üye olmamın amacı ihtiyaç duyulan bilgiler çerçevesinde yardımcı olabilmek içindir...İlk baktığım MACHİNA bölümüdür sonra zaten sırası ile her yere bakarım.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Burayı nasıl buldum hatırlamıyorum mach1 de takılıyordum 2000 süper plus vardı o zaman 2013 yılıydı next mini mavi aldım bilgilenelim diye forumda dolaşmaya başladım cihazı sattım amigoyu beklemeye başladım 2013 ün sonunda çıkar çıkmaz aldım bilgi alış verişi derken boynuz kulağı geçmiş beya nerden nereye çok şey öğrendik bilgilendik aldığımızın yarısını veremedik daha çabalıyoruz birşeyler öğrenip öğretelim diye seviyorum bu forumu kapıdan kovsalar bacadan girerim öyle hani
SAYGILAR

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,579
57,669
113
izmir çamdibi
bu forumu önceden duymuştum fakat next 18500 plus aldıktan sonra forumun bilgilerinden faydalanmak için üye oldum sonra 18500 plus takas yolu ile amigo aldım şunu söyleyebilirim bir çok foruma üyeyim 4 forum sürekli ziyaret etiğim forum güzel tarafı sanalda olsa bir kaçı özel sıkı dostlar edindim

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,010
12,242
113
ALMANYA
Burayı nasıl buldum hatırlamıyorum mach1 de takılıyordum 2000 süper plus vardı o zaman 2013 yılıydı next mini mavi aldım bilgilenelim diye forumda dolaşmaya başladım cihazı sattım amigoyu beklemeye başladım 2013 ün sonunda çıkar çıkmaz aldım bilgi alış verişi derken boynuz kulağı geçmiş beya nerden nereye çok şey öğrendik bilgilendik aldığımızın yarısını veremedik daha çabalıyoruz birşeyler öğrenip öğretelim diye seviyorum bu forumu kapıdan kovsalar bacadan girerim öyle hani
SAYGILAR

@A.kadir seni kaderi paylasiyok ben de ilk 2000 super plus aldim ve Mach1 tanistim Forum arkadaslarimin paylasimlari sayesin cok sey ögrendim arkadas Forum olarak Nex Forum la tanisdim yeni Dost lar arkadaslar tanistim ve bilgi paylasim yapmak icin arkadaslarim arasina katildim.

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Next cihazını çok ama çok uzun süredir kullanmaktayım,next twinboks,next85oo,next8ooo xcam,next minik ,next 2ooo plus,nextminik hd,next 195oo ,ve nihayet next 3 D çift tüner)bu cihazların tamamına çeşitli formlardan destek aldım.mach1,turkey form gibi machina 3 d yi alalı da 4 yıl oluyor çeşitli formlardan yalan yanlış kendi bilgimizin yettiği yere uydu cihazını kurcalaya kurcalaya epey tecrübe sahibi olduk olmasınada en çok fayda sağlayan forum da NEXT,NEXTSTAR FORUM olmuştur.Öncelikle bu forumun kurulmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum sağolsunlar şu anda en çok kullandığım form burası uzun bir yayın hayatı diliyorum günün şartlarına uyumuda devam edecektir inanıyorum.SAYGILARIMLA