Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD 06.08.2013 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Pandora HD 06.08.2013 Tarihli TEST Yazılımıdır.

Yazılım Notları:
- Altyazıda düzenlemeler yapıldı.
- Biss uygulamasına HD/SD kanal desteği eklendi.
- iOS cihazlardan video ve resim oynatma özelliği eklendi.
- FAV listesini anımsama sorunu düzeltildi.
- Konum Bilgisi eklendi. (Digiturk Play gibi konum bilgisini kullanan uygulamalar için)
- Google Play uygulaması ile yeni hesap oluşturma düzeltildi.
- Twitter 1.0 API’si artık aktif olmadığından twitter çalışmıyordu, yeni API eklendi.
- HellasSat 39Doğu’daki Bulsat paketindeki bazı kanallarda cihaz kilitleniyor, yeniden başlıyordu bu düzeltildi.
- Digiturk kanallarında EPG’de Türkçe karakterlerdeki sorunlar düzeltildi.
- Kanal taşıma/silme/düzenleme menüsü transparan yapıldı. Kullanıcı düzenlemek istediği kanalı arka planda görebilir.

ÖNEMLİ NOTLAR....

- YAZILIM TEST SÜRÜMÜ OLUP, USB İLE CİHAZA YÜKLENMESİ DURUMUNDA KULLANICILARIN KANAL LİSTESİ, İNDİRİLEN UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. SİLİNECEKTİR.

- ONAYLANMIŞ YAZILIM YAPILACAKLAR TAMAMLANDIKTAN SONRA İNTERNET ÜZERİNDEN CİHAZLARA YÜKLENEBİLECEK ŞEKİLDE YAYINLANACAKTIR. BU ŞEKİLDE GÜNCELLEME
YAPILMASI DURUMUNDA İSE KANAL LİSTELERİ, UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. KORUNACAKTIR.

YAZILIMLARIN TARAFINIZDAN GÖRÜLEN HATALARI, CİHAZINIZIN SERİ NUMARASI VEYA MENUDEN HAKKINDA BULUMUNDE YAZAN CIHAZ SERI NUMARASI İLE BİRLİKTE http://destek.next.com.tr/ ADRESİNE YAZILDIĞINDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR...

BURADAN İNDİR

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
ben yükledim ayarlar silinmiyor. yabancı kanallarda Türkçe dil seçeneği seçildikten sonra artık temelli kalıyor. önceden kanal değiştirince dil değişiyordu.yanız freesharede zaman zaman takılmalar oluyor.ayarları tekrar edince düzeliyor.bazen de makine donup kalıyor. kapatıp açmak gerekiyor

tadesk54

0
Üye
17 May 2013
2
0
1
arkadaşlar ben bi türlü yazılımı yükleyemiyorum usb atıyorum yazılımı cihaza takıyorum yükseltme paketi bulunamadı diyor detaylı olarak anlatacak bi arkadaşımız varsa anlata bilirmi şimdi den çok teşekkür ediyorum

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
klasörün içindeki update.zip dosyasını flash belleğe at .Ayarlar altında “Sistem yükseltme” seçeneği üzerine gelin ve sağ taraftan “USB” belleğinizi seçin. Cihazınız, seçtiğiniz USB bellek içerisinde yazılım paketini bulup güncelleme işlemini onaylamanızı isteyecektir. Onayladığınızda cihaz kapanacak, yazılım güncelleme işlemi başlatılacak ve sonunda yeniden başlatılacaktır.

veya şunu yap:
Kısa Yükleme Talimatı

1- Cihazın arkasındaki şalterden kapatın.
2- USB belleğinizi cihazın ön panelindeki USB girişine takın. (USB kök dizininde update.zip dosyası olmalıdır)
3- Cihazın arkasındaki şalterden açın.
4- Ön panelde "boot" yazdığında yine ön paneldeki açma tuşuna basılı tutun.
5- Ön panelde "reco" yazdığında elinizi çekin.
6- Ekrandaki menüden "Update Software" seçeneğini seçerek yükleme işleminin başlamasını bekleyin.
7- Yükleme işlemi bittiğinde cihaz otomatik olarak açılacaktır. Cihaz kendiliğinden açılana kadar elektrik bağlantılarını ve USB belleği çıkarmayın.

Son düzenleme:

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
arkadaşlar ben bi türlü yazılımı yükleyemiyorum usb atıyorum yazılımı cihaza takıyorum yükseltme paketi bulunamadı diyor detaylı olarak anlatacak bi arkadaşımız varsa anlata bilirmi şimdi den çok teşekkür ediyorum

önce indirdiginiz yazilim dosyasini winrar programiyla acin icinde uptad yazan dosyayi usb atin sonra (hercai43) ustanin acikladigi yontemlerle yukleyin kolay gelsin.

tangox

0
Üye
10 May 2013
4
0
1
Emon Problemi

en son versionu cihaza attıktan sonra emon1.1 i yükledim fakat açıp ayar yapmak istediğimde sürekli cihazı resetleyin diyor hiç bir şekilde emona ulaşamadım cihazı servise yolladım lanet olsun böyle işe

ahmetmx

0
Üye
24 Ocak 2013
3
0
1
en son versionu cihaza attıktan sonra emon1.1 i yükledim fakat açıp ayar yapmak istediğimde sürekli cihazı resetleyin diyor hiç bir şekilde emona ulaşamadım cihazı servise yolladım lanet olsun böyle işe

o emon hatası her zaman var. Önemli olan uygulama da o zaten ancak traş malasef.
sağlam bir eklenti olmuş olsaydı zaten yazılımla beraber gelirdi.

almira67

0
Üye
13 Ağu 2013
11
0
1
sımdı doktor la telefonda konuştum yazılım hatalıymış yarın sabah yenı yazılım verılecekmıs

bana yardımcı olurmusunuz yınede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...