Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD 17.07.2013 Tarihli TEST Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next Pandora HD 17.07.2013 Tarihli TEST Yazılımıdır.

Yazılım Notları:
- Konum bilgisi eklendi.
- Biss uygulaması eklendi. Aktivasyonu farklı yazılımda verilecektir.

ÖNEMLİ NOTLAR....

- YAZILIM TEST SÜRÜMÜ OLUP, USB İLE CİHAZA YÜKLENMESİ DURUMUNDA KULLANICILARIN KANAL LİSTESİ, İNDİRİLEN UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. SİLİNECEKTİR.

- ONAYLANMIŞ YAZILIM YAPILACAKLAR TAMAMLANDIKTAN SONRA İNTERNET ÜZERİNDEN CİHAZLARA YÜKLENEBİLECEK ŞEKİLDE YAYINLANACAKTIR. BU ŞEKİLDE GÜNCELLEME
YAPILMASI DURUMUNDA İSE KANAL LİSTELERİ, UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. KORUNACAKTIR.

YAZILIMLARIN TARAFINIZDAN GÖRÜLEN HATALARI CİHAZINIZIN SERİ NUMARASI VEYA MENUDEN HAKKINDA BULUMUNDE YAZAN CIHAZ SERI NUMARASI http://destek.next.com.tr/ YAZILDIĞINDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR...

BURADAN İNDİR

meterden

0
Üye
21 Kas 2012
11
0
1
Bir hatırlatma,yazılımı yükledim.Hesaplarım,uygulamalarım,kanal listem hiçbiri silinmeden yeni özellikler yüklendi.Usbden boota basılı tutup reco yazınca yükledim.

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
yazılımı yükledim.hiçbir ayarım kaybolmadı.konum bilgisi eklenmiş. teşekkürler.next firmasına

korgturk

0
Üye
6 Tem 2013
6
0
1
yeni yazılım için teşekkürler next teknik elemanlarına deneyeceğim yorumlarımı yazarım saygılar

erdem60

0
Üye
3 Ağu 2013
4
0
1
Arkadaşlar herkese selamlar. Forumda yeniyim. Güncelleme yapimmi yapmimmi kararsız kaldım. güncelleme yaparsam bazı şeyler siliniyormuş. yani kanallar mı siliniyor ne oluyor anlamadım. güncellemeden sonra tv kanallarını seyredebilecekmiyim açıklayabilirmisiniz? saygılar..

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
konum bilgisi haricinde farklı bir uygulama yok.güncelleme yaptıktan sonra hiç bir program ve ayar silinmiyor.daha doğrusu ben yükledim hiç bir şey silinmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...