Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD 31.05.2013 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Pandora HD 31.05.2013 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
1- Ses kısma ile ilgili bazı durumlarda ortaya çıkan sorun giderildi.
2- USB ya da Dahili Hafızaya Kanal Yedekleme ve Geri Yükleme Özelliği Eklendi
3- IPTV uygulamasında geliştirmeler yapıldı. Elle link girememe sorunu düzeltildi.
4- Ön Panele kanal isimlerini gösterme eklendi.
5- Manuel Saat ve Tarih Ayarlama eklendi.
6- DTS için BS seçeneği eklendi. DTS destekli bir sistemden optic ya da coaxial bağlantı ile ses alınabilir.
7- Tuş Sesi daha önce menüden kaldırılmıştı, tekrar eklendi
8- Uydu seçimleri küçük listede korunmuyordu, düzeltildi.
9- Yeni emon (1.1) uygulaması ile şifreli yayınların kaydı izlenebilir duruma getirildi.
10- Yeni emon (1.1) uygulaması ile internet üzerinden otomatik kéy güncellemesi eklendi.

iŞLEMLERİ DEVAM EDİLEN YAZILIM ÇALIŞMA BİLGİLERİ.

- Kanal Düzenleme Menüsüne PIG eklenecek. Kanal düzenlenirken seçilen kanalın gösterilmesi sağlanacak.
- Bazı uygulamaların ihtiyaç duyduğu konum bilgileri eklenecek.

ÖNEMLİ NOTLAR....

- YAZILIM TEST SÜRÜMÜ OLUP, USB İLE CİHAZA YÜKLENMESİ DURUMUNDA KULLANICILARIN KANAL LİSTESİ, İNDİRİLEN UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. SİLİNECEKTİR.

- ONAYLANMIŞ YAZILIM YAPILACAKLAR TAMAMLANDIKTAN SONRA İNTERNET ÜZERİNDEN CİHAZLARA YÜKLENEBİLECEK ŞEKİLDE YAYINLANACAKTIR. BU ŞEKİLDE GÜNCELLEME
YAPILMASI DURUMUNDA İSE KANAL LİSTELERİ, UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. KORUNACAKTIR.

YAZILIMLARIN TARAFINIZDAN GÖRÜLEN HATALARI CİHAZINIZIN SERİ NUMARASI VEYA MENUDEN HAKKINDA BULUMUNDE YAZAN CIHAZ SERI NUMARASI İLE YAZILDIĞINDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR...hataları linklere bildirebilirsiniz.
http://www.next.com.tr/index.php?B=Iletisim
http://www.nextservis.com/?sayfa=iletisim
http://destek.next.com.tr/index.php?/Tickets/Submit

Yazılım İndir

Emon 1.1

newnobre

0
Üye
20 Nis 2013
1
0
1
yazılım indirmim fakat uygularken ortalama yüzde yirmibes ilerliyor kırmızı ünlem isareti veriyor nedendir aynı sorunu yasıyan varmı

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
nekst ailesine ve foruma emeği geçenlere teşekkür ederim. sabırsızlıkla bekliyordum nihayet işkenceden kurtulduk diyebilirim ben indirip yükledim mükemmele yakın bişe olmuş sorunsuz çalışmaktadır sorun yaşayan arkadaşlar dosyayı burdan indirmeden önce pc sisteminizin virüslü olmamasına özen gösterin sistemde virüz varsa bu gibi sorunlar yaşanması normaldir, saygılar iyi çalışmalar

sat2

0
Üye
4 May 2013
4
0
1
iptv hiç denişiklik olmamiş kanal bulunamadi sorunu devam buna acil çözüm cihaz kasiyor cihazin beyni karşiyor kumanda menude sekmeye başliyor yeni yazilimla ses açma kapama düzelmiş bilgisayardan server yükleme yok menüden key güncelme interneten iyi kanal yedekleme iyi iptv sorunu çözülmeli bilgisayardan server yüklenmeli cihazda kasmalar giderilmeli SERİ NOSU 12121401915 yazilim test aşmasinda yazilim yayinlamadan bunalar düzeltilmeli

retired

0
Üye
21 May 2013
7
0
1
yazılım indirmim fakat uygularken ortalama yüzde yirmibes ilerliyor kırmızı ünlem isareti veriyor nedendir aynı sorunu yasıyan varmı

Seri No: 12121400154
Usb yi fat32 ile formatladıktan sonra düzeldi, yükledim. Saat ayarlarına takmıştım, şimdi iyi olmuş. Şu an bende tek sıkıntı uygulamalardaki dosya gezgini kaldı. 1-2 kullanmadan sonra "maalesef dosya gezgini durdu" hatasını alıyorum ve ayarları sıfırlamadan düzelmiyor. Haliyle bilgisayara bağlanmak için ağ ayarlarını yeni baştan yapmak gerekiyor. İyi çalışmalar

Son düzenleme:

timurkucuk

0
Üye
13 Haz 2013
4
1
3
31.05.2013 Tarihli TEST Yazılımı Yükleme Sorunu 26 da takılıyor

mrb yeni yazılımı indirip flash belleğe atım yazılımı yüklemeye başlıyor 26 a geldiğinde cihaz kendini resetleyip acılıyor ve eski yazılım üstünde duruyor hala .

serhan1

0
Üye
29 Ocak 2013
21
0
1
pc ile pandora medya paylaşımı ayarlarının ansıl yapıldığı pc de neler yapmalı pandorada ne yapmalı ki video resim müzik dosyaları pandoradan ağ üzerinden izlensin

retired

0
Üye
21 May 2013
7
0
1
-Bilgisayarda paylaşılacak dosyaları veya klasörleri vs. paylaşıma aç.
-Windows'ta parolan yoksa bir parola ver.
-Pandora da Uygulamalar, Ayarlar, Ağ ayarlarından modeme bağlantı ayarlarını yap.
-Bağlandıktan sonra yine Uygulamalar, Ayarlardan Ağ paylaşımını aktif hale getir.
-Ayarlardan çıkıp Dosya gezginine gir.
-Alt alta 3 çizgili Fonksiyon tuşuna bas, altta açılan menüden Ağ Paylaşımını seç,
-Tüm ağı seç. Taradıktan sonra ağa bağlı bilgisayarların isimlerini görürsün.
-Bilgisayarı seç, paylaşımda olan bölümleri göreceksin.
-Seçimini yap,sorulan bilgisayardaki kullanıcı ismi ve parolayı gir.
-Bu şekilde bilgisayardaki dosyaları göreceksin.
-İstediğini seç çalıştır.
-Film seyretmek istersen filmi seçtikten sonra gelen Filmler/Video seçeneğinde Videoyu seçersen filmin altyazılı ise altyazılı olarak izleyebilirsin. Filmlerde altyazı seçeneği yok.
-Atyazı ayarlarını film başladıktan sonra fonksiyonlar tuşuna basınca çıkan alt menüdeki AA harfine gelerek yapabilirsin.
-Resim veya müzik dosyalarını da bu şekilde çalıştırabilirsin.

Tv den bilgisayara bağlanıp film seyretmek isteyenler için Plex for Android i öneririm. Çok zevklidir.

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
bugun yeni yazilimi yukledim cihaz baya bi irerleme kaydetmis guzel olmus kanal duzenlem gene sorunlu tasimak istedigin uyduyu degilde hepsini bir gosteriyor siralama yaparken baya ugrastiriyor kanallari gene asagi tasimiyor ama yazilim notunda ne yaziyorsa hepsini duzeltmisler next iyi bi yazilim vermis bugun antutu programi yukledim 3300 puan aldim işlemci hiziz cpu 1.2 ghz gozukuyor ekrankarti olarakta gpu vivante gc 800 gozukuyor ekran karti olarak biraz arastirdim fena bi gpu degilmis donanim olarak guzel cpu nun markasinin ne oldugunu bilen varmi acaba bide dayzek motorlu canakla cok guzel uyumlu calisiyor pandora.

abbasova7

0
Üye
1 Haz 2013
1
0
1
NEXT PANDORA satın aldım,31 mayıs test yazılımını kurdum,gördüğüm eksikliği aktarmak istedim,Cihaz seri numaram :12121401604 cihaz elektrik kesildiğinde ön panelde bulunan saat her defasında sıfırlanıyor düzeltilmesi dileğimle iyi çalışmalar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...