Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Android Görüş / Öneri / Soru / Sorunlarınız(Başka Konu Açmayınız!)

siiera

0
Özel Üye
22 Ara 2011
275
157
43
çaresi binanın merkezi elektirik sisitemindeki topraklamanın olmaması vaya kafi gelmemesi ve bunuda sonradan çanak kuran ben ustayım diye geçinenler yapmaz yani merkezi dağıtım sistemine topraklama olmaması

bir elektirikci çağırıp merkezi dağıtım sisteminin şasesine topraklam hatı bağlatmak ok

cin_cin

0
Üye
4 Kas 2013
6
0
1
çaresi binanın merkezi elektirik sisitemindeki topraklamanın olmaması vaya kafi gelmemesi ve bunuda sonradan çanak kuran ben ustayım diye geçinenler yapmaz yani merkezi dağıtım sistemine topraklama olmaması

bir elektirikci çağırıp merkezi dağıtım sisteminin şasesine topraklam hatı bağlatmak ok

evim müstakil çanak antenim 180cm lik bilsat çanak motorlu eski kullandıgım receiverinden 2500 dpcı plus modelı dı oradan kalma çanagım.diger receiverlerde sinyal seviyesi 90-95 olurken next pandora receiverde sinyal kalitesi çok düşük. ve kanallarda donmalar oluyor.buna bi çözüm bi zahmet.Receiver işletim sistemi stabil çalışmıyor.işlemcisi ve ram iyi oldugu halde kasma yapıyor.VE DONMALAR MEYDANA GELİYOR.BENCE KESİNLİKLE YAZILIMLARDAN DOLAYI YAPIYOR donma veya kilitlenmeyi.
next kalitesine güvenıyorum.teşşkrler.

siiera

0
Özel Üye
22 Ara 2011
275
157
43
cihazı başka bir çanak anten tesatında dene ona göre karak ver

cin_cin

0
Üye
4 Kas 2013
6
0
1
cihazı başka bir çanak anten tesatında dene ona göre karak ver

cihazı başka çanak antenle denedim aynı hatta daha düşük sinyal seviyesi ile karşılaştım.siiera
kardeşim bu sorunu bir tek ben yaşamadım. forumda aynı sorunlarla karsılsan cok kısı var.foruma bakarsan görürsün.teşkkurler.

siiera

0
Özel Üye
22 Ara 2011
275
157
43
yetkili servis tam alamıyla yardımcı olamıyorsa ozaman uretici firmaya telafon et veya mail çek en kısa sürede gereken açıklamayı yaparlar

tlf=(216) 592 98 00 - 444 3 666

[email protected]

kral07

0
Üye
27 Haz 2013
14
0
1
bende aldım next pandora beş para etmez makina 3 cokçok iyi ondan ben şimdi yurtdışından vu+dou2 getirtim on numa bir cihaz senin eski cihazı alıp yerine veriyorlar üzerine kalan parayı taksit yapıyorlar next pandorayı kesinlikle almayın arkadaşlar 470 tlye çokçok daha iyi bir cihaz alırsınız saygılar

mahmut33

0
Üye
18 Kas 2013
4
0
1
next pandora

selam arkadaşlar pandora kumandasının üstünde tv,yi kumanda etmek için bölüm ben bunu tv,ye tanıtamadım bilen varsa yardımcı olsun lütfen

cin_cin

0
Üye
4 Kas 2013
6
0
1
next pandora yeni yazılım beklıyoruz..

freesahre duzgun calismiyor

kumandasi cok agir

kanal gecisleri agir

kanal sinyaleri zayif

yeni yazılımlarınızı beklıyoruz. ustalar

altanhakan

0
Üye
13 Kas 2013
2
0
1
Kablosuz modemde MAC adresi filtreleme kullanıyorum. Cihazın menülerinde kablolu bağlantı MAC adresi gösteriliyor. Bu sebeple kablosuz modemle bağlanmak için kablosuz bağlantının MAC adresini ancak windows ağ bağlantılarından bulabildim. (filtrelemeyi kapattıktan sonra) Cihazın menulerinde kablosuz MAC adresininde belirtilmesinin uygun olacağını düşünüyorum.
saygılarımla

Son düzenleme:

salman003

0
Üye
27 Eyl 2013
22
0
1
youtubeden bırcok vıdeoyu acmıyor ve cok yavas bır cıhaz ama yazılımdan ama cıhaz ozellıgı pıp yapmıyor ve bırcok ozellıgı de duzgun calısmıyor hayal kırıklıgına ugradım dogrusu acılen duzeltme yapılmalı cıhazda next ın en gozde cıhazı boyle olmamalı

salman003

0
Üye
27 Eyl 2013
22
0
1
arkadaşlar cıhaz pazı uydularda takılıyor örneğin helsat tor yeni yazılım cıksada rahat bir yayın izlesek okadar para verdik next kalitesine bu sorunlar yakışmıyor ben diyorumki next firmasında kalite kontrol elemanı yok galiba

aynen arkads musterı memnuyetı onemlı degıl galıba bunlarda

rasit_aksu

0
Üye
21 Şub 2015
5
0
1
öncelikle cihaz şuandaki en son yazılım ola v3019 da her yeni açılışında tv izleme uygulaması yanıt vermiyor diye sıkça uyarı veriyor...
maalesef d-smart blu uygulaması cihazımın yazılımı googla kayıtlı olmadığı için izlenemiyor... BU KESİNLİKLE DÜZELTİLMELİ...
anahtar sorunlar bana göre bunlar. onun dışında fena değil... ama illaki performans geliştirilmeli mümkünse android yazılımı 4.4.2 ye yükseltilmeli...

feramuz

0
Üye
20 Eki 2013
6
0
1
kardeşim ben kendimim bildim bileli next kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti sağlıyor diye kullanıyorum çağa ayak uydurup bi pandoramıdır nedir almış bulundum almaz olaydım bu ne kardeşim ilk yazılım bundan iyiydi şimdi açıyorsun tv durduruldu ses kısıyorsun dondu hadi resetle Google desteği muamma yani ne müşteriye bakıyorsunuz bari insan cevap verir müşterisine ya komşum almış atlantanın yeni çıkanından ben uygulamadan nete girene kadar adam film açıyor ben kanalar arsında üç kanal değiştirirken adam şisteyi yarılıyor nerdeyse yazılım desteği desen o biçim kısaca adamlar müşterisini memnun etmek için elinden geleni yapıyor onun sayasinde apt. de 2 kişi daha ******* uydusu aldı bende haliyle almayın demek zorunda kaldım bu aksilik ve ilgisilikten sanırım bu uydu alıcısınıda böyle giderse siz hediye olarak gönderip atlantadan alacağım

NECOM

0
Üye
21 Kas 2013
17
10
3
pandora sorunlar: usb bellek ten resim video göstermiyor

cccam server düzgün çalışmıyor (18500 hd daha iyi)

instagram yuklenmiyor cihaz uygun değil uyarısı yapıyor

normal kanallarda da bile geçişlerde şifreli kanal uyarısı yapıyor 2-3 dk sonra açıyor

ayrıca sık sık bekle yanıt vermiyor ikazı çıkıyor

feramuz

0
Üye
20 Eki 2013
6
0
1
gerçekten nasıl bu hale geldi bu firma arkadaş uyduruk bi firmadan dandik bi uydu alsak inan onlar daha fazla ilgi gösteriyor lanet olsun arkadaş en kısa sürede next rürünlerimi tamamn değiştireceğim yan g.....r ürün daha fazla ilgileniyor hem telefonla canlı destek olsun hem yazılım güncelleme olsun her konuda diğer odaya aldığım onların uydusu ve inanan bizzat ilgilerinden dolayı next in ilgisizliğini anlatarak onlara teşekkür ettim yazıklar olsun daha ne diyim bi dah tövbeler tövbesi

ibrahimer

0
Üye
24 Eki 2011
1
0
1
3019-3022 yazılımlarda ses kapatma (mute) yapıp kanal değiştirme veya başka uygulama açıldığında,ses kumanda edilmiyor.Taki arka düğmeden kapatıp açıncaya kadar.

NECOM

0
Üye
21 Kas 2013
17
10
3
Cihaza sert bir yumruk attım deforme oldu artık kullanmıyorum kurtuldum kafam rahat eski 18500 daa iyi calisiyor