Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Serileri Tavşan (+18) Uygulaması Güncel Apk Dosyası

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
diğer uygulamalar çalışıyor, tavşanı buradan yükledim, versiyon kontrolünü nereden yapacağım. tavşanı yüklüyor şifre 0000 giriyorum kanal listesi açıyor,ama listeden birine tıkladığımda " maalesef tavşan durdu " hatası veriyor.
Öğleyin baktım (uygulamalar-kaldırma) yazılım 3023 , tavşan da 3-4 yazıyordu.

Menü - Uygulamalar - Ayarlar - Uygulamalar seçeneğine giriş yapıp tavşan uygulamasının versiyon numarasına bakabilirsiniz.

attachment.php

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Menü - Uygulamalar - Ayarlar - Uygulamalar seçeneğine giriş yapıp tavşan uygulamasının versiyon numarasına bakabilirsiniz.

attachment.php
Dün Öğleyin baktım (uygulamalar-kaldırma) Yazılım 3023 , tavşan da 3-4 yazıyordu.Açması için ne yapmam gerekiyor.Madem sendeki cihaz da pandoraymış, bana yardımcı olabilir misin? " maalesef tavşan durdu "hatası veriyor. Diğer bütün uygulamalar çalışıyor.

yakp

0
Üye
10 Şub 2012
2
0
1
Sayın ustam tavşan ugulaması çalışmıyor yazılım orijinal next pandora hd 3024 oldu tavşanı yükledikten sonra ama tavşan açılmıyor menüler var içinde isimler yazıyor resimler yok menülerde " maalesef tavşan durdu" diyor tavşanı kaldırdın yeniden yükledim gene ayını .

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Sayın ustam tavşan ugulaması çalışmıyor yazılım orijinal next pandora hd 3024 oldu tavşanı yükledikten sonra ama tavşan açılmıyor menüler var içinde isimler yazıyor resimler yok menülerde " maalesef tavşan durdu" diyor tavşanı kaldırdın yeniden yükledim gene ayını .
Karbon ustam demek ki sorun bende değil genel de varmış bir el atsan çözsen sorunu

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Tekrar kontrol ettim, aşağıda resimleri de veriyorum pc arızalı olduğu için resimleri tv kartından alamadım idare edin.
Yazılım Versiyonu 3024
Tavşan versiyonu 3.4 olacak.

İnternet bağlantınızda DNS ayarı kullanıyorsanız iptal edin öyle deneyin.bende sorun yok.

ulex24

0
Üye
13 Şub 2015
16
0
1
Tekrar kontrol ettim, aşağıda resimleri de veriyorum pc arızalı olduğu için resimleri tv kartından alamadım idare edin.
Yazılım Versiyonu 3024

İnternet bağlantınızda DNS ayarı kullanıyorsanız iptal edin öyle deneyin.bende sorun yok.

Karbon usta Dns ayarını nereden iptal edicem.Yada kullandigin dns ayarlari nedir

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Yazılım Versiyonu 3024

arkadaşım DNS ayarlarını da sildim,2 defa sistemi ve tavşanı yeniden kurdum ama durum aynı. ben de sistem 3023 tavşan da 3,4 görünüyor.Bu sefer formatların ikisinde de sistem yükseltmesi yapmadı.neden acaba. açarkan tuşa basılı tutuyorum reco çıkıyor, oradan en üsteki usb aptade (herhalde) ondan sistemi yeniden kuruyorum. tavşanı da buradaki apk den kuruyorum durum aynı.
Bir de sende olupta bizde olmayan programlar mı var acaba. java,mxplayer...

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Yazılım Versiyonu 3024

arkadaşım DNS ayarlarını da sildim,2 defa sistemi ve tavşanı yeniden kurdum ama durum aynı. ben de sistem 3023 tavşan da 3,4 görünüyor.Bu sefer formatların ikisinde de sistem yükseltmesi yapmadı.neden acaba. açarkan tuşa basılı tutuyorum reco çıkıyor, oradan en üsteki usb aptade (herhalde) ondan sistemi yeniden kuruyorum. tavşanı da buradaki apk den kuruyorum durum aynı.
Bir de sende olupta bizde olmayan programlar mı var acaba. java,mxplayer... progların olduğu tabloyu ve 21 mesajındaki gibi resimleyip gönderebilir misin?
wapssattan da olabilir ? 505-595 0595

Son düzenleme:

ahmad.12

0
Üye
5 Şub 2015
15
0
1
Next Pandora HD Serileri Tavşan (+18) Uygulaması sorun var hec bir sekilde acmiur lotfan bir ugun yazilim verin next Pandora hd ve slim desdek yok.

ulex24

0
Üye
13 Şub 2015
16
0
1
Yazılım Versiyonu 3024

Bir de sende olupta bizde olmayan programlar mı var acaba. java,mxplayer... progların olduğu tabloyu ve 21 mesajındaki gibi resimleyip gönderebilir misin?

Boşuna uğraşma bilader. Ben Karbon nun tum dedimlerini yaptım ama nafile.3024 yazilim yuklu genede açmıyor.Hatta Bakkal uygulamasıda acilmiyor.Yapacak bisey yok

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113

Ekstra kurulu olan hiç bir program yok, tavşan ayarları sürümüne baktığınız yerden verileri temizle seçeneğini kullanarak temizleyip tekrar dener misiniz ?,

bende çalışıp,başkalarında çalışmaması enteresan.. :kasi:modemde aile şifresi vb. uygulamalar var mı onları da kontrol edin.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Ekstra kurulu olan hiç bir program yok, tavşan ayarları sürümüne baktığınız yerden verileri temizle seçeneğini kullanarak temizleyip tekrar dener misiniz ?,

bende çalışıp,başkalarında çalışmaması enteresan.. :kasi:modemde aile şifresi vb. uygulamalar var mı onları da kontrol edin.

Akşam baktım uygulamalar-tavşan-verilerde temizlenecek bir şey yok,modemde aile şifresi de yok yine açmadı hata verdi
sistemi uptade değil de recodan sonra 2. yi mi seçip kuracağız yoksa.sistem 3023 görünüyor.

yakp

0
Üye
10 Şub 2012
2
0
1
Hocam ne yaptımsa tavşan açılmıyor dns ayarlarını değiştirip denedim olmadı dns ayrlarını otomatiğe aldım olmadı temizle seçeneğini kullanarak temizleyip tekrar yükledim olmadı tekrar işlemi ikinci defa yaptım olmuyor.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa

Olmuyor olmuyor olmuyorrrrrrr