Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next pandora oto güncellemede hata veriyor

baranli

0
Üye
6 Şub 2015
6
0
1
Next pandora

cihazi actigimda yeni güncelleme bulundu diyor onayliyorum cihaz kapaniyor acildiginda hata var diyor güncellemeyi yüklemiyor cihazi her actigimda tekraliyor: Ne yapmam gerekiyor yardimci olursani sevinirim

Son düzenleme:

cebjk

0
Üye
1 Ocak 2012
18
2
3
Bendede aynı problem vardı. Cihaz hafızasındaki Update.zip dosyasını kesip usb ye yapıştırdım daha sonra recovry modunda yükledim

baranli

0
Üye
6 Şub 2015
6
0
1
Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı yükledikden sonra bu hatayi vermeye basladi.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
110
19
18
58
Usa
Next pandora

cihazi actigimda yeni güncelleme bulundu diyor onayliyorum cihaz kapaniyor acildiginda hata var diyor güncellemeyi yüklemiyor cihazi her actigimda tekraliyor: Ne yapmam gerekiyor yardimci olursani sevinirim

Arkadaşım bende de aynı durum oluyordu,Ayarlar uygulamalar-indirme yöneticisi- verileri temizle ok yaptım sonra olmaz oldu

neowest

0
Üye
6 Haz 2015
5
0
1
aynı hatayı ön ve arka iki usb ile denedim bende alıyorum cihaz flash mı gitti acaba ? güncellemeyi bir türlü tamamlayamıyor :(

uyducu35

0
Üye
24 May 2015
15
0
1
Güncelleme yok pandorada,boşuna beklemeyin 4-5 ayda kanal güncellemesi adi altinda bir yazilim cikariyorlar ondada daha önce çalişan seylerde çalişmiyor,pandora nextin en büyük hayel kirikligi tam bir fiyasko...

neowest

0
Üye
6 Haz 2015
5
0
1
Güncelleme yok pandorada,boşuna beklemeyin 4-5 ayda kanal güncellemesi adi altinda bir yazilim cikariyorlar ondada daha önce çalişan seylerde çalişmiyor,pandora nextin en büyük hayel kirikligi tam bir fiyasko...

bileydim yapmazdım böyle olacağını mis gibi gidiyorduk ne güzel :may-beter:

thesorrowman

0
Üye
13 Haz 2015
1
0
1
merhaba. konu çözüldümü bilmiyorum fakat bende aynı sorunu yaşıyordum. en güncel yazılım olsun sıkıntı yaşamam diye düşündüm. rootlu yazılımları falan kurdum denedim. herbirinde kesin bişey çalışmıyordu. en sonunda 3013 orjinal yazılımı kurdum. hiçbir sıkıntı kalmadı şu an. güncel yazılımları deniyorum ama kesin birşeyler eksik çalışmıyor.wifi sorunu vod uygulaması devamlı bağlantı kopması dlna sorunu vs.
ama 3013 te herhangi bir sorun yaşamıyorum.
kolay gelsin