Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Slim için Faydalı Uygulamalar (Film İzleme,Youtube ve daha fazlası )

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Ben buradan ve baştaki sayfadan indirmeye çalışıyorum fakat Yandex disk sayfası açılıyor indir butonu banamisin demiyor yani açmıyor. Benbu işlemi cihaz üzerinden yapıyorum doğru değil mi
cihazın yazılımından dolayı yandex diskte indirmede sorun çıkarabilir.bilgisayardan indirip atmanız gerekiyor çünkü iptv listesi yüklemek içinde bilgisayar gerekecek zaten.BURDAN TIKLAYARAK diğer linkten indirmeyi deneyin birde

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
Bilgisayar yok ki flah diske atsam çıldıracağım
Ben buradan ve baştaki sayfadan indirmeye çalışıyorum fakat Yandex disk sayfası açılıyor indir butonu banamisin demiyor yani açmıyor. Benbu işlemi cihaz üzerinden yapıyorum doğru değil mi
Hocam bilgisayar buldum flaş belleğe attım ama bu sefer de sertifika sorunu var diyor olmuyor olmuyor olmuyor çıldıracağım lütfen yardım. Cihazın ayarlarında mı bir sorun var acaba

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
cihazın yazılımından dolayı yandex diskte indirmede sorun çıkarabilir.bilgisayardan indirip atmanız gerekiyor çünkü iptv listesi yüklemek içinde bilgisayar gerekecek zaten.BURDAN TIKLAYARAK diğer linkten indirmeyi deneyin birde
Mx player i yükledim ama codec sok sertifika sorunu verdi yine. Ayrıca next IPTV yükledim onunda üyelik istedi. Bilgisayar ayarladım. Next IPTV uyemi olmak gerekiyor

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Mx player i yükledim ama codec sok sertifika sorunu verdi yine. Ayrıca next IPTV yükledim onunda üyelik istedi. Bilgisayar ayarladım. Next IPTV uyemi olmak gerekiyor
Pandora iptv üzerinden üyeliğe gerek yok hocam direk listeyi usb yoluyla yükleyebiliyorsunuz. Numaranızı da kaldırın isterseniz özel mesaj olarak atın

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
Pandora iptv üzerinden üyeliğe gerek yok hocam direk listeyi usb yoluyla yükleyebiliyorsunuz. Numaranızı da kaldırın isterseniz özel mesaj olarak atın
Şimdi biraz gelişme oldu Google Play store ve hizmetleri cihaza yükledim fakat bilgileri girdim şimdide Rh-01 hatası veriyor. Ön belleği temizliyorum cihazı açıp kapatıyorum yine aynı anlamadım. Bari bunu cozseydim diğer uygulamalar kolaydı. Çok enteresan .

Sezerair

New member
Üye
30 Ara 2018
15
2
3
Yok olmuyor şimdi bu cihazı balkondan aşağı atıyorum. Herşey için teşekkürler emeğinize sağlık saygılar

hamdin

0
Üye
14 Ara 2015
108
15
18
Next artık yazılım vermiyor next 18500cıs puls için yazılım hazılığı var yada bu marka 1cilğı kaptırdım kolayi gelsın

Kaymaknext

New member
Üye
5 Ocak 2019
2
0
1
Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[Gizli içerik]
:)

dj-esref

0
Üye
16 Ağu 2016
33
6
8
Tsk ederim emegi gecen herkese guzel olmus sonucta emek var bende bu cihazdan aldim ama pisman oldum yazilim destegi yok alan olsa hemen satip next 2000 HD internet machina alacagim simdiki populer uydu cihazi bu

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Tsk ederim emegi gecen herkese guzel olmus sonucta emek var bende bu cihazdan aldim ama pisman oldum yazilim destegi yok alan olsa hemen satip next 2000 HD internet machina alacagim simdiki populer uydu cihazi bu
O cihaz android değil diye biliyorum bu cihaz android üstüne iptv de açıyor yine bunu alir dfim muhtemelen ayrıca dlna özelliği falan güzel sık kullanıyorum ben

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
sağol ben bu cihazdan alcam nasıl acaba
düz m3u linklerinden iptv izlersin ccam yayınlardan iptv izleyebilirsin konuya eklediğimiz uygulamaları kullanabilir veya android 4.0.3 de çalışan uygulamaların büyük kısmını kullanabilirsin (bazıları için cihaza mouse takman gerekebilir) uydu alıcısı normal uydu işte kanallar falan gayet iyi . dlna özelliği güzel android telefonundan falan kablosuz bir şekilde fotoğraf/video/film açabilirsin ama screen cast yok yani telefonun ekranını cihaza yansıtamiyorsun. Çok muhteşem özellikler aramıyorsan fiyatına göre iyi bir uydu alıcı