Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Slim için Faydalı Uygulamalar (Film İzleme,Youtube ve daha fazlası )

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm arkadaslar benim pandora uydum kumadayi gormuyor calisiyordu 1 anda calismamaya basladi kumanda saglam.acil yardimmm....

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm arkadaslar bir yardima ihtiyacim vardi sagolun kimse yardimci olmadi zaten ben nezaman bir sey istesem kimse ilgilenmiyor.bir daha da istemem.

ramko

0
Üye
8 Eki 2016
2
2
3
16 Ocak 2019 Edit : Otomatik Güncelleme Sorununa getirdiğim çözüm %95 sorunsuzluk oranıyla testten geçti. 1 tane pek rahatsız etmeyen problemi var onun dışında rahatlıkla kullanılıyor.Bu konudaki uygulamaları yüklemeden rahatça Google Playdan uygulama indirip yükleyebilirisiniz.
Otomatik Güncelleme Sorunu Çözümü Konusuna Gitmek İçin Tıklayınız

Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[Gizli içerik]
teşekkür ederim.

gelişim uydu

0
Üye
24 Şub 2013
1
1
3
güneydoğu
16 Ocak 2019 Edit : Otomatik Güncelleme Sorununa getirdiğim çözüm %95 sorunsuzluk oranıyla testten geçti. 1 tane pek rahatsız etmeyen problemi var onun dışında rahatlıkla kullanılıyor.Bu konudaki uygulamaları yüklemeden rahatça Google Playdan uygulama indirip yükleyebilirisiniz.

Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[Gizli içerik]

bahtek

0
Üye
8 Ağu 2015
1
1
3

[Gizli içerik]
teşekkürler