Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Slim Otomatik Güncelleme Kapatma (4001'den kurtulma)

Yukoka04

New member
Üye
13 Ocak 2019
18
0
1
Tıkladım ama link yok.... Hangi playystoreyi indirecez Bi link at test ettiğin sana zahmet

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Tıkladım ama link yok.... Hangi playystoreyi indirecez Bi link at test ettiğin sana zahmet
Bunu yaptıktan sonra herhangi bir şey indirmenize gerek yok zaten 3071 de playstore kendiliğinden var. Vakit bulursam yakın zamanda 4001 de kullanmayı anlatıcam playstore'u

16 Nis 2013
5
0
1
Bildiğiniz üzere Next cihazlara hangi cihazda olursak olalım cihaz belirli bir süre internete bağlı kaldıktan sonra 4001 yazılımını otomatik yüklüyor.Bu yüklenen yazılım ise google play servislerini ve iptvyi desteklemiyor. Daha önceki konumda geçiçi bir çözüm bulmuş olsak da halen google playe bir çözüm bulamamıştık bu konu sayesinde cihazınız hem rootlanmış olacak hemde google play gibi servisleri rahat kullanıp 4001 güncellemesine geçmekten kurtulmuş olacaksınız.

-BİLGİLENDİRME-
Cihazınız üzerinde yapmış olduğunuz hiçbir işlemden sorumlu değilim yapacağınız tüm hatalı işlemlerde mesuliyet kabul etmemekteyim.

-İhtiyaç Listesi-
-
Pandora Uydu Alıcımız
-USB bellek
-3027 yazılım dosyası
-Mouse ( ihtiyaç olacak)
-Kingroot apk dosyası

[Gizli içerik]

Teşekkür etmeyi ve yorum yazmayı unutmayın :)
teşekürler

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Linkide atsaydın bizde deneseydik kardeşim zahmet olmasa tabi...
Link falan yok hocam buradaki tüm anlatımlar bana ait herhangi bir yerden almıyorum tamamen kendi bilgimle yazıyorum konuları . Aynı bu konuda olduğu gibi yine biraz detaylı bir iş o yüzden anlatım meselesi biraz üzüyor müsait olduğum vakit anlatımı değiştiricem konudaki . Şuan 3071 e dönüp bu konudaki anlatımı kullanabilirsiniz .

Yukoka04

New member
Üye
13 Ocak 2019
18
0
1
Bende şuan 4001 yüklü ben hangi playystoreyi kurayım senin kullandığın gibi olsun Bi alt sürümde zaten herşeyi kullanabiliyorum ama önemli olan 4001 de kullanabillmek

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Bende şuan 4001 yüklü ben hangi playystoreyi kurayım senin kullandığın gibi olsun Bi alt sürümde zaten herşeyi kullanabiliyorum ama önemli olan 4001 de kullanabillmek
Gplay sistem uygulaması olduğu için direk normal yüklemeyle çalışmıyor bazı yanında extra dosyalara ihtiyaç duyuyor o yüzden direk apk çalışmaz anlatımı bekleyin lütfen .