Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
Kod:
- VOD bölümünden TV izleme bölümüne geçişte yaşanan ses problemi giderilmiştir.
- Kanal bilgileri güncellenmiştir.

İNDİR

YAZILIMLARIN TARAFINIZDAN GÖRÜLEN HATALARI, CİHAZINIZIN SERİ NUMARASI VEYA MENUDEN HAKKINDA BULUMUNDE YAZAN CIHAZ SERI NUMARASI İLE BİRLİKTE http://destek.next.com.tr/ ADRESİNE YAZILDIĞINDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR...

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
dosya hatalı.rar dosyasına tıklayınca tanımlanamayan arşiv sonu gibi uyarı çıkıyor

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Dosya indirmede ve sunucuya yüklenmede sorun olabilir bir süre sonra tekrar deneyin,

İnternet bağlantısı olan cihazlarda yoğunluğa bağlı olarak cihazlara güncelleme gelecektir..

rasit_aksu

0
Üye
21 Şub 2015
5
0
1
yazılım çıkarmak olsun diye yazılım çıkarmayın. biraz yenilikler ekleyin ve en önemlisi asıl sorunların çözümüne yönelik yazılım çıkartın. milletin en çok şikayet ettiği konularda iyileştirme yapın. rezaletsin next. bir daha asla next almam.

raef

0
Üye
5 Şub 2015
65
0
6
me test yazlim v3023

problem in xbmc is hang

not support oscam in v3023
not open france channel

in emon connect only 1 number cccam client

not connect server 2 -3-4 in emon cccam

Ben yeni bir makine aldım

Ve şimdi değersiz ve güçsüz hissediyorum company next

Yazılım destek veremiyoruz iki yıllık bir süre sonra

destk next pandora in yazlm =-00000

Ben gerçekten destek ve yazılım mühendisliği şirketi için üzgünüm

Yazılım sorunları çözmek için, yalnızca yazılım sayısını değiştirebilirsiniz

Senin için iyi bir hamle görmedim

Size Hoşçakal

ahmetkacan

0
Üye
1 Mar 2015
6
1
3
performans ile ilgili bir yazılım değil sanırım,247 mb boş dosya ne bileyim görselikte performansta olan sorunları düzeltme adına koca bir sıfır next

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
Dün aksam saat 21:30 yukledim ve eski yazilimlara gore biraz daha hizli ama malesef yine hata veriyor bazen ,kanalalara geciste ses gidiyor ,oscam test surumunde kalmis belli bu yazilimda yok ,pandora kesinlikte sinifta kaldi yazilim bakimindan,ip tv ler gec aciliyor..xbmc calismiyor,kendi ip tv sindeki kanalllarin bazilari canli degil banttan,bu kadar da başarisiz bir uydu alicisi yakismadi next'e

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
yeni yazılımı yükledim. emonu da yükledim. cihazı kapatıp açtım .boot ekranında kaldı cihaz açılmıyor.açarken standby tuşuna bastığımda reco ekranıda gelmediği için yazılım da yükleyemiyorum.cihaz sahiplerine duyurulur.

ozcankacar

0
Üye
15 Tem 2013
5
0
1
manisa
merhaba .benim cihazım yeni yazılım bulundu diyor yükle diyorum cihaz yükleme yaparken tekrar açılıp kanalllara geri dönüyor.acaba problem nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...