Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next @-play4k yardım

ahmet61

New member
Üye
8 Eyl 2023
9
1
3
Merhaba arkadaşlar. ben next @-paly4k aldım çalışması güzel uygulamalarda fakat netflix üye giriş yapıyorum fakat açılmıyor hiç işlem yapmıyor başka uygulama yükledigim de bu cihaz için uygun değil 13.ve 14 hatası veriyor bir çözümü var mı araştırmalarıma göre sertifika onaylı değil diyorlar ne yapmalıyım. şimdiden teşekkürler. cihazın güncllemesini yaptım adroid 9

pixel

0
Üye
15 Eyl 2013
20
3
3
Merhaba arkadaşlar. ben next @-paly4k aldım çalışması güzel uygulamalarda fakat netflix üye giriş yapıyorum fakat açılmıyor hiç işlem yapmıyor başka uygulama yükledigim de bu cihaz için uygun değil 13.ve 14 hatası veriyor bir çözümü var mı araştırmalarıma göre sertifika onaylı değil diyorlar ne yapmalıyım. şimdiden teşekkürler. cihazın güncllemesini yaptım adroid 9
Sorun olmaması lazım ,bendede bu cıhazdan var ,ve netflix çalışıyor ,
benim cihazda TV+açılmıyor isterseniz cihazı fabrika ayarlarına alıp tekrar deneyin .

ademakif

New member
Üye
6 Kas 2023
1
0
1
Selamlar, 1 yıldan fazla süredir Next Playbox 4K cihazını kullnaıyorum, her şey sorunsuz giderken artık netflix e giriş yapamıyorum.
Acaba wifi den bağlandığım için olabilir mi internetim 16 mbs ?
Selamlar sorunu çözebildiniz mi? Ben de de yaklaşık 1 aydır bu hatayı veriyor.

ahmet61

New member
Üye
8 Eyl 2023
9
1
3
Selamlar, 1 yıldan fazla süredir Next Playbox 4K cihazını kullnaıyorum, her şey sorunsuz giderken artık netflix e giriş yapamıyorum.

Selamlar sorunu çözebildiniz mi? Ben de de yaklaşık 1 aydır bu hatayı veriyor.
Merhaba o cihaz şu an memlekete bıraktım ama aynı özelliklere sahip bir cihaz aldım. Onda da anı sorunu yaşadım. alırken onarlın mail ve şifresiyle girdiler. fakat benım mailimle giriş yapmadı adam bana şifreni değiş dediler gönderdiler. evde denedim olmadı firmayla irtibat kurdum yakın olduğu için gittim bizzat ordada denediler aynı şeyı söylediler bende dedim ki bende dvdplayer var o giriyor telden giriyorum bilgisayardan giriyorum hatta Almanya da kullanan var şifrede hata bulamıyor da burada mı sorun oluyor .yetkili mühendis geldi o bana dedi. kendi yazılımız yanı uyarlama yaptılar. Şifrende ve de mail adresinde arcı karakter yanı nokta virgül tre kullanmayacaksın öyle giriyor. Bende yenı cıkacak cıhaz vr onu aldım onlardan Google lisanslı. netflix Google lisanslı cihazlarda çalıyor. kodi ile 1080 p izleniliyor ben denemedım fırsatım olmadı.

derici

0
Üye
16 Şub 2013
11
5
3
Netflix uygulaması sorunsuz çalışıyor.
Cihaz L1 lisanslı dır.
d6fed856187bc866202c63334352ac31.jpg

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yaymaz

0
Üye
4 Ocak 2013
24
3
3
next qplay donanım olarak çok iyi ama yazılım ve destek olarak sıfır zaten ilgilenende yok yazık olmuş cihaza

derici

0
Üye
16 Şub 2013
11
5
3
next qplay donanım olarak çok iyi ama yazılım ve destek olarak sıfır zaten ilgilenende yok yazık olmuş cihaza
Bütün eksikliklerine rağmen, denediğim 6 cihazdan en iyisi bu. 2 skybox, 2 hiremco, 1 mi stick,

derici

0
Üye
16 Şub 2013
11
5
3
Yazılımdaki eksiklikleri defalarca, forumlarda dile getirdim. Ama ilgililer, hata olduğunu kabul etmediler. Herhangi bir çalışmada yokmuş. Olmayacakta herhalde.. Diğer cihazlarda olan hatalarla ilgileniyorlar. Buna gelince, herşey mükemmel modundalar..