Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Playbox 4K

seremir

0
Üye
29 Haz 2012
45
16
8
Next Playbox Android TV 4K Box
Google Sertifikalı
Android TV İşletim Sistemi (Android 10)
Google Destekli Güncellenebilir Yazılım
Bluetooth Ses Komutlu Kumanda (Hey Google, Google Assistance)
4K Netflix Desteği
1 Yıl Ücretsiz Next Free IPTV
3 Ay Ücretsiz D-Smart Go Üyeliği
ve Daha Fazlası...

D-Smart GO Aktivasyonu Başlatmak İçin TIKLAYINIZ!
D-Smart GO aktivasyonu için sorulan "Cihaz MAC ID Numarası" cihazın altında yazmaktadır.

Donanım Özellikleri İşlemci
S905X3 Dört Çekirdekli ARM Cortex-A55 İşlemci
Grafik İşlemcisi
ARM G31 MP2 GPU - Grafik İşlemcisi
RAM
2GB
Flash (ROM)
16GB
Wi-Fi
Dahili 2.4G & 5G Wi-Fi / IEEE 802.11 b/g/n/ac
Bluetooth
BT4.2
LAN Ethernet10/100M
LED Gösterge
Nefes Alan Akıllı Işık
Temel Özellikler İşletim Sistemi
ATV
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10
Sertifika
Google Certified
DRM
Microsoft PlayReady
Google Widevine L1
HDCP
Support HDCP2.2
Lisan
Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca,
+25 lisan
HDR
HDR10+
HDR10
HLG and Technicolor HDR processing
OTA (İnternetten Yazılım Güncelleme)
Evet
Video Kod Çözücü(Codec)
- VP9 Profile-2 up to 4Kx2K@60fps
- H.265 HEVC [email protected] up to 4Kx2K@60fps
- AVS2-P2 Profile up to 4Kx2K@60fps
- H.264 AVC [email protected] up to 4Kx2K@30fps
- H.264 MVC up to 1080P@60fps
- MPEG-4 ASP@L5 up to 1080P@60fps (ISO-14496)
- WMV/VC-1 SP/MP/AP up to 1080P@60fps
- AVS-P16(AVS+) /AVS-P2 JiZhun Profile up to 1080P@60fps
- MPEG-2 MP/HL up to 1080P@60fps (ISO-13818)
- MPEG-1 MP/HL up to 1080P@60fps (ISO-11172)
- RealVideo 8/9/10 up to 1080P@60fps
3D Grafik
3D Graphics
- ARM G31 MP2 GPU
- 4-wide warps, dual texture pipe, 2x 4-wide execution engines (EE)
- Concurrent multi-core processing
- OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.0 and OpenCL 2.0 support
Bağlantı Noktaları
1* HDTV - 4K*2K@60 Maksimum Çözünürlük1* USB 3.01* USB 2.01* TF Kart Okuyucu 1~32GB1* CVBS&L/R Analog Video ve Ses Çıkışı (Jak Tipi 3.5mm)1* RJ45 LAN Ethernet Giriş1* DC 5V/2A Adaptör Girişi
Diğer
Google Play-Store, ChromeCast, Google Assistance, YouTube
Kumanda
Bluetooth Kumanda, Sesli Kontrol
Free IP TV
1 Yıl Ücretsiz
D-Smart
*
3 AY D-Smart GO Ücretsiz
D-Smart Aktivasyon Linkihttps://www.smartabonelik.com/nex

playbox-4k-android-box-ott-box-next-1156-46-O.jpg
playbox-4k-android-box-ott-box-next-1158-46-O.jpg

mstfclk

New member
Üye
7 Ara 2018
14
4
3
Merhaba, yeni bir next playbox aldım ancak iptv'yi aktif edemedim yardımcı olabilirseniz minnettar kalacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

cripman

0
Üye
14 Eki 2017
7
0
1
next free iptv den bahsediyorsanız şu an için uygulama playbox için uyumlu görünmüyor ben yükledim ama eski bir sürüme ait olduğundan düzgün çalışmayabilir uyarısı geldi

mstfclk

New member
Üye
7 Ara 2018
14
4
3
next free iptv den bahsediyorsanız şu an için uygulama playbox için uyumlu görünmüyor ben yükledim ama eski bir sürüme ait olduğundan düzgün çalışmayabilir uyarısı geldi
Aynen ondan bahsediyorum, bir takım bilgiler istiyor; sunucu adı, İnternet linki, şifre gibi bunların ne olduğu ve cevaplarını ne olduğunu bilemedim. Cihazda kurulu iptv uygulaması var. Başka uygulamamız kurmamız gerekiyor. Teşekkürler.

cripman

0
Üye
14 Eki 2017
7
0
1
next free iptv uyumsuz olsada çalıştırdım herhangi bir bilgi istemedi kurulum gerektiriyor kurulum yapıldıktan sonra launcher açıp kurulan ama uyumsuz olan apk leri görebilirsin şu an itibariyle çalıştırdım bir sıkıntı yok sadece next freeiptv apk kurulduktan sonra kurulan apk ler arasında gözükmüyor launcher den açarsanız kullanabiliyorsunuz next free iptv ve buna benzer uygulamalar (uyumsuz olanlar) dediğim gibi launcher den açabiliyor kullanabiliyorsunuz başka sorunla karşılaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım

mstfclk

New member
Üye
7 Ara 2018
14
4
3
Teşekkür ederim deneyecek sonuçtan sizi bilgilendiririm. İlginize tekrar teşekkür ederim.

mstfclk

New member
Üye
7 Ara 2018
14
4
3
Merhaba, buldum çalıştırdım ancak normal tv kanalları dışında bir şey yok, ben belgesel spor gibi yayınların olacağını düşünüyordum. Kanal ekleme falan yapabiliyormuyuz. Birde filBox uygulamasında aktivasyon yaptım ancak her hangi bir video seçtiğim zaman uygulamadan çıkıyor ve seyredemiyorum.
Bir sorum daha olacak🙂 chromecast uygulaması nasıl ayarlanabilir, teşekkürler.

Son düzenleme:

cripman

0
Üye
14 Eki 2017
7
0
1
Chromecast açın tlf dan ekran yansitmayi bulun açın cihaz km1 olarak gözükür bağlanın tlf ve cihaz aynı nette bağlı olmalı unutmayın

cripman

0
Üye
14 Eki 2017
7
0
1
Fil box bende yok yok ama daha başka video oynatıcı tanımlayın ise yarar vlc veya mx player gibi

cripman

0
Üye
14 Eki 2017
7
0
1
Next firması sadece ulusal kanallar diye belirtmiş zaten vodlari ekleyebilirlerdi onu da eklememişler firmanın bize biçtiği değer bu kadar. dolar yükseldikçe next androidlerin fiyatı düşüyor piyasa da kabul görmedi sanırım ya da istenilene cevap veremedi belki bence çok güzel bir cihaz üretmişler yazılım eksikliği var o kadar

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
netflix sorunu nezaman düzelecek,google play de netflix hala yok.
ve
kumandadan sesli asistan tuşuna basınca ses kısma ve ok tuşlarına 20 cm mesafeden basılı tutun diyor lakin birtürlü bağlantı almıyor

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
Birazda görüntü kalitesinden bahsedin cccam nasıl seri açıyormu verilen parayı hakediyormu öyle 4k reciverler varki bırak 4k hd görüntüsü bile berbat

Tiger_71

New member
Üye
20 Ocak 2022
1
0
1
Merhaba, Playbox kumandasından ileri-geri, yukarı-aşağı ses +,- gibi tuşlara bir defa basmama rağmen defalarca basmış gibi sona kadar gidiyor.
Bastığım tuş sanki takılı kalıyor. Bunu her zaman olmasa da sıklıkla yapıyor. Anca kumandanın görüş açısını kapatırsam yada listenin sonuna gelirsem işlem sonlanıyor. Kumanda arızası mı var acaba merkez bir tane teknik servisine yönlendirdi orada biraz baktılar bir şey yok dediler. Acaba sorunumuz ne olabilir?

Teeteresis Master

New member
Üye
6 Haz 2020
15
12
3
Next Playbox Android Box 4K bu ürünün hataları düzeltildimi acaba almak istiyorum bu ürünü çok yorum okudum yarı yarı ya buraya güvendiğim için sormak istedim sadece alayımmı sizce

Teeteresis Master

New member
Üye
6 Haz 2020
15
12
3
Aldım ürünü 2 gündür kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım şuan kumandası da gayet güzel hoş takılma felan olmadı netflix de açıldı sorunsuz iptv de açılıyor istedigim programıda indirdim kurdum gayet başarılı yerli olsunda bizde olsun varsın sorun çıkarsın sonuçta bir şekilde düzeliyor o kadar çok yorum okudum ve zaman kaybetmişimki keşke ilk çıktığında alsaymışim kolay gelsin iyi çalışmalar