Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT POİNT

jobul32

0
Üye
18 Nis 2012
25
4
3
sayın moderatör yazılımcı arkadaşlar ve next firması yetkilileri next bir cok cihazına destek verirken next point gibi halen gecerlilii olan ve gshare3 server paylaşımını çalıştıran bir cihaz olarak bu cihazada yeni güncel yazılım hazırlansa olmazmı mesela gshare3 sistemi gshare3 132 versiyona geçti ama bizim cihazlarda halen gshare2 125 olarak görunyor.Siz saygıdeğer yazılımcı arkadaşlar bu cihazada bir güncelleme yazılımı verilirse biz kullanıcılar olarakta memnun kalırız saygılar

newsehir74

0
Üye
9 Şub 2015
40
11
8
next point wifi den bağlanınca boot oluyor daha önce böyle olmuyordu nedenini bilen varmı acaba

newsehir74

0
Üye
9 Şub 2015
40
11
8
next point wifi den bağlanınca boot oluyor daha önce böyle olmuyordu nedenini bilen varmı acaba

sabri66

0
Üye
8 Mar 2015
63
1
8
Next Point HD (26.04.2017) 1.09.18067 Duzgun Calisan Yazilim Bu (server & iptv) Kusursuz Cok Yazilim Denedim Her Seferinde Bu Yazilima Dondum
Next Yazilimcilar Dustu Yeni Taka Tuka Dandilerin Pesine ...

1.09.18067 en son düzgün çalışan versiyon bu sonrakiler sorunlu cihac kapanıp acıliyor

kamilabii

New member
Üye
24 Eki 2019
23
9
3
CEVİRDİM KARDEŞİM AMA FLASH DEĞİŞMESİ LAZIM
sn.kardeşim flash değişmesini anlayamadım.kısaca ben bu işten anlamıyorum ama uydu alıcım şu an tiger 800t full hd olarak görev yapıyor.bilgi istersen bu işin piri serkan çalışkan arkadaşımdan bilgi almanı sağlarım.iyi günler.

jobul32

0
Üye
18 Nis 2012
25
4
3
kardesim bana cihaz videosu ve goruntulerini atarmisin birde kumanda ne kullaniyorsun

kamilabii

New member
Üye
24 Eki 2019
23
9
3
kardesim bana cihaz videosu ve goruntulerini atarmisin birde kumanda ne kullaniyorsun
sn.kardeşim ne yazıkki telefonum antika düldül sayılır sana videosunu maalesef atamam.kumandasını ise serkan arkadaşım bir yerden buldu.internetten pelit iletişim serkan çalışkan sayfasına girerek iletişime geçebilirsin.iyi günler.