Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Q-Play 4K Android Uydu Alıcısı

razgradlı

0
Özel Üye
1 Nis 2012
186
223
43
istanbul silivri
Fiyat nedir arkadaslar bu cihazin denemekte fayda var benim kullandigim suan airtech 4k plus eski olmasina ragmen gayet stabil calisiyor yazilim destegi harika

behzad2012

0
Üye
22 Mar 2015
22
0
1
Merhaba
Ne yazık ki, bu alıcının birçok sorunu var
Alıcı dili otomatik olarak Çince olarak değişecektir.
Kanalların sesinde sorun var......

pixel

0
Üye
15 Eyl 2013
20
3
3
Merhaba
Ne yazık ki, bu alıcının birçok sorunu var
Alıcı dili otomatik olarak Çince olarak değişecektir.
Kanalların sesinde sorun var......
son yazılımla uydu bölümü ,resmen katledilmiş ,
oscam yüklemek istiyorum ,ekranın altında seçme
düğmeleri görünmüyor ,deneme yanıma ıle seçiyorm
renkli tuşlardan ,ve daha birçok eksik

behzad2012

0
Üye
22 Mar 2015
22
0
1
Lütfen şirkete bu alıcının sorunlarını çözmesi için yeni bir yazılım vermesini söyleyin.
müteşekkir

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
anladığım kadarıyla bu cihaz henüz alınmak için hazır değil
cihazda ıks desteğide yok sanırım

derici

0
Üye
16 Şub 2013
11
5
3
Cihaz kanal taşımayı yapmıyor!!
Seçiyorum kanalı kırmızı butona basınca, devre dışı kalıyor!
Kanal taşımayı yapabilen varmı?

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Guetam

New member
Üye
18 Haz 2020
11
1
3
Cihaza iki gün önce sahip oldum. Kanal geçişleri gerçekten çok yavaş. Ayrıca uydudan mı TV'den mi bilmiyorum ama gece vakti cihaz kendi kendine açılıyor. Nedenini çözemedim

pixel

0
Üye
15 Eyl 2013
20
3
3
Cihaza iki gün önce sahip oldum. Kanal geçişleri gerçekten çok yavaş. Ayrıca uydudan mı TV'den mi bilmiyorum ama gece vakti cihaz kendi kendine açılıyor. Nedenini çözemedim
cihazınız hayırlı olsun ,elektrlk kesilip tekrar gelince ,makıne kendini yeniden başlatıyor

ashkan2005

0
Üye
6 Eki 2012
25
1
3
Marhaba
Next qplay data and time not update automatically and should be manually update. After shutdown or restart data and time return to 2015 and message no Internet.
Please help.

ahmet61

New member
Üye
8 Eyl 2023
9
1
3
Next qplay data and time not update automatically and should be manually update. After shutdown or restart data and time return to 2015 and message no Internet.
Please help.
Hello

connect to the internet. Then perform a system update. So, update your device. After the new version is installed, select the time and date automatically. Set the time zone according to your country. Set the clock according to 24 hour time. It will then automatically set your clock to the time zone provided by the network. Displays time zone correctly when connected to the internet.

ahmet61

New member
Üye
8 Eyl 2023
9
1
3
Cihaz kanal taşımayı yapmıyor!!
Seçiyorum kanalı kırmızı butona basınca, devre dışı kalıyor!
Kanal taşımayı yapabilen varmı?

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mehaba
menüye girdikten sonra kanal yöneticisine girin.Kanal Listesini düzenle yi secin ardından
kumandadan ( mavi) tuşa basınız. acılan ekrandan hangi kanalı taşımak istiyorsan onun üzerine gel o kanal uzerinde OK tuşuna basınız.İşaretlenmiş olacak. Ardından yukarı aşagı tuşlarını kullanarak taşımak istedigin yere gel ve kırmızı (taşı) tusuna basınız. işlem tamamdır.

Son düzenleme:

ahmet61

New member
Üye
8 Eyl 2023
9
1
3
son yazılımla uydu bölümü ,resmen katledilmiş ,
oscam yüklemek istiyorum ,ekranın altında seçme
düğmeleri görünmüyor ,deneme yanıma ıle seçiyorm
renkli tuşlardan ,ve daha birçok eksik
Slm arkadaş
ssenı problemınıde şöyle cüzüm var. tabii yazılımın yenı versiyonu gelene kadar idare etmek gerekır. Ayarlar kısmından ileri ayarlara gel orda ekran yazısına tıkla. Ardından ekran konumuna tıkla orda uzaklaştır seceneğine gel OK tuşuna bas bırak bas bırak yaparak uzaklaştır bende 87 yedide sen kendıne göre ayarla uzaklaştır yakınlaştır. Kolay gelsin

pixel

0
Üye
15 Eyl 2013
20
3
3
Slm arkadaş
ssenı problemınıde şöyle cüzüm var. tabii yazılımın yenı versiyonu gelene kadar idare etmek gerekır. Ayarlar kısmından ileri ayarlara gel orda ekran yazısına tıkla. Ardından ekran konumuna tıkla orda uzaklaştır seceneğine gel OK tuşuna bas bırak bas bırak yaparak uzaklaştır bende 87 yedide sen kendıne göre ayarla uzaklaştır yakınlaştır. Kolay gelsin
Sorunu çözmüştüm ,yazılım so yazılımdı ,fakat buğ oluşmuş , o yazdığın yöntemi denemiştim ,
hatta konu bile açmıştım , Cihazı fabrika ayarlarına aldım ,tekrar kurdum ,sorun kalmadı ,
ekran uzaklaşrırmayı da 95 te kullanıyorum