Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Quantum 4K+ Güncel Yazılımı

efe1734

New member
Üye
28 Ara 2018
14
9
3
QUANTUM 4K+ güncelleme sisteme yüklendi. Yeni yazılımda;
1- Uydu kanalları arasında zapping (kanal geçiş) hızı arttırıldı
2- Key dosyası ve kanal listesi dosyası ağdan yüklenebilecek.
3- DVB alt yazı ve ses seçeneği varsayılan değer Türkçe
4- IR Uzaktan Kumanda İle mouse tuşu İle imleç görüntülenerek Netflix uygulaması kullanılabilecek
5- xtream uygulamasında yapılan düzenlemeler için cihaz yazılımında gerekli değişiklikler yapıldı
6- Türkçe string düzenlemeleri yapıldı
7- Markette SeyirTURK ve xtream cihazda DIPTV uygulamaları yenilendi

seremir

0
Üye
29 Haz 2012
45
16
8
Merhabalar yeni gelen yazılımla pek bi fark yok.Sıkıntılar halen devam ediyor.

höhr

0
Üye
18 Tem 2015
9
2
3
O KADAR ARAŞTIRDIM GİTTİM BEŞ PARA ETMEZ QUANTUM ALMIŞIM NE BİR YAZILIM VAR NE BİR GELİŞTİRME AKLIMA YANAYIM

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
herkese selam nasıl çıktı piyasaya benim arkadaş aldı söyledim bekle gör al yok next yapmışsa alınır dedi şimdide pişman next ancak 3D serisinin aynısını 4K yaparsa alırım yoksa almam çünkü tobratexte pandorada uhd 1000 lerde hele bu yenisi kökten tam bela kimse kusura bakmasın bizde insanız resin dediği gibi artık o eski türkiye yok artık firmalar bizi kuş sanmasınlar piyasalar dolmuş cihaz vay anam vay halbuki hiç birisi 3d kadar değerli degil

kipir

New member
Üye
6 Ara 2020
1
0
1
selam mevcut yazılım nereden bulabilirim kırmızı ışıkta takılı kaldı cihazım açamıyorum usb ile yüklemeye çalışacağım yada başka bir yol varmıdır arkadaşlar.

ismail6868

New member
Üye
16 Eki 2021
2
0
1
Cihaz güzel ama yazılım gelmesi lazım bazı iyileştirmeler gelmesi lazım iptv hiç beyen medim bazen donuyor