Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Quantum 4K+ Uydu Alıcısı

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Internet devamli bagli hic gelen yok yazilim guncelleme dedim version yok diyor

seremir

0
Üye
29 Haz 2012
45
16
8
Merhabalar aldığım duyumlara göre next quantum cihazında firma değişiklikler yapmış ve sorunların kalktığını söylemiş biz ilk alanlar olarak şimdi ne olmuş oluyoruz konu hakkındabilgisi olan varmı acaba

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
inşallah yaparlar ama bence next bu 3 çeşit androide orta not almiştır başka basit firmalarda yapmış ama sanki 1 adım öndeler gibi bence evsane 2000 tabanlı ve machine3d den sonra güzel bir 4k bu sene bekleriz bakalım ne olacak

tu_army68

New member
Üye
19 Nis 2021
1
0
1
gavur parasıynan 5 para etmez deyimine çok uygun bir cihaz olmuş. ellerinize sağlık boşa giden parama üzülüyorum

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Next quantum katogorisinde sınıfta kalmış bir cihazdır kanser olmak isteyen alabilir nokta
ilk çıkışta bende alacaktım bir arkadaşım aldı baktık aylar geçiyor düzeleceği yok ben vaz geçtim şimdi burada herkes haklı firma çıkarır sen balıklama atlamiyacaksın ölç bic hele al kardeş şimdi doğru desen seni asarlar keserler biz 900 tl verip keyif alamiyorsak neye yarar şimdi bak sağa sola daha ucuza şu anda piyasada iki tane cihaz çıkmış vede bundan daha üstün görünüyorlar 2side andriod gerçi alamam çünkü ben next seven biriyim ben 2000 evsanenin 3deden sonra 4k bekliyorum

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Arkadaşlar cihaz hoş ama keyler güncellemsi lazım bu 1 sonra kanallar durma çok oluyor şifreli kanallarda bu 2 sonra kanallarda ara sıra gelme gitme oluyor bu 3 eksiği bulutut yok bu 4 oscam olsa güzel olurdu buda 5 benden bukadar gerisini next bulsun

seremir

0
Üye
29 Haz 2012
45
16
8
ilk çıkışta bende alacaktım bir arkadaşım aldı baktık aylar geçiyor düzeleceği yok ben vaz geçtim şimdi burada herkes haklı firma çıkarır sen balıklama atlamiyacaksın ölç bic hele al kardeş şimdi doğru desen seni asarlar keserler biz 900 tl verip keyif alamiyorsak neye yarar şimdi bak sağa sola daha ucuza şu anda piyasada iki tane cihaz çıkmış vede bundan daha üstün görünüyorlar 2side andriod gerçi alamam çünkü ben next seven biriyim ben 2000 evsanenin 3deden sonra 4k bekliyorum
Öle balıklama filan tavrını beğenmedim ben kimseninde kardeşim filan değilim bu işede geçen pazartesi başlamadım

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Öle balıklama filan tavrını beğenmedim ben kimseninde kardeşim filan değilim bu işede geçen pazartesi başlamadım
Kardeş sen niye alınıyorsun ben seni kast etmedimki bu hepimizi kast ettim yani demek istediğim çıkar çıkmaz almaya koşuyoruz ve sonradan özülen biz oluyoruz yoksa bana ne ister al ister alma kardeş Allah a emanet ol

birhancesur

New member
Üye
1 Ara 2022
1
0
1
slm arkadaşlar next quantum 4k uydu alıcı aldım bu cıhazda analog çıkışı var ama oradan görüntü alamiyorum tüplü tv de denedim ..