Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT UYDU

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
site yönetici abiler kardeşlerim nereye ve nasıl yazacağımı bilmiyorum buraya yazdım bana bir next firmasının yetkili kişinin telefonu lazım çünkü artık Next yaptığı hataları ve bizimle dalga geçmesi yeter artık aylardır sürünüyoruz biz yazılım ve hataların giderilmesini beklerken o daha bir yeni cihaz çıkarmanın peşine döşmüş birileri demiyor tamam kabul bari çıkardığın cihazlarda biraz işe yarasa bakın next gerçekten eskisi gibi değil eskiden herkes next diyordu neden sorunlar anında çözülürdü ama şimdi yapmiyorlar eskisi gibi ilgilenmiyorlar next belki 30 çeşit cihaz öretti ama en uzun hizmet ve kallite bakımında 2000ve devamında 3D başkada yapamadılar 2012 de çıktı 3D google vardı youtube vardı tavsanlar vardı emu full vardı müzik tavsanları indir ve flaşa kayıdet vardı o zaman ip tv yoktu yazılımcı bir doktor diye bir kişi vardı allah o adamdan ve burdaki yönetimden razı olsun hep yardım etiller bize 3D şu an birtek görüntüsü kaldı TXT yazıları bozuk kimse oralı olmadı tavsanları sildiller kimse ilgilenmedi google durdu kisme ilgilenmedi hava durumu gitti arayan yok soran yok hani derllerya düşme doğru demişler doktor gitti bizde bittik şimdi allah için deyin herkes yazsın 2023 2053 64 ve 2071 bu 4 çeşit arasındaki fark ne aşağı yokkarı her şeyleri aynı gitti pandora yaptı olmadı gitti NEXT 1000 4K iki çeşit yaptı oda olmadı gitti auntom 4K yaptı hem pahıllı hem sorunlu ben zaten artık soğudum cihazlardan next sağolsun bizi bitirdi 8 aydan beri bir 4K beklerken o inadına gitmiş 2 çeşit daha çıkarmış boş çünkü karşıda daha kaliteli daha ucuz var bence ben hallen evsane bir 4K beklemekteyim

Son düzenleme:

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Kanatimce Next Firması nın kendi içinde sıkıntıları var. En büyük sıkıntıları mühendisleri yok olanda çok yetersiz,4K olayında yoklar,Oscam özellikli bir cihaz üretemiyorlar,yeni çıkardıkları cihazlar hep aynı ve problemli.