Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18000 HD CX 29.12.2012 Yeni Menülü TEST Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
merhaba arkadaşlar dün next nextstar minix aldım yükledim kurdum eski yazılımı sildim usbden yeni test yazılımını yükledim menüsü falan güzel olmuş kanal geçişleri biraz daha hızlandırılmalı hantal kalıyor biraz birde ben wifiye baglanamıyorum arkadaşlar kabloyu taktım tvye ama wifi ayarlarını yap ekranı varda girmiyor nedeni nedir bilen varsa yardımdcı olurmu

tv ye degil cihaza takmanız lazım.

3 Kas 2012
2
0
1
Usa
eski yazılımı nasıl yüklerim

merhaba akadaşlar ben de NextStar YE - 18000 HD CX modeli va benb yeni yazılı yüledim fakat hiç hoşuma gitmedi bana eski yazılım nasıl yüklerim bana yardımcı olurmusunuz

playboy1988

0
Üye
7 Şub 2012
6
0
1
arkadaşlar ilk önce teşekkürler, elinize, emeğinize sağlık menü çok güzel olmuş fakat cihaz çok problem çıkarmaya başladı... wi-fi aparatını takılı değilken çok problem yok sadece kanal geçişleri yavaş ve bazı kanalların şifreli olduğunu gösteriyor... cihazı taktığım anda herşey başlıyor...

1- cihaz sık sık donuyor arkasındaki güç düğmesinden kapatıp açmadan kesinlikle düzelmiyor.

2- hd kanallar da sinyal yok uyarısı veriyor.

3- wi-fi bağlanmadı hatası veriyor.

4- menüye giriş çıkış yaptıktan sonra cihaz kendini kapatıp açıyor

cihazım ye-18000 hd cx lütfen yeni bir yazılım yapın ve bizi bu sorunlardan kurtarın gerçekten çok problem çıkarıyor şimdiden teşekkürler...

klas2264

0
Üye
27 Mar 2012
1
0
1
bende bu cihazı yeni aldım, son yazılımı yükledim, usb den kayıt olsun, usb den film izleme, hd kanallar, herşey çok çok güzel fakat sd kanallarda bir okadar kötü eski uydu alıcım (next Ye 2005) sd kanalları daha net, daha canlı gösteriyordu bu cihazda ve Lcd de bir çok ayarı denememe rağmen keskinlik ayarı felan banamısın demedi

Son düzenleme:

asker

0
Üye
18 Mar 2012
7
0
1
ye 18000hdcx

yazılım yükledikten sonra türksat sirus kanal arası geçiş yaptığımda
sinyal yok yazısı çıkıyor cihazı kapa aç sorun düzeliyor ve tekrar aynı sorun var
siviş deyiştirdim yine aynı yerlerini deyiştirdim yine aynı teşekür. yardım...bk..

Bakım

0
Üye
25 Ocak 2013
1
0
1
Arkadaşlar herkeze iyi akşamlar aynı sorun bendede var cihazı aldığım yere götürüp degiştirdim sorun yine aynı 2-3 saniye görüntü kararıyor sonra tekrar geliyor ne yapmamız gerekiyor sanırım bu forumda cevap veren bir kişi çıkar Cihazım NextStar 18000HD CX

razgradlı

0
Özel Üye
1 Nis 2012
186
224
43
istanbul silivri
evet arkadaşlar son test yazılımda bu tür sorunlar mevcut isterseniz 09.11.2012,tarihli yazılıma dönebilirsiniz yeni gelecek olan yazılımda bu sorunlar giderilir diye düşünüyorum herkeze iyi günler

ajanman

0
Üye
20 May 2012
4
0
1
18000 hd cx yeni menulu yazılım problem ?

Ustalar merhabalar oncelikle yeni menulu yazılımda IPTV ozellıgı eklenmiş bu bizim için çok güzel oldu fakat iptv ile çoğu kanalda ses geliyor goruntu gelmıyor yada bazen kucuk kanal yuklendıgınde kucuk ekranda goruntu varken tam ekran secenegıne tıklayınca sıyah ekran gelıyo goruntu gelmıyor bunun bı cozumu varmıdır ?

Hataların düzeltildiği yeni bir yazılım çalışması varmıdır acaba ?

pander

0
Üye
24 May 2012
1
0
1
Çok güzel yazılım olmuş yapanların eline sağlık:
-Uydu kendi kendine kapanmaya başladı,
-Hiçbir uydu ile arama yapamıyorum,
-Bazı tuşlar çalışmamaya, tepki vermemeye başladı,
-Çok rahat oynattığı bazı filmleri Video Codec Desteklenmiyor diye oynatmıyor, vs.

ajanman

0
Üye
20 May 2012
4
0
1
nextdesteke mail gonderdim hatalar var yeni yazılım varmıdır gündemde diye yakında verilecek düzeltmeler yapılıyor diye cevap atıldı beklemedeyiz sabırsızlıkla :)

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Yazılım

ya arkadaş iki tane next 18000 hd cx ve next minix hd mavi cihazlarım var ancak hiç bir şekilde Wifi ile bağlanamıyoruz ne yazılımmış bu yeter artık çıkacaksa çıksın şu yazılım senelerdir kullanıyoruz güveniyorduk next'i ama şu hd ve internet uygulamalarında resmen sınıfta kaldı soğudum artık ve bayağıda bir müşteri kaybı yaşayacağından kesinlikle eminim next bunu nasıl telafi edecek bilemiyorum ama bu saatten sonra böyle birşeyde beklemiyorum çünkü öyle bir kapasite olduğuna inancım kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...