Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next ye-18500 hd cis plus

Hasan05

0
Üye
25 Eyl 2015
12
0
1
NEXT YE-18500 HD CIS PLUS la.iptv.ye.bakan.varmi.ustalar.neden.gilgilenmiyor.ilgilenirseler.next.18500.cis.plus.cular.cok memmu.olacagiz.tesekkürler.ederim.simdiden

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
IPTV kısmını komple bize vermeleri lâzım. Next Destek'e de yazdım. Gönüllü olarak filmleri, dizileri, IPTV linklerini serverinize aktarırız diye. Eskisi kadar aktif olarak IPTV ile ilgilenmiyorlar ne yazık ki. Madem ilgilenmiyorsunuz verin bize, biz sizin yerinize yaparız dedik ama yok. Next'ten adam olmaz

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
bunlar cihazı satana kadar bendede 18500 hd cıs plus var aynen dediğin gibi nerden baksan 100 dolar next yetkilieri biraz yazılıma iptv ye destek verirse iyi olur.

demir

0
Üye
10 Haz 2012
54
1
8
Şu ana kadar bu cihazla birlikte machina, minix hd ve 20000 hd kullandım. Bu cihaz harici hiçbirinden sorun yaşamadım. Cihaz online güncelleme kabul etmiyo. Sadece usb güncellemesini kabul ediyo. Sinyal seviyeleri çok düşük. Aynı kabloda diğer cihazlar yüzde 90 kalite gösterirken bu cihaz 40-50 seviyesinde. Hiç memnun değilim :( sirius uydusu şu anda çöp bu cihaz için

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
18500 hd cıs plus sinyal seviye düşüklüğü var ip tv sorunu var resetleme sorunu yani açılıp kapanma sorunu biz bu cihazı versekde next yetkilileri bize başka cihaz verebilirmi cihazın garantisi devam ediyor yetkili muhatap kim acaba teş ediyorum forumdan dolayı

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
cccam ve freeserver arası sadece astra 19,2 de çakışma yapıyor diğer uydularda sıkıntı yok ve ccam - emu ve power vu aynı anda rahat çalışıyor bazı arkadaşlar çakışma var demiş benim kullandığım cihazda yoktur böyle sorun toplam 9 uydu kullanıyorum sadece astra 19,2 de böyle sorun olmuştu. güzel bir cihaz kanal listesi yedekleme yok bu cihazda keşke olsaydı.
arkadaşların dediği gibi iptvde de sorun var ve sinyal düşüklüğü var cihazda yeni yazılımlarda bu sorunları düzeltseler güzel olurdu. 4 ay oldu yazılım çıkmadı yoksa bu cihaza destek bitti mi

Hasan05

0
Üye
25 Eyl 2015
12
0
1
Altiay.oldu.daha.yeni.yazilim.gelecek.bu.yazilimi.halen.bekluyoruz.next.18500HD.cis.plus.ustalar.her.rezerveye.yazilim.cikartiyorsunuz.biz.halen.bekliyoruz.iptv.ye.halen.bakamiyoruz.bakin.kardesler

ozan1

0
Üye
5 May 2016
13
0
1
hocam cihazım sık sık resetleniyor neden ?
redline ın üstüne 100 tl verip bu cihazı aldım evet kumandası cihazı tasarımı daha güzel kalite ama bu sorun sinir bozucu, redline daki gibi de güzel değil ne serveri ne iptvsi. karışık geldi zaten :(
cccam işledim sürekli takılıyor nedense :( linux cihazımda 1 saniye takılmadı aynı server ama bunda felç oldu nedenki :(
ama ses ve görüntü kalitesi daha iyi olduğu için çok da pişman değilim.

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
karbon usta 18500 yazılım istiyoruz cihaz devamlı resetleme yapıyor.emeğinize sağlık

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
yetkililere sesleniyorum bu 18500 hd cıs plus un resetleme sorununu çözerlerse bu cihazı kullananlar seviniriz. sesimizi yetkililere duyurursanız seviniriz. teşekürler ediyorum.

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
next yazılım yapan ve çıkaran yetkililer ne zaman bu cihaza destek vereceksiniz cihazı satana kadar mıydı milletin parası olsaydı eminim machine 3d alırdı ancak olmadığı için bu cihazları ve bi alt cihazları alıyoruz ama ne yazılım ne destek bi power vu desteği verdiniz başkada yok power vu yazılımı ile cihaz zaten arada bi resetliyor bunu düzeltin tangbergi de ekleyin artık sözüm bu sitenin yöneticilerine değil yanlış anlamayın bu cihazı çıkartana dır. mutlaka okuyordur bu yazılanları.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
next yazılım yapan ve çıkaran yetkililer ne zaman bu cihaza destek vereceksiniz cihazı satana kadar mıydı milletin parası olsaydı eminim machine 3d alırdı ancak olmadığı için bu cihazları ve bi alt cihazları alıyoruz ama ne yazılım ne destek bi power vu desteği verdiniz başkada yok power vu yazılımı ile cihaz zaten arada bi resetliyor bunu düzeltin tangbergi de ekleyin artık sözüm bu sitenin yöneticilerine değil yanlış anlamayın bu cihazı çıkartana dır. mutlaka okuyordur bu yazılanları.

Size katılıyorum ne yazık ki tüm cihazlar tam olarak destek alamıyor yine de taleplerinizi gönderin.

http://destek.next.com.tr/index.php?/Tickets/Submit

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
anlaşıldı next firması cihazı satana kadarmış desteği , çok şey istiyoz sanki alt tarafı tandberg , eklemek çok mu zor.