Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE 18500 HD+Plus / Next 20000 HD NewCamd & CCcam Bilgilerini USB/Elle yüklemek.

keywan

0
Üye
22 Tem 2012
6
0
1
Yazdıklarınıza göre yükleme yapmışsınız. cihazınızın ip aldığından ve serverinizin çalıştığından emin olun.

cihazım stbip almıştır yazıyor ama dediğim gibi allshare doyasını yükledikden sonra

flash yazma hatası
günelleme başarılı diyor

ve kanalları ccam leri açmiyor

eskiden allshare güncellerken

günelleme başarılı diyor

flasha mı yazamıyor bilgileri acaba
günelleme başarılı diyor du sadece

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
Bendede flaş'a yazma hatası deyip ardından güncelleme başarılı diyor ve bilgiler yükleniyor, menü + yerel network ayarları + uygulama cccam, seçip server bilgilerinize ve bağlı olup olmadığına bakın, eğer bağlı ise soluk rente olur, baplı değilse oto bağlan evet yapıp bağlanmayı deneyin.

dnz_horoz20

0
Üye
1 Eyl 2012
37
1
8
cihazım stbip almıştır yazıyor ama dediğim gibi allshare doyasını yükledikden sonra

flash yazma hatası
günelleme başarılı diyor

ve kanalları ccam leri açmiyor

eskiden allshare güncellerken

günelleme başarılı diyor

flasha mı yazamıyor bilgileri acaba
günelleme başarılı diyor du sadece

aynı sorunu bende yaşıyorum. en uydudan otomatik güncelleme yaptıktan sonra böyle yazmaya başladı. cihazın kendi free sharesinde sorun yok. cccam da bağlandı diyor ama açılan kanal yok eskiden oluyordu. ( hala free cccam server ile denemekteyim.)
+ yeni bi sorun biss şifreli kanallara geçişlerde bazen cihaz açılıp kapanıyor, son yazılım ile bu sayı artış gösterdi.

keywan

0
Üye
22 Tem 2012
6
0
1
aynı sorunu bende yaşıyorum. en uydudan otomatik güncelleme yaptıktan sonra böyle yazmaya başladı. cihazın kendi free sharesinde sorun yok. cccam da bağlandı diyor ama açılan kanal yok eskiden oluyordu. ( hala free cccam server ile denemekteyim.)
+ yeni bi sorun biss şifreli kanallara geçişlerde bazen cihaz açılıp kapanıyor, son yazılım ile bu sayı artış gösterdi.

Bende uydudan güncelleme yaptım artık ccam usb den yüklenmiyor

flash hatası diyor

ama cccam bilgilerini manuel olarak girdim. Şimdi çalışıyor

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
Bendede flaş'a yazma hatası deyip ardından güncelleme başarılı diyor ve bilgiler yükleniyor, menü + yerel network ayarları + uygulama cccam, seçip server bilgilerinize ve bağlı olup olmadığına bakın, eğer bağlı ise soluk rente olur, baplı değilse oto bağlan evet yapıp bağlanmayı deneyin.

arkadaşlar en iyisi güncelleme yaparken sadece yazılım seçeneğiyle güncelleyin böylelikle kullanıcı ayarlarınız değişmemiş olur. ccam bilgilerinizde korunur. ayrıca güncelleme modunu dump yaparsak bütün ayarlarımızı yedeklemiş oluruz. buradan tekrar yükleyebiliriz.

aslan67

0
Üye
29 Ocak 2012
5
0
1
ya bende merak ediyorum manuel olarak nasil verildigini resimli anlatabilen olursa sevinirim

dnz_horoz20

0
Üye
1 Eyl 2012
37
1
8
next 18500 hd plus kullanıcısı arkadaşlar CCCam server cihazımızda şimdilik sağlam çalışmakta merak eden arkadaşlar için resim ekledim
dscf14081.jpg

dscf14071.jpg

CCCam servera bağlandığınızda sarı renkteki kanal numarasının altında server adı gözükür, sağ alt köşedeki kanalın kullandığı şifreleme sisteminin rengide sarıdan yeşile döner
dscf14061.jpg

yine URL yazan yerde bağlandığınız server adını görebilirsiniz

Newcamd ile bağlanan arkadaşlarda resim eklerse newcamd bağlantısında sıkıntı varmı yok mu öğrenmiş olur kullanacak arkadaşlarda

Admin resimleri ilk mesaja alırsa daha çok kişi faydalanır

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Testler bitti 00 itibarı ile bilginiz olsun cccam sorunsuz çalışıyor zaten cihazda

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
Newcamd'dada sıkıntı yok, gayet stabil fakat sonraki yazılımda cccam server satırları arttırılırsa daha iyi olur 4 adet ccccam server bence yetersiz.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
Buarada 18500hd+plus serisine iptv yazılımı verilmesi, aynı tabanlı diğer marka uydu alıcısı üreticisini ve destekçisini rahatsız etmiş anlaşılan, free share ve iptv (test yazılımıda olsa) kendi ürünlerinde olmadığından 18500hd+ plus'ı linux işletim sistemli cihazla karşılaştırmaya kalkmışlar yazık.

dnz_horoz20

0
Üye
1 Eyl 2012
37
1
8
resimler yeterince bilgilendirici olmuş emeğine sağlık. Admin arkadaş resimleri birinci mesaja eklerse en azından cihazı satın almak isteyen kullanıcılar sağlıklı bilgi sahibi olmuş olur.

hct1981

0
Üye
5 Kas 2012
5
0
1
Cccam bolumu yok

Selamlar arkadaslar...yeni bir next ye 18500 hd plus aldim ve bir turlu cccam bilgilerini elle girecegim bolumu acamiyorum..ama onceki receiver da bu bilgileri elle girebiliyorduk..(kirmizi,duzenle tusu ve yesil ip al tusu vardi)ama bunda hicbirsey yok..sadece uygulama bolumunde newcamd client ve ses acma tusuna bastigimda bos bir alan var..tv sistemde ise 0000 bastigimda emu da gelmiyor..acill yardimmmmm lutfen arkadaslar

hct1981

0
Üye
5 Kas 2012
5
0
1
Karbon ustadim yardimina acil ihtiyacim var...bu allshares dat bilgileri atarken cihaz dondu ve srka tustan kapadim..ve ondan sonra hic acilmiyor ne yapabilirim??cok tesekkurler

hct1981

0
Üye
5 Kas 2012
5
0
1
Selamlar arkadaslar...yeni bir next ye 18500 hd plus aldim ve bir turlu cccam bilgilerini elle girecegim bolumu acamiyorum..ama onceki receiver da bu bilgileri elle girebiliyorduk..(kirmizi,duzenle tusu ve yesil ip al tusu vardi)ama bunda hicbirsey yok..sadece uygulama bolumunde newcamd client ve ses acma tusuna bastigimda bos bir alan var..tv sistemde ise 0000 bastigimda emu da gelmiyor..acill yardimmmmm lutfen arkadaslar