Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 22.03.2013 Ortak Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pelikan

0
Üye
25 Kas 2012
5
0
1
arkadaşlar acaba aynı TP'de yayın yapan kanalların listesini görmek için en kolay yol nedir?

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
arkadaşlar geçen gün next le görüştüm 10gündür ana yazılımın hazır oldugunu söyledeiler uyduya vermek için test ediyorlarmış yakında cihazlarımızda kablo tv uygulaması başlıyacakmış ayrıca çok idDALI
konuştular yeni yazılmdan sonra cihazları 500tl alamasınız diye okadar iddalı konuştular bilgilerinize sunarım ne zaman uyduya vereceklerini söylemediler

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
arkadaşlar geçen gün next le görüştüm 10gündür ana yazılımın hazır oldugunu söyledeiler uyduya vermek için test ediyorlarmış yakında cihazlarımızda kablo tv uygulaması başlıyacakmış ayrıca çok idDALI
konuştular yeni yazılmdan sonra cihazları 500tl alamasınız diye okadar iddalı konuştular bilgilerinize sunarım ne zaman uyduya vereceklerini söylemediler

Hiç güleceğim yoktu 500 tlmi iyi sallamışlar birşey düzelmez o cihazlarda hep sorun :D

30 Ara 2012
54
0
6
Hiç güleceğim yoktu 500 tlmi iyi sallamışlar birşey düzelmez o cihazlarda hep sorun :D
usta sen gülüyorsun ama benim elime yeni yazılım bi şekilde geçti yok yok face tivit vep brosvır ip tvyi 100 cıkarmışlar menüye 6 renk seçenegi koymuşlar arka plana tema seçme interneten key güncelleme kablo tv daha yokyok şu anda bukadar yazarım gerisini sizlerede yeniyazılım gelince görürsünüz şimdilik bukadar

hams

0
Üye
27 Eki 2012
13
0
1
SAKARYA
YE-18500 HD + PLUS makinemin sisteminde sadece maincode var. Diğer yazılım yükleme veya key editörlerini yüklemem gereklimi.Cevap verecek arkadaşlara teşekkürler.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
usta sen gülüyorsun ama benim elime yeni yazılım bi şekilde geçti yok yok face tivit vep brosvır ip tvyi 100 cıkarmışlar menüye 6 renk seçenegi koymuşlar arka plana tema seçme interneten key güncelleme kablo tv daha yokyok şu anda bukadar yazarım gerisini sizlerede yeniyazılım gelince görürsünüz şimdilik bukadar

İlginç? Nasıl bir yazılım bu next servislerinin bile haberi yok?

xxdx

0
Üye
12 Kas 2012
14
0
1
üstadım resimli açıklaması yokmu nasıl yüklenir bu dosya biz bu konuda acemiyiz cihazı yeni aldım daha 2 gün geçti yazılım güncellemesi geldi güncelledi eski yazılım gitti yenisi geldi yenisi mavi ekran eskisi turuncuydu eskisinde ip tv yazılımı vardı bunda yok eskisini nerde bulurum ve nasıl yüklerim yardımcı olursan çok sevinirim .

30 Ara 2012
54
0
6
usta burda var 1 sayfadaki zipli dosyayı indir zipten cıkar usb ile yazılım güncellemeye gel yaılım kanal güncelemesi yazar bin boyu uyuşmaz yazar sen devam et bukadar son yazılımı yüklemiş olursun burdan güncel key dosyasınıda yükle yerel netvork ayarlardan 666666yaz fresahareyi aç internete baglan şu anda hotbirdin yüzde 80 açık izleniyor emuyu aktif için tv sistemine gir 0000 yaz keyler aktif olur başka sorun olursa cevaplarız okey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...