Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE- 18500+Plus/ Next YE-20000 HD EMU Aktif Etme Resimli Anlatım.

sezar

0
Üye
10 Haz 2012
48
0
6
hacı sende hangi uydu var millet şifreli kanal izlemek için bin takla atar de bakem bana istenmeyen kanalları silersin en kolay yolu bu

EROL KAPTAN

0
Machina3D VIPClup
28 Şub 2012
117
6
18
Arkadaslar benım FULL HD TV 18500 HD PLUS cihazımda TV Sistemi bölümünde "1080 İ 50 " ve 16:9 FULL yaptım ayarını güzel gördüm bu ayarı ayroca 17/08 yazılımı yukledım.Gercekten cok guzel sınyal alıyor ve goruntu kalıtesı cok guzel ben begendım. Sizde de yukarıda bahsettıgım ayarlar aynı mı ?

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
Arkadaslar benım FULL HD TV 18500 HD PLUS cihazımda TV Sistemi bölümünde "1080 İ 50 " ve 16:9 FULL yaptım ayarını güzel gördüm bu ayarı ayroca 17/08 yazılımı yukledım.Gercekten cok guzel sınyal alıyor ve goruntu kalıtesı cok guzel ben begendım. Sizde de yukarıda bahsettıgım ayarlar aynı mı ?

Sayın üstadım cihazın görüntüsünde bi sorun yok. Yayının görüntü kalitesini aynen televizyona aktarıyor. Cihazda sadece epg ve pvr sorunları var diğer her şeyi güzel. Bu özellikleride 18500 hd cihazı ile aynı olsa cihaz mükemmel olur.

hotbord_34

0
Üye
23 Nis 2012
147
2
18
ben bu cihaz bu ayın 14 de aldım kemal beye meil attım bu pvr kayıt sorununu cözmez ise yarın cihaz iade edicem dedim meilime cevap gelmedi yarın ne yumurlucak ben super plus ta dunyanın kaydını yapıyordum kanal şifreli olunca bu cihaz pvr kendi üzürinden çalışıtırıyormuş beni baglamaz ben bu cihaza 250 tl verdim yarın ne sonuş çıkıcak bakalım

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
ben bu cihaz bu ayın 14 de aldım kemal beye meil attım bu pvr kayıt sorununu cözmez ise yarın cihaz iade edicem dedim meilime cevap gelmedi yarın ne yumurlucak ben super plus ta dunyanın kaydını yapıyordum kanal şifreli olunca bu cihaz pvr kendi üzürinden çalışıtırıyormuş beni baglamaz ben bu cihaza 250 tl verdim yarın ne sonuş çıkıcak bakalım

Bunu daha öncede yazmıştım. Next bir cihaz çıkarıyor. Bazı özellikler vaadediyor. Cihaz bu özelliklere kavuşuncaya kadar 2 yıl geçiyor oda tam olarak değil ufak tefek hatalarla, Tam bir düzgün cihaz çıkarttı derken ondada cihaza ismini veren (+plus) pvr de sorunlar çıkıyor ne kadar saçma bir durum. Demekki düzelmicek bu durum kemal bey böyle dediyse........

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul

dediğim gibi arkadaşım kemal bey seni kekliyor kanal şifreli olursa kendi üzerinden çalıştırıyorsa niye d smart kanallarını bilgisayarda açıyor ve eski yazılımlarda freeşhare kayıtlarınıda açıyor. ve ayrıca nextin diğer modellerinde bu sorun yok (next 18500 hd next 19500hd)

nnextli

0
Üye
16 Mar 2012
18
0
1
Evet emudan bahsediyorum. Şu anda son yazılım yüklü ama tekrar deneyebilirim. Teşekkürler.

nnextli

0
Üye
16 Mar 2012
18
0
1
Arkadaşım emu'danmı bahsediyorsun free şhare'denmi Emu dediklerimi yapınca kesinlikle iptal ediliyor son yazılımı tekrar yükle birdaha dene
Merhaba yeni yazılımı tekrar yükledim, ve tekrar fabrika ayarlarına döndüm düzenle yazısı yok fakat emu açık. Size iyi günler.

nnextli

0
Üye
16 Mar 2012
18
0
1
hacı sende hangi uydu var millet şifreli kanal izlemek için bin takla atar de bakem bana istenmeyen kanalları silersin en kolay yolu bu
Kanal silmekle olmaz. Herkesin izlememesi için emuyu kapatırsın biter. İhtiyaç olunca yeniden açılır. Zaten emunun açılıp kapanabilmeside bunun için var. yi günler.