Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/YE-20000HD CCcam Server Sorunları Hk. {Başka Konu Açmayınız!}

hotbord_34

0
Üye
23 Nis 2012
147
2
18
server dogru dürüst çalışmıyor şifre degişiyor güncelleme cok zor yapıyor şifreli ekranda öyle kalıyor bir usbye kayıt yaparken yaptıgı kayıt pc de çalışmıyor zaten

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Benim çanak sadece Turksat ı çekiyor. Yani o tarafa dönük. Hotbird falan izleyebilir miyim free server ile?

CCcam ile hangi kanalları izlemek istiyorsanız o yöne bakan çanağınızın olması,sağlıklı şekilde sinyal alabiliyor olmanız ve sağlıklı çalışan serveriniz olması gerekmektedir.Türksat uydusunda server ile izlene kanal yoktur.

caydacira

0
Üye
14 Nis 2012
4
0
1
cccam bağlantı sorunu

Herkese iyi günler. Şöyle bir sorunum var. Next 18500 plus cihazım var. Card sharingden yararlanıyoruz ama bir süredir şifreli kanallar açılmıyor. Yerel network ayarından girince oturum aça bastığımda bağlantı kurmaya çalışıyor sonra bağlantıda hata yazıyor. Oysa hava durumu, radyo, rss internete bağlanıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu.

hotbord_34

0
Üye
23 Nis 2012
147
2
18
oda cihazın yazılımından kaynaklanıyor aynı sorun benim cihazımdada oluyor aldıgımdan beri böyle çalışıyor işte yapıcak birşey yok firma düzelticek yazılım ile yazda server güçlendiricek galiba

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Benim çanak sadece Turksat ı çekiyor. Yani o tarafa dönük. Hotbird falan izleyebilir miyim free server ile?

Çanağın hotbird yoksa tabiiki bakamazsın turksatta share ile birşey açamazsın kendine bir hotbird sabit çanak taktır yabancı çok güzel kanallar var orda cihazına yazık tek turksata bağımlı olman.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Herkese iyi günler. Şöyle bir sorunum var. Next 18500 plus cihazım var. Card sharingden yararlanıyoruz ama bir süredir şifreli kanallar açılmıyor. Yerel network ayarından girince oturum aça bastığımda bağlantı kurmaya çalışıyor sonra bağlantıda hata yazıyor. Oysa hava durumu, radyo, rss internete bağlanıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu.

Hangi servera bağlanamıyorsun 18500de ?

sehriyar

0
Üye
1 Ağu 2012
37
1
8
Herkese merhaba. Rica edeceğim bilgi konu ile alakalı değil ama işi bilen arkadaşlar yardım edersa sevinirim 2 adet 18500 hd + alıcım var bulardan birinde kart var.Diğerinde yok.Aynı ev içinde kart paylaşımı yapabilirmiyim ?
İyi Günler.

fuku54

0
Üye
7 Kas 2012
1
0
1
YE 19500HD CIS var cccam şifrelerimi giriyorum ama bağlantı kesildi yazıyor. dre a mbox ta aynı şifreler var hiç beklemeden açıyorum :S

billyrozino

0
Üye
12 Nis 2013
9
0
1
18500+

Slm arkadaslar elimde 18500+ modeli cihaz var ve ona uygun stabil cccam donmasiz yazilim ariyorum,diyer cihazima cccam sokunca donmalar yok hotbird ve astra da aslinda diyer 2 uyduda sorunzun calisiyor ve birde 45E derecedeki uyduda ise tek 2 kanal cikiyor diyer kanallarda tik yok.

ali353

0
Üye
10 Mar 2012
17
0
1
CCCAM Açmıyor

Uzun süredir kullandığım serverım bi anda kesildi bağlanıyor fakat Discovery, nat geo açmıyor. Açan kanallar açmıyor. Eskiden kanalın kenarın CW yeşil yanardı şimdi I var açmıyor.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Uzun süredir kullandığım serverım bi anda kesildi bağlanıyor fakat Discovery, nat geo açmıyor. Açan kanallar açmıyor. Eskiden kanalın kenarın CW yeşil yanardı şimdi I var açmıyor.

Hangi uydudaki kanalları soruyorsunuz bilmiyorum, ama az önce baktım w3 uydusunda sorun yok. kullandığınız serverde sorun olabilir.

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Server aldınız yer ile görüşün lütfen.
Konunun bu bölümle ilgisi olmadığından kapatılmıştır.

mahmutkalas

0
Üye
5 Ocak 2012
6
0
1
istanbul.
Dsmart modül ve cccam sorunu

Cihaz herkapatılıp açıldığında cccami bağlan yapmak zorunda kalıyorum aynı anda dsmart modül kullanıyorum bu cccam sorununu nasıl çözebîlirim