Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/YE-20000HD Freeshare/HomeShare Sorunları Hk.(Başka Konu Açmayınız)

sahin181

0
Üye
26 Şub 2012
23
0
1
afyonkarahisar
üstadlarım bir yıla yakındır izlediğim hotbirdteki kanallar iki gündür çıkmıyor. Free share olayı iptal mi oldu serverlar çalışmıyor mu yoksa benim hihazdamı sorun var?

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
üstadlarım bir yıla yakındır izlediğim hotbirdteki kanallar iki gündür çıkmıyor. Free share olayı iptal mi oldu serverlar çalışmıyor mu yoksa benim hihazdamı sorun var?

FreeShare bugün itibariyle çalışmamaktadır.
Ana serverlarda ve cihazların yazılımsal alt yapılarında güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.

Uydu alıcınızınızın ayarlarıyla oynamayın ! En kısa zamanda aktif olacaktır...

sahin181

0
Üye
26 Şub 2012
23
0
1
afyonkarahisar
FreeShare bugün itibariyle çalışmamaktadır.
Ana serverlarda ve cihazların yazılımsal alt yapılarında güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.

Uydu alıcınızınızın ayarlarıyla oynamayın ! En kısa zamanda aktif olacaktır...

keşke daha önce sorsaydım güncelleme yaptım keyler yükledim vs.. trthd bile kayboldu bundesligayı izleyemedim. Server tekrar faaliyete geçince haber verir misiniz ona göre tekrar yazılım biss key işine gireyim

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
FreeShare Server Hakkında !

Ücretsiz sağlanan FreeShare server 23.11.2012 tarih itibariyle çalışmamaktadır.

Ana serverlarda ve cihazların yazılımsal alt yapılarında güncelleme çalışmaları devam etmektedir.

Ücretsiz FreeShare server 26.11.2012 'den sonra tekrar aktif olacaktır.

Uydu alıcınızınızın ayarlarıyla oynamayın !

( LÜTFEN GEREKSİZ KONU AÇMAYINIZ VE MESAJ YAZMAYINIZ ! )

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93

Ana serverlarda ve cihazların yazılımsal alt yapılarında güncelleme çalışmaları devam etmektedir.

Bilgilendirme için teşekkürler üstat.

enisumit

0
Üye
2 Haz 2012
9
0
1

ne kadar alışmısız freeserver a.. bugün freeserver kapandı maçsız kaldık e mi:) insan elindekilerinn değerini kaybedince anlıyor.:)

sahin181

0
Üye
26 Şub 2012
23
0
1
afyonkarahisar
üstadım serverin çalışmadığını bilmediğimden dolayı yaptığım yeni key yüklemerinden sonra ve son tarihli yazılımı da yükledikten sonra cihaz şifreli kanallara geldiğimde kendiliğinden kapanıp açılıyor, sonra tam kapanmadan şifresiz ulusal kanallara geçersem kapanmıyor.. nedeni ne olabilir sizce?

zaga76

0
Üye
6 Nis 2012
3
0
1
next 18500 hd plus homeshare

merhaba
bende iki next 18500 hd plus cihaz var, fakat homeshare yle balanti kuramadim, hata veriyor.
Birinci makinada Mac adresi son 4 rakamlari deistirdim restart verdim, homshare calistirdim, diyerinde aynisin yaptim balanmada hata yaziyor IP port ve sifre 3 girdim

sehriyar

0
Üye
1 Ağu 2012
37
1
8
Master cihazın ip adresini slave cihaza girdinmi?Her iki cihazında ip adreslerinin farklı olması lazım.

Son düzenleme:

jaleleddine

0
Üye
24 Kas 2012
23
0
1
Sorun YE 18500 PLUS

problem YE 18500 PLUS
Sorun YE 18500 PLUS
Tüm kanalları Cezire spor kanalı France kodlanmış ve daha espana şey mach sunucusu lütfen çalışan bir çözüm orada ederim olduğunu.

all channels encoded Jazeera sports channel France and more espane nothing works please mach server is there a solution thank you .

sahin181

0
Üye
26 Şub 2012
23
0
1
afyonkarahisar
Free Share

iyi geceler sayın karbon,
internet saglayıcımı değiştirdim free share kanallarını izleyemiyorum.. aynı modem sadece dsmart net ten ttnete geçiş yaptım