Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/YE-20000HD IP TV Sorunları Hk.{Başka Konu Açmayınız!}

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Httpts iptv için bazı modellere çalışma yapılıyordu minixler öncelikli olarak işlemci ve işletim sisteminin sınırlamaları var olabilecek şeyler üzerinde çalışılıyor eklenebilecekler konur arkadaşlar imkanlar dahilinde.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Nextle alakası yok her cihaz chipinin destekleyebildikleri kadar çalışır konabilecek şeyler konur destekleyemenler konamaz bu kadar basit onlarca aynı chipi kullanan markalarda olmadığı yada olduğu gibi.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Her cihazın işlemcisi yazılımı farklı tek chip neden kullanılmıyor ne demek tüm cihazlarda aynısımı olacaktı sorduğun şey anlamsız alırken iptv var diyemi aldın cihazı sen yada iptv desteği varmı yazıyordu kutudada hesap sorar gibi yazma hakkını buluyorsun kendinde ilginç 500 tlik modeldede yok eski 700 liraya satılan zamanındaki modeldede yok konabilecek şeyler işlemci hafıza ve yazılım desteği kadar eklenmeye çalışılır olursa konur olmazsa konmaz bu kadar basit aldığın şey her istenilen şekilde mutasyona uğrayıp değişmez kayıt olayıda 50 kez yazıldı chip üreticisinin desteği yoksa yapmaz çalışmaz o chipi kullanan onlarca marka modelde olmadığı gibi nextle alakası yok pcde kayıt yapılan share emu şifreli kanallar cihazdaki seyrediliyormu yazıyor kullanım klavuzunda ayrıca merak ettim ??

hotbord_34

0
Üye
23 Nis 2012
147
2
18
cihaz cok isiniyor ve özellikle turksatta kırılma oluyor nedense turksatta yapıyor eski inf serisi cihazımda sorun yok kırılmada hiç olmuyor cihazı servise mi götürmek gerekiyor bende hiç anlamadım butsat ve astra ve hotborte sorun olmuyor nedense bir türlü çözemedim ben tüm gun uşraşıyorum

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Next 18500 HD +Plus modelleri için iptv ile ilgili çalışmalar mevcut arkadaşlar.. bekleyelim ve sonuçlarını görelim..

IPTV özelliği eklensede, IPTV ile yayın izleyebilmeniz için internet hızınızın ve merkez istasyonun standartların üzerinde olması gerektiğini unutmayınız !

gezegen3270

0
Üye
7 Kas 2012
25
0
1
Ip tv ( yenİİİ)

IP Tv test yazılımı eklenmiş. Cihaza kurdum. 2 sorun yaşadım.
1- İki tane kanal ekledim kanalların sesi çıkmıyor.
2- Kanallarda donukluk oluyor. Yayın akıcı değil.

Bu konuda deneyimli olanların görüşlerini bekliyorum...
Elinde ıp tv listesi olanlar varsa verebilirlerse çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler....

kalkim

0
Üye
18 Mar 2012
3
0
1
ayrıca iptv.txt dosyasına linkleri eklerseniz
cihazdan yuklemesi daha kolay oluyor.

dincberk

0
Üye
13 Tem 2012
3
0
1
motorlu çanağım var. 53.doğu ile 15. batı arası uyduları izleyebiliyorum.bir çok kanalı newcamd ve cccamd ile açık olarakda izleyebiliyorum.2. mesajda linkleri verilen kanallar izleyebildiğim kanalların sadece bir kaç tanesi daha yığınla kanal izlemekteyim..sizce iptv nin bunun üzerine bir artısı varmı?yüklememde bir fayda olurmu?test yazılım olduğu için yüklemeye çekiniyorum açıkçası...

Son düzenleme:

gezegen3270

0
Üye
7 Kas 2012
25
0
1
motorlu çanağım var. 53.doğu ile 15. batı arası uyduları izleyebiliyorum.bir çok kanalı newcamd ve cccamd ile açık olarakda izleyebiliyorum.2. mesajda linkleri verilen kanallar izleyebildiğim kanalların sadece bir kaç tanesi daha yığınla kanal izlemekteyim..sizce iptv nin bunun üzerine bir artısı varmı?yüklememde bir fayda olurmu?test yazılım olduğu için yüklemeye çekiniyorum açıkçası...
Zaten fazla kanal açılmıyor. Acılan kanallarında sesi yok şimdilik. Test olduğu için yüklemesen de bişey kaybetmezsin..