Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
pekİ sen sÖyle ne yapalim atalim ÇÖpe cihazi ,ne yapalim ŞÖyle bİ Çare sÖyle bekleylİm , haÇen bİr, bekleycegİk bİraz daha kaldirip vuracagim yere kurtulayim

Keşke çaresi bende olsa,ama maalesef cihazlar en azından stabil çalışıncaya kadar ısrarcı olun, Next'in resmi destek adreslerine çözüm onlarda...
http://destek.next.com.tr/

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
O modellere ne tigera nede 19500a yazılım çıkmaz diye aylardır diyorum boşa bekliyorsunuz arkadaşlar

Anlamadim seni neden yazilim cikmiyor
kim diyor ?????
Sen Next calisanimisin?????
Yazilim cikmayacagina eminmisin ?????

Cihazi aldigim Next-Nextstar Nebu TV Markete (Nebu Tv Dijital Uydu Anten Sistemleri
Next&NextStar "Teknoloji Market" Merkez mh.Fatih Cad. No:44/E Avcılar - İstanbul
Tel/Fax: (0212) 590 15 55 - 593 35 68 )
25.11.2012 tarihinde telefon etdim cihazdaki sorunlari anlatdim ve onlar da bana arge bildireceklerini ve yakin zamanda yeni yazilimla sorunlarin aradan kalkacagini soylediler ve bi de bana numara verdiler ve dediler ki KEMAL beyle kendiniz de cihazin sorunlarini anlatsaniz daha iyi olur dediler
once [email protected] adresine e-mail atdim ve Kemal bey cevab yazdi

Merhaba
Tarafımıza ilettiğiniz hata bilgileri argeye iletilmiştir.Arge departmanından ayrıntılı bilgi verilecektir.

sonra +90 216 592 98 00 numarasini aradim ve arkadaslar yakinda yeni yazilimda duzeltilicek dediler.

Battalgazi Mh. Basra Cd. No:16-22 34935 Sultanbeyli \ İstanbul TR
T +90 216 592 98 00
F:+90 216 592 99 73
M+90 535 629 61 94 nextservise bildirme

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
PANIK YAPMAYALIM ARKADASLAR ve NEXT- guvenelim ve biraz sabirli olalim

NEXT 19500 HD CIS Superior-a yeni yazilimin cikacagina inaniyorum Inshallah

cunki bakin arkadaslar

Next YE - 18500 HD+PLUS New Menu Iptv & More (22.12.2012) Test Yazılımı Eklendi.

h t t p : / / w w w . n e x t . w e b . t r / f o r u m / s h o w t h r e a d . p h p ? t = 2 5 5 2
18500 cihaza Yazılımla ilgili bazı küçük notlar;
Cihaz açılış logosu değişmiş.
Hava durumu uygulaması çalışıyor.
Ana menüde takvim ve saat görülebiliyor.
Yazılımda menü tamamen değiştirilmiş.
kanal listesi görünümü değişmiş ve iki ayrı stilde kullanılabiliyor.
kanal listesi görünümünü "zoom" tuşu ile değiştirebilirsiniz.
"İnfo" tuşuna iki kez basıldığında kanalın günlük yayın akışı görülebiliyor
New menu style
Google maps
Picasa
Dailymotion
Iptv
etc etc

Neden Next calisanlari 19500 receiverin yazilimini gelistiremesin ki??
bence mumkunu yok hemen hemen 18500 cihazla ayni marka, sadece 19500 bi ust model,
yeni yazilim next yazilimci uzmanlari icin bence cok kolay ve yakinda bizlere sunulur diye dusunuyorum

kuscuali67

0
Üye
22 Eki 2011
22
12
3
İnŞallah bukadar kİŞİ yanilir da bİzİ mahÇup ederler velakİn 4 ay olacak bukadar Özellİklİ bİ cİhaz a yazilim verİlmemesİ İÇler acisi arkadaŞlar 2010 tiger almayiniz oda ayri bİr dert İlk ÇiktiĞi gÜn 375 lİra İdİ Şu an teknosada 200 lİra yazik ÜzÜlÜyorum 2000 sÜper serİsİ bunlara bİn Çeker Özellİklerİ barİ eksİksİz ÇaliŞiyor

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
PANIK YAPMAYALIM ARKADASLAR ve NEXT- guvenelim ve biraz sabirli olalim

NEXT 19500 HD CIS Superior-a yeni yazilimin cikacagina inaniyorum Inshallah

cunki bakin arkadaslar

Next YE - 18500 HD+PLUS New Menu Iptv & More (22.12.2012) Test Yazılımı Eklendi.

h t t p : / / w w w . n e x t . w e b . t r / f o r u m / s h o w t h r e a d . p h p ? t = 2 5 5 2
18500 cihaza Yazılımla ilgili bazı küçük notlar;
Cihaz açılış logosu değişmiş.
Hava durumu uygulaması çalışıyor.
Ana menüde takvim ve saat görülebiliyor.
Yazılımda menü tamamen değiştirilmiş.
kanal listesi görünümü değişmiş ve iki ayrı stilde kullanılabiliyor.
kanal listesi görünümünü "zoom" tuşu ile değiştirebilirsiniz.
"İnfo" tuşuna iki kez basıldığında kanalın günlük yayın akışı görülebiliyor
New menu style
Google maps
Picasa
Dailymotion
Iptv
etc etc

Neden Next calisanlari 19500 receiverin yazilimini gelistiremesin ki??
bence mumkunu yok hemen hemen 18500 cihazla ayni marka, sadece 19500 bi ust model,
yeni yazilim next yazilimci uzmanlari icin bence cok kolay ve yakinda bizlere sunulur diye dusunuyorum

Komik alt modele çıktı üstede çıkar mantığı bi kere işlemcileri aynı değil ne altı üstü sayıya göremi alt üst oluyor 18500 altı 19500 bir üstüde 20000 serisimi sana göre çıkar inşallah sen haklı çıkarsın herkes mutlu olur :)

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
next

DİĞer next formlarinda yazilim Çikacak denİyor ama sadece youtube İle İlgİlİ sorunlar gİderİlecekmİŞ bİlgİnİze

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
mach1 kardesime saygiyla

Komik alt modele çıktı üstede çıkar mantığı bi kere işlemcileri aynı değil ne altı üstü sayıya göremi alt üst oluyor 18500 altı 19500 bir üstüde 20000 serisimi sana göre çıkar inşallah sen haklı çıkarsın herkes mutlu olur :)

h t t p : / / w w w . n e x t d e s t e k . c o m / N E X T - 1 9 5 0 0 - S U P E R I O R . h t m l

Linux OS işletim sistemi altyapılı özel yazılım (başka uydu alıcıları için yapılmış İMAGE kullanılamaz,Kaynak kullanıcıya açık değildir,Uydu alıcısı tüm özellikleri korunmuştur)
Next’in Standart yazılım geliştirme desteğiyle ileriye dönük birçok eklentiye ücretsiz sahip olma imkanı.

kardesim Senin fikrin ne? cihazlari cope atip vu+duo alalimmi?

Next 19500 HD CIS SUPERIOR aslinda iyi bir cihaz. dogru soyluyosun bazi sorunlari var bunun icin yeni bir yazilima ihtiyaci var. aslinda forumda her kes hakli yazilimin hemen cikmasini istiyor. bana gore yeni yazilim cikacak insallah biraz sabirli olmaliyiz diye dusunuyorum

Son düzenleme:

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
DİĞer next formlarinda yazilim Çikacak denİyor ama sadece youtube İle İlgİlİ sorunlar gİderİlecekmİŞ bİlgİnİze

Sizin tek sorununuz 3 gün önce giden youtube mu o tüm aynı chipli cihazlarda gitti zaten receiverde yotube mu seyrediyorunuz siz yoksa uydu yayınımı youtube nedir yahu biraz mantıklı olun ya arkadaşlar ne youtube u :(

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
h t t p : / / w w w . n e x t d e s t e k . c o m / N E X T - 1 9 5 0 0 - S U P E R I O R . h t m l

Linux OS işletim sistemi altyapılı özel yazılım (başka uydu alıcıları için yapılmış İMAGE kullanılamaz,Kaynak kullanıcıya açık değildir,Uydu alıcısı tüm özellikleri korunmuştur)
Next’in Standart yazılım geliştirme desteğiyle ileriye dönük birçok eklentiye ücretsiz sahip olma imkanı.

kardesim Senin fikrin ne? cihazlari cope atip vu+duo alalimmi?

Next 19500 HD CIS SUPERIOR aslinda iyi bir cihaz. dogru soyluyosun bazi sorunlari var bunun icin yeni bir yazilima ihtiyaci var. aslinda forumda her kes hakli yazilimin hemen cikmasini istiyor. bana gore yeni yazilim cikacak insallah biraz sabirli olmaliyiz diye dusunuyorum

İnşallah sabırlı olmak lazım haklısın bekleyin yapacak birşey yok almışsınız bir kere ;)

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
next

İnşallah sabırlı olmak lazım haklısın bekleyin yapacak birşey yok almışsınız bir kere ;)
ip tv den de vaz geçtik istemiyoruk sadece kotları açsınlar yeter onlar yapamıyorlarsa veya yapmak istemiyorlarsa bıraksınlar biz yaparız açsınlar kotları başka bişey istemeyik ,570 tl para verdim ya yazık parama bu rezalet için mi verdim paramı.mademki destek yok aç gitsin kotları HİREMKO bile açtı kotları koskoça next yapamaz

Son düzenleme:

atmacasulo77

0
Üye
23 Ara 2012
19
1
3
iyi akşamlar bu foruma yeni üye oldum diğer forumlarda baya eskiyim sadece bu next 19500 cihazın
eksiklerini ne kadar yerde haykırsam fayda eder belki diye düşünüyorum kodları açsınlar bence
bizi yoksa buşekilde mahkum etmesinler

ozon-O3

0
Üye
4 Ara 2012
34
0
6
ip tv den de vaz geçtik istemiyoruk sadece kotları açsınlar yeter onlar yapamıyorlarsa veya yapmak istemiyorlarsa bıraksınlar biz yaparız açsınlar kotları başka bişey istemeyik ,570 tl para verdim ya yazık parama bu rezalet için mi verdim paramı.mademki destek yok aç gitsin kotları HİREMKO bile açtı kotları koskoça next yapamaz

ornutaya tam destek veriyorum
gorunen ArGe yazilim falan gelistirmek fikri yok, forumda her kes cihazin hatalarini sorunlarin
http://www.next.web.tr/login.php?do=login

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Kotları açsınlar oda güzel Fg açtımı kotları orjinali yani 19500ün o açmazsa hiçbiri açamaz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...