Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
benim sorunum sadece görüntü kitlenmezse bişeymi vardiye kapatıp açıyorum okadar alışmısımki açıp kapamaya arge ile konuştum on numara yazılım geliyormuş ben beşinede razıyım işin şakası bira z parlak bi görüntü olsa hiç kimse sesini çıkarmaz karanlık bi görüntü var gittim hamanın en pahalı kablosunu aldım anca biraz iyi tek problem görüntü gerisi bence olmasada olur

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
1.Mesaja Next YE-19500 HD (modülsüz ilk seri) yazılımı eklenmiştir.

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
Evet bence de tek problem görüntü. üzülerek söylüyorum bu 19500 Hd serilerinin görüntü problemi var. Başka cihazla yan yana gelince anlaşılıyor.Sadece görüntü düzelsin kendi adıma başka bir şey istemeyeceğim.saygılar.

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
bügün next destek sitesine girdim 19500 cis cihazin özelliklerinin gosterdigi resimde ip tv amlemini gordum dikkatimi cekti oysaki 1yildir kullaniyorum bu cihazi yenigördüm yani reklaminda ip tv var ama cihazda henüz yok ustalar bir aciklama yaparlarsa seviniriz bu konuda saygilar:)
sevgili kardeşim.. bazı şeyleri yutmamak lazım adam cihazını tanıtmak ve tuturmak için piyasaya sokmak için kutunun üstüne hersey yazıyor.. cihazı aldığında kutunun üstündeki yazıların en az %30 yalan... mesela örneğin cihaz aldığında soruyorsun satıcıya ip tv vs.. varmı diyıorsun. oda sana ne diyor 2. yazılımda yada üstünde çalışma var diyor ona kanıp alıyoruz... değil mi... işte öyle cihaz neler eklenir ne eklenmez cihaz üretildiğinde onun dışana çıkamıyorlar madem şu bu o var neden baştan yok neden sonradan ekleniyor.. mantıklı olun
bazı arkadaşlar görüntüden şikayet çi kaç yazılımdır düzelecek diyorlar neden yapamıyorlar ? çünkü olmuyor olsaydı baştan yaparlardı ? bence 19500 hd cihazı son ayları kaldı artık piyasası kalmaz yazılımıda üretilemez hale gelecek.. bütün firmalar üst model çıkartıkları zaman diğer ürünleri bir köşeye atar.. eski modelleri alan almış derler .. yenisinide piyasaya tuturalım derle... herneyse inşALLAH next firması yazıdıklarımdan beni yanıltır... saygılar..

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
cihazıma 2. 18 yazılımını yukleyecem :) son yazılımlarada gerek yok ılk çıkan yazılım tertemiz ve sade :)) nextino yazılımı varmı yokmu bilmiyorum benim ** aynı ürün ama

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
sevgili kardeşim.. bazı şeyleri yutmamak lazım adam cihazını tanıtmak ve tuturmak için piyasaya sokmak için kutunun üstüne hersey yazıyor.. cihazı aldığında kutunun üstündeki yazıların en az %30 yalan... mesela örneğin cihaz aldığında soruyorsun satıcıya ip tv vs.. varmı diyıorsun. oda sana ne diyor 2. yazılımda yada üstünde çalışma var diyor ona kanıp alıyoruz... değil mi... işte öyle cihaz neler eklenir ne eklenmez cihaz üretildiğinde onun dışana çıkamıyorlar madem şu bu o var neden baştan yok neden sonradan ekleniyor.. mantıklı olun
bazı arkadaşlar görüntüden şikayet çi kaç yazılımdır düzelecek diyorlar neden yapamıyorlar ? çünkü olmuyor olsaydı baştan yaparlardı ? bence 19500 hd cihazı son ayları kaldı artık piyasası kalmaz yazılımıda üretilemez hale gelecek.. bütün firmalar üst model çıkartıkları zaman diğer ürünleri bir köşeye atar.. eski modelleri alan almış derler .. yenisinide piyasaya tuturalım derle... herneyse inşALLAH next firması yazıdıklarımdan beni yanıltır... saygılar..[/QUOTE gorcez bakalim ya next le devam etcem yada bi daha evime sokmam next markasini piyasada bir ton marka var ama bidaki cihazim e2 olcak eminim saygilar :)

hezar65

0
Üye
24 Ağu 2012
1
0
1
karbon usta defalarca yazılım atmama rağmen kanal listesi siliniyor.cihaz kanal yükleme yaparak izleye biliyorum.bu sıkıntıyı nasıl giderebiliriz.(cihazı aldığımın yarı fiyatına next firmasına satmak istiyorum alırlar mı? bu ciddi bir soru ) kurtulmak istiyorum nextten

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Geri kimse almaz sanmam o cihazların satışıda üretimide yok artık bitti ..

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
Olan oldu artık kardeş. Bende satmaya çalışıyorum ama kimseye satamadım şu ana kadar. 460 Tl ye peşin olarak aldım bırak yarı fiyatını 200 tl veren birini bulsam satacağım o derece bunaltı beni makine ama alıcısı yok aletin. En iyisi diyerek aldım 19500 Cis süp. ama maalesef yalan oldu makine. 2.80 yazılımı çıkmış youtube ile ilgili sorunu gideriyormuş inan sinirimden alıp da yüklemedim bile hala beta yazılım artık sen düşün. Aslında vereceksin tüketici haklarına oradan da bir dava açacaksın yapana yapacaksın da bakalım 10 numara yazılım geliyor diyorlar bekliyorum olay o. Bakalım duruma göre olmazsa gereken ne ise onu yapacağım. Makine elimde kaldı resmen. Bir daha bu markanın yanından da geçmem. Her arkadaşıma da anlatıyorum yaşadıklarımı aman diyorum bulaşmayın.

tufafa

0
Üye
9 Eyl 2012
9
0
1
ayne

yazılım dıyorsunuz ya verdıgınız cıhazlar dandık yada sız gerıde kalıyorsunuz demek ıstedıgmız sukı daha hd yada normal kanalı duzgun ızleyemezken yemişim youtubeyı sızlerden tek isteğimiz sadece düzgün çalışması next bmınıx teki kucucuk cıhazdakı göruntuyu kocaman 19500 serısıne atamadıgınz ve bi,zleri sogutmayın sizden lütfen pişmanlık duyuyoruz markadan ötürü

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
yazılım dıyorsunuz ya verdıgınız cıhazlar dandık yada sız gerıde kalıyorsunuz demek ıstedıgmız sukı daha hd yada normal kanalı duzgun ızleyemezken yemişim youtubeyı sızlerden tek isteğimiz sadece düzgün çalışması next bmınıx teki kucucuk cıhazdakı göruntuyu kocaman 19500 serısıne atamadıgınz ve bi,zleri sogutmayın sizden lütfen pişmanlık duyuyoruz markadan ötürü

next yeni bir cihaz cikariyormus yakinda 19900 hd ali 3601 cipsetli cihazi aldigim yere gittim onlar soyledi yani 19500 hd cihaz icinde sattigimiz hic bir kimse memrun kalmadi diyorlar adamlar bizim 19500 öldü bence artik bidaha next sokmam eve nxp cipsetli cihazlar hizli girdi piyasaya ama sonu fos cikti :(

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
Arkadaslar uydu isleri artik dale vere isi olmus. cihazi almak istediginde satici cihazi oyle buyuluyorki almak zorunda kaliyorsun.. sonrada bin pisman oluyorsun....

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
next yeni bir cihaz cikariyormus yakinda 19900 hd ali 3601 cipsetli cihazi aldigim yere gittim onlar soyledi yani 19500 hd cihaz icinde sattigimiz hic bir kimse memrun kalmadi diyorlar adamlar bizim 19500 öldü bence artik bidaha next sokmam eve nxp cipsetli cihazlar hizli girdi piyasaya ama sonu fos cikti :(

19900 diye bi model sanmıyorum.. bahsettikleri yakında çıkıcak olan Next 2000 3D olmasın ?

Next 19500 (Modülsüz seri) diseqc motor ile halen evimde kullanmaktayım.. server olunca sorun yok bende..

kayahalil

0
Üye
3 Eki 2012
21
0
1
Arkadaşlar Bendeki yazılım 2,65 idi sonra 269 yükledim başka bir şey yapmam gerekiyor mu
son yazılımı 2,80 ve diğer yazılımları yükleyince fabrika ayarlarına dönmek mi gerekir ? kısaca anlatırsanız sevinirim

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
19900 diye bi model sanmıyorum.. bahsettikleri yakında çıkıcak olan Next 2000 3D olmasın ?

Next 19500 (Modülsüz seri) diseqc motor ile halen evimde kullanmaktayım.. server olunca sorun yok bende..

cihazi aldigim yer oyle bilgi verdi bende cis modelini diseqc motorla kullaniyorum su an buyuk bir sorunum yok ama bizim cihaza sahip cikmamasi next firmasinin bizi uzuyor parasina gore yazilim destegi cok zayif bence hayirli geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...