Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
oscam data hattı problemli 3g baglanan arkadaşlar oscam ı kapatın bilginize

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Server süresi uzatılmış, kullanan arkadaşlar kontrol etsinler.

arkadaşlar ben bu cihaza geçen sene 29.10.2011 de almıştım serverim normalde bu 29 ekimde bitmesi gerekiyordu ama sunucu ayarlarında 2011:10:29--2013:04:29 yazıyor bu demek oluyormu server 6 ay daha uzatılmış??? bir bilen varsa açıklama yapabilirmi?.........

denim42

0
Üye
16 Eki 2012
18
4
3
19500 Süperior V2.80 Yazılımı yükledim yutube açıldı ama kumanda geç yavaş çalışıyor.problem bende mi yazılımda mı yada hangi yazılımı atayım...

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
benin anladığım kadarıyla ip tv yazılımı yapamıyacaklarından dolayı sizleri g-share uzatmasıyla uyutacaklar buna kanmayın arkadaşlar çag ip tv çağı oldu.. sakın sesiz kalmayı.... üün satışı durdurulmuşsa üretimi durdurulmuşsa demek cihazı çöpe atacaz anlamına geliyor.. herkese geçmiş olsun..

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
utanmazlığında bu kadarı artık. adamlar elimdeki makineyi düzgün çalışır hale getiremediler hala problem hala sıkıntı hemde öyle böyle değil hd kanallarda takılma takılan görüntünün sürekli belirli aralıklarla ekranda belirip kayıp olması tam rezalet artık başka bir şey diyemiyorum. aynı kanalı sd açıyorsun sorun yok hd kanala geçince bir mozaiklenme vs saçma sapan olur olmaz şeyler. hala sinyal seviyesi yerlerde sürünüyor. birde utanmadan yeni modelleri çıkmış onun tanıtımı yapmak için mail atmışlar Next YE-3003 Tv Box çıkmış, sen önce sattığın ürününün taahüt ettiği işleri yapacak hale getir sonra yine yap yeni modellerini, ben bir daha acaba ömrüm boyunca bu markanın herhangi bir ürününden alırmıyım, acaba ? herkese saygım var ama benim için next markası ye 19500 ün bitmesi ile beraber bitmiştir aynası iştir kişinin lafa bakılmaz demiş atalar mal ortada hizmet ortada tartışacak birşey yok, bana göre marka artık bitmiştir. uzaya mekik gönderse nafile artık benim için olay bitmiştir. şu saatden sonrada değil 2.80 istersen 5.40 çıkarsın hikaye tatava hepsi. olan benim zorluklarla kazandığım 460 tl me oldu ama bir daha na* alırım bu markadan herhangi bir ürün gamını. en kısa zamanda elimden çıkartacağım bu 5 para etmez aleti ya bir akrabama vereceğim yada satabilirsem satmayı deneyeceğim. bu nedir arkadaşım aleti aldık alalı duman ettiniz bizi. ne sorunları çözebildiniz ne de tam sürüm bir yazılım verebildiniz. yazılım çıkacak tüm sorunlar hal olacak dediniz sene geçti arkadaşım hani tam sürüm yazılım? nerde ? daha da bir şey diyemiyorum yuh dan başka.

kuscuali67

0
Üye
22 Eki 2011
22
12
3
SAYIN NEBU TV FORUM Ve sitede emeği geçen hocalar türkiyede 19500 kullanıcıları bukadar şikayet eder dururlar ALLAH AŞKINA Büyüklerin yani next firmasının kurucusu olan sahibi vicdanen rahatmısınız bukadar tüketici eleştiri yapıyor bari çıkıp bir yazı yazarak ta tüketiciye haklı veya haksızsınız da diyemiyorsunuz para dediğiniz sizin kazandığınız kadar kolay kazanılmıyor bendede aynı cihaz 19500 var fakat gerçekler acı ki fiyatına göre bir cihazdeğil önceden derlerdi cihazınız ne diye next derdik fakat şimdi dilimize next. N si çıkamıyor olmaz bukadar ya haklı iseniz çıkıp birşeyler deyin niçin diyemiyorsunuz iş reklam yapmakdeğil iş haklıysanız tüketicinin almış olduğu cihazlar için bişeyler deyinki tüketicide yorum yazmasın haksızmıyım bilmem sesiniz çıkmıyor ise bilmem ben şahsen kendimi suçlu bulurum bu şekilde bir söz var... bu dünya sultan süleymana kalmamış sizede kalmaz bizede kalmayacak bunun hesabını rahatlıkla vere bileceseniz NE.MUTLU FAKAT SİZDEN RİCAM SAYIN KURUCU VE ÜRETİCİLER BU KONUYA EL ATMANIZI RİCA EDERİM SAYGILARIMLA

adnanoran

0
Üye
8 Nis 2012
16
0
1
yalova
Arkadaşlar ben next'i hiç bir yakınıma tavsiye etmiyorum.Herhalde en iyi pretosto bu.Artık firma düşünsün.İlgisizliğin bu kadarı elinsaf.Daha uyguna daha stabil aletler mevcut. Biraz araştırılsa neler var.Saygılarımla.

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
Next YE - 19500 Süperior cis HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımıdır. yazılımı yükleyemedim yardım lütfen teşekkürler

burdan 1 nolu mesajdan bakarak yükleyebilirsin
alıntı @KARBON HOCADAN

Yazılım yükleme işlemi:
A:Cihazınızı TV nize bağlayınız.Cihazınız elektrik anahtarından kapalı konumda olsun
1-.Zip dosyasını klasöre çıkartınız.Klasör içerisinde files klasörünü göreceksiniz.Klasör içerisinde
NxpRom.bin dosyasını görünüz
2-.Fat 32 olarak formatlanmış USB nize files klasörünü kopyalayınız.
3-.USB nizi cihazınıza (Next YE-19500 SUPERIOR) takınız.
4.Cihazınızı elekrik anahtarından açınız.Yazılım otomatik olarak yüklenmeye başlıyacaktır.Yükleme işlemi bitene kadar cihazınıza dokunmayınız.
5-Yazılım yükleme işlemi bitince kullanım menusü açılacaktır.USB nizi çıkartınız ve cihazınızı anahtardan kapatıp açınız.

http://www.next.web.tr/showthread.php?t=80&page=10

botech1972

0
Üye
2 Şub 2012
16
0
1
Yeni yazılımla ilgili değil ama çözüm bulamadığım için burayada yazayım dedim.G share 40 nolu server sürekli bağlantı kesildi gözüküyor.Diğer 8-39 arası serverler ise bağlandı şeklinde gözüküyor.40 nolu server'daki bağlantı kesikliğini nasıl halledebilirim? Sunucuda mı yoksa makinada mı sorun acaba?

erpinik

0
Üye
5 Kas 2012
25
0
1
arkadaslar bu yazılımda 40 nolu server cok gec baglanıyor ve tüm kanalları acmıyor 2.65

veya 69 yüklerseni< sorun yok olur

Brenden

0
Üye
24 Şub 2012
6
0
1
NEXT YE-19500 Superior HD V2.80

sunucu № 9
IP/UPL xxxxxxxxxxxx
TCP-Port 12001

Undenfined (2011.xx.xx-2013.xx.xx)
CAID [65736552]

№ 32 & 36
IP/UPL xxxxxxxxxxxx
TCP-Port 50001 & 50005

Undenfined (2011.xx.xx-2013.xx.xx)
CAID [0]
?HELP

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
1. PIP2 özelliğiyle aynı anda iki SD yayını canlı izleme ozelliyini kullanigimda HD kanallarda goruntu yayiliyor. RECEIVERi kapatip yeniden acdikdan sonra duzeliyor. Acaba bu nedendir.
2.USB klavye ve mouse bağlandiginda GOOGLE cok agir calisiyor. ACABA NEDENDIR????? Belki yeni versiyon yazilimla duzelir diye dusunuyorum.
Lutfen Yardimci olursaniz seviniriz.

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Merhaba arkadaslar hos buldu hepinizi.
dablyu dablyu dablyu - u r u n . g i t t i g i d i y o r . c o m / s e s - g o r u n t u - s i s t e m l e r i / n e x t - 1 9 5 0 0 - f u l l - h d - c i s - i n t e r n e t - h d m i - 4 8 9 0 9 5 9 4 adresinde yaziyor

NEXT 19500 HD CIS superior
GENEL ÖZELLİKLER
3G MODEM DESTEKLİDİR.
FULL HD 1080P GÖRÜNTÜ
YOUTUBE VİDEOLARINI İZLEYEBİLME
İNTERNET
İNTERNET RADYO
IPTV FOR FREE UYUMLU
FLYSTREAM UYUMLU
MULTİMEDYA OYNATICI (JPEG - MP3 , MKV - DIVX - AVI - XVID - VOB ,FLV ,MPEG)
4X USB 2.0 PORT
RJ 45 ETHERNET GİRİŞİ
CA KART YUVASI
CI MODUL YUVASI
1 SCART/1 HDMI 1.3A ÇIKIŞI
DOLBY DIGITAL SES ÇIKIŞI

İNTERNET TARAYICISI

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Demek ki, NEXT YE-19500 HD CIS SUPERIOR IP TV Destekliyormus.................
Ama menulerde henuz yok
O zaman Yeni version yazilimla duzeltilmeli...........................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...