Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Ye-2000 HD USB Cihaz

casper04

New member
Üye
18 Ağu 2019
3
1
3
Next ye 2000 hd usb cihazdan almayı düşünüyorum nasıldır tavsiye eder misiniz yazılım nasıl güncelliyoruz internetemi bağlamamız gerekiyor usb dosyasıyla güncellersek nasıl atarız internete bağlamadan ve son olarak cihazda kaç usb portu var ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

.Link

New member
Üye
4 Eyl 2019
7
3
3
Next ye 2000 hd usb cihazdan almayı düşünüyorum nasıldır tavsiye eder misiniz yazılım nasıl güncelliyoruz internetemi bağlamamız gerekiyor usb dosyasıyla güncellersek nasıl atarız internete bağlamadan ve son olarak cihazda kaç usb portu var ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Ben aldım cihaz güzel çalışıyor, tek usb girişi var, yazılımını internet üzerinden kolayca sorunsuz güncelledim.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
bence de alınabilinir cihaz 2. 3. oda için fiyet perfonmans olarak iyi
modem alt katta ben 3. kat terastan wreles olarak ıptv ve cccam paylasımına bakabiliyorum bu cihazla antensiz alıcı ile

Miskinc

New member
Üye
8 Eyl 2019
26
9
3
Ben aldım cihaz güzel çalışıyor, tek usb girişi var, yazılımını internet üzerinden kolayca sorunsuz güncelledim.
Tek değil 2 usb girişi var biri arkada diğeri öndeki kart girişinin yanında kapağı açmak lazım.
Casper04 bence al ben 4 aydır kullanıyorum hiç donma kasma görmedim. Pvr, timeshift, tandberg, powervu, kanal geçişi, yazılım desteği gibi konularda beni üzmedi. Bu fiyata daha iyisi yok. Gördüğüm tek eksiklik. Mkv uzantılı 1,5gb üzeri video dosyalarında usbden oynatırken anlık bozulmalar oluyor. Mp4 formatında bu sorun olmuyor. Ama daha yüksek performans için 2000 internet machina, 2000 hd cx, veya machina 3d modellerine yönelinmeli.