Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Ye-2010 Tiger 21.05.2012 Tarihli BETA Yazılımıdır.

gissever

0
Üye
18 Ağu 2012
4
0
1
Öncelikle emeğe saygı diyorum

.
.
.

umarım kısa zamanda çözüm getirebilirsiniz.
Yoksa satmış oldugunuz bu ürünle ilgi adli işlem ve yetersiz destekten dolayı hakkımı arayacağıma emin olabilirsiniz. ya bu ürünü toplatın üst versiyonlarıyla değiştirin yada bi çözüm getirin.

saygılarımla....

aynen katılıyorum... birsürü para verip aldık Next markasına bakarak ama fos çıktı...

henüz bir gelişme göremiyoruz... çalışma yok mu acaba cihaz ile ilgili...???

levo78

0
Üye
5 Eki 2012
7
0
1
18500 var. internette o cihazla bu tiger cihazi ayni diye aldim cünkü 18500 sorunsuz calisiyor ama dijital cikisi yok diye birde 2010'u aldim.

kanal gecisleri harbiden yavas. birde hd kanallari izliyorum genelde. orjinal kartim var ama arasira görüntü takiliyor 2.3 sn'ligine. bir calisma var midir yeni yazilimla ilgili?

i.artac

0
Üye
29 Eki 2011
8
0
1
bende aldım kumandası bile piyasada bulamadım next markasına yakıştıramadım bu cihazı bu kadar şikayeti görmemezlikten gelemezler herhalde çalışma olmasa nextcileri kaybederler

levo78

0
Üye
5 Eki 2012
7
0
1
az önce orjinal sky almanya kartimla bundesliga maclarini izliyordum.
birden takilmalar oldu cihaz dondu. arkadan kapatip actim yine donmak üzere oldu kanallar agir cekimde göstermeye basladi sanki.

begenmedim bu aleti. bakalim teknosa geri alacak mi?

sirf sesini benim sinema sistemine baglayabilmek icin toslink baglantisi oldugu icin aldim.
18500+'daki spdif girisim yok maalesef sinema sistemimde, yoksa onu kullanmaya devam edecektim.

baska hangi ürün tavsiye edebilirsiniz benim nds kartimi modülsüz okuyabilecek toslink dijital cikisi olan receiver olarak fiyati ucuk olmayan?

nazisam

0
Üye
12 Ocak 2013
10
0
1
deyerli yetkililer ve üstatlar next tiğer 2010 bu en son olan mevcut yazılımıyla güncel pligun yüklememe rağmen hotbird 13 12476 h29900 frekansındaki fl fr kanallarını açmıyor sanırım buda yazılımsal bir problem zaten zihazın donmaları felan bir takım eksikleri malum ben yıllardır bir next kullanıcısı olarak next,tin bu cihaca sahip çıkmamasından dolayı çok üzgünümüm resmen next tiğer kullanıcıları olarak mağduruz nolur birileri sesimizi duysun ve şu cihaza yakışır bir yazılım yapsınlar ve bizlerinde kullanıcı olarak zamanında büyük umutlarla bu cihaza 320 tl ücret verdik ve en önemlisi next dedik lütfen duyun sesimizi tşklşrr

nazisam

0
Üye
12 Ocak 2013
10
0
1
sayın üstatlar bu gün itibariyle bu FL FR kanallaı emuyla aktifmidir acaba tşklrr

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
sayın üstatlar bu gün itibariyle bu FL FR kanallaı emuyla aktifmidir acaba tşklrr

Hayır o kanallar çökeli bayağı oldu,zaten Dcw kéyler normalde çok fazla uzun sürmez,bir kaç saat, bilemedin 1-2 gün gider,onlar nasıl oldu ise reklamı uzun yaptılar.

denko

0
Üye
18 Haz 2012
12
0
1
sayın karbon hocam 2010tigeruydu alıcısında gürcüplatformunda tv9şifresizdeniyorfakat ekrandagörüntüyokdedkesik kesik çıkıyor neyapmalıyım saygılar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
sayın karbon hocam 2010tigeruydu alıcısında gürcüplatformunda tv9şifresizdeniyorfakat ekrandagörüntüyokdedkesik kesik çıkıyor neyapmalıyım saygılar

11881 V 27500 frekansındaki kanal mı ? bu frekanstaki sinyal seviyeniz ne durumda ? kanalı silip tekrar taratmayı denediniz mi ? şu an başka model bir cihaz ile bakıyorum sorun yok,frekanstaki sinyal değerleri de kuvvetli.

denko

0
Üye
18 Haz 2012
12
0
1
sinyal seviyesi 88 gösteriyor gds tv normal tv9 görüntü şifreli yazıyor tekrar silip tarattım gene aynı ses kesik kesik görüntü şifreli yazıyor

denko

0
Üye
18 Haz 2012
12
0
1
gürcü platformundaki tv9 gds tvlerde görüntü yok bilgisi olan varmı saygılar

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
O seriler bitti terk arkadaşlar boşa birşey beklemeyin tiger 19500 vs hepsi geçti bitti...

30 Ara 2012
54
0
6
usta dogru soylüyorsun bu kadar adi mal yapıyor next nextstarı protesto ediyor ve yuhluyoruz yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh yuuuuuuuuuuuuuh lütfen mesajı kaldırmasın site yönetimi