Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Nextwebtr Forum 1. Yaşında.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Değerli Üyelerimiz ;

17.09.2011 Tarihi itibariyle başlamış olduğumuz yolculuğumuzun 1. yılına ulaşmış bulunmaktayız..

Sizlerinde Destek ve katkılarıyla daha iyi yerlere gelmek dileğiyle...

Bol paylaşımlar,keyifli vakitler...

Next & NextStar Kullanıcılarına Özel Forum
http://www.next.web.tr
http://www.nextstar.web.tr

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Bu yolculukta sizinle beraber olmak benim için çok önemli. inşAllah daha uzun yıllar sürecek günleri de görürüz...

Hayırlı olsun...

hacebitahmet

0
Üye
22 Tem 2012
2
1
3
Degerli site yoneticileri geride kalan 1 yili basarili bir sekilde gecirdiginize cani gonulden inaniyorum, insallah ileriki yillardada basarili uzun yillar gecirmenizi cani gonulden temenni ederim. saygilar.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Evet arkadaşlar 17.09.11 tarihinde kurulan forumumuzda 1 yılı geride bıraktık..

Klasik bir cümle olacak belki ama acısıyla, tatlısıyla 1 yıl geçti. Bu bir yılda; binlerce konu açıldı ve onbinlerce cevap yazıldı ve yine aynı zaman diliminde yaklaşık 8000 üyeye ulaştık..

Amacımız daha da büyüyüp, daha çok insana ulaşmak ve verebildiğimiz en doğru bilgiyi onlara ulaştırmaktır..

Bu güzel günün anısına şuan burada ve herzaman bizlerle beraber olan tüm üyelerimize, yöneticilerimize, kurucularımıza ve tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız..

Nice yıllara Next.web.tr Forum ( Next & NextStar Kullanıcılarına Özel Forum )

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
şimdiye kadar yapmış olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederim... nice nice paylaşımdarınızın devamı dileğimle, nice yıllara... hürmetler.

Sabahattin A

0
Üye
22 May 2012
28
0
1
arkadaşlar değerli paylaşımlarınızı bizlerle bilgi alışverişi yapmanız takire şayendir umarım bu beraberlik daim olması dileğiyle emği geçen herkese teşekkür dileklerimi iletiyor, nice yıllara diyorum.