Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

PowerVu Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

ahizli

0
Üye
21 Tem 2013
4
0
1
( ben aynı anda powervu ve fire serveri izleyemiyorum secim yapmak zorunda kalıyorum ya standart csa secip cccamla acılan kanalları izliyorum yada bahsetiğiniz gibi powervu secip kaydediyorum ve powervuyla acılan kanaları izliyorum ikisi aynı anda aktifolmuyor 2244 yazılım yüklü herşey normal güncelemeler hepsi cihaz üzerinden bu durum banamı özel yoksa genel bir sorunmu konu hakında bilgisi olan tüm ustalardan yardım larını rica ediyorum cok teşekkürler )

arkadaşım ben aynı cihazın kullanıcısı olarak o soruyu sordum başka bir forumda aşağıdaki cevabı aldım belki işine yarar cevap.

machina 3d için gelen cevap.
( Powervu ve freeshare cccam vs aynı anda çalışırmı 2000 hd gibi soran arkadaşlar oluyor hala cpu kapasitesi yüzünden hayır olmuyor olmayacakta.
Iptv listede ad arama ve alfabetik arama olayı bakılacak eklenirse bilgi vereceğim. )

birbirey

0
Üye
13 Kas 2016
2
0
1
Hocam 18000 hd cx modeline power vu verilmesi düşünülüyor mu acaba? Bütün muadilleri bu desteğe sahip

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Next 10000 UHD 4K da ben powerVu kanallarını açamadım, yukarıdaki listede mevcut, PowerVu şifreli kanalları nasıl izleyebiliriz?

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Nextstar YE-18000 hd cx cihazimda emu sifre bolumunde power -vu var hemde keylerde yazili cihazim bu sistemi destekliyormu.ama tv sistemi bolumunde tandberg bolumu yok ama bu sifreleme sistemindeki kanallari cozuyor, power-vu ile olanlari cozmuyor.

Son düzenleme:

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Nextstar YE-18000 hd cx cihazimda emu sifre bolumunde power -vu var hemde keylerde yazili cihazim bu sistemi destekliyormu.

PowerVU destekli cihazlar ile ortak key dosyası kullanıldığı için cihazınızda PowerVU keyleri gözüküyor. Sadece key gözüküyor yani. Cihazınızda PowerVU desteği yok.

--------------------

mesutyalcn8

0
Üye
6 Ara 2015
14
0
1
Slm üstad next minix hd cool cihazına dört
Gözle powervu desteği bekliyoruz yetkililerin bu sese kulak vermelerini canı
Gönülden istiyoruz next kullanıcıları olarak
Powervu a ihtiyacı olan harika bir ürün

--------------------

Yok ama dört gözle bekliyoruz next yetkilileri
Umarım yakın zamanda bu sesimizi duyarlar
İnşallah

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Slm üstad next minix hd cool cihazına dört
Gözle powervu desteği bekliyoruz yetkililerin bu sese kulak vermelerini canı
Gönülden istiyoruz next kullanıcıları olarak
Powervu a ihtiyacı olan harika bir ürün

--------------------

Yok ama dört gözle bekliyoruz next yetkilileri
Umarım yakın zamanda bu sesimizi duyarlar
İnşallah

Konuyu nextin destek ekibine bildirmeniz gerekiyor yoksa ekibin bilgisi olmaz yazdığınız yazı burada kalır cihazın kendi bölümünde konuyu da inceleyip gönderebilirsiniz.

http://www.next.web.tr/showthread.php/11196-Next-Minix-HD-Cool-Cool-Inview-Kullanıcıları.html

http://destek.next.com.tr/index.php?/Tickets/Submit

mesutyalcn8

0
Üye
6 Ara 2015
14
0
1
Next minix hd cool cihazına POWERVU
Bekliyoruz Next Sen Yaparsan Yaparsın
En Kısa Zamanda Bekliyoruz

--------------------

Ok çevir kardeşim

SAMARO

0
Üye
9 Haz 2012
14
2
3
İSTANBUL
Something is not gfbslh If my friend has a good evening, you can contact me at my mail address

Good luck with

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Thanks we are waiting, Good evening samaro.

If your writing comes to the devices, we add them to the list if they add.

Good luck with.

Arkadaşlar Türkçe yazılsada bıktığınız için İngilizce yazsanızda SONUNA KADAR HAKLISINIZ Next şirketi bu forumda yazılanlar üzerine proğram yapmıyor firmaya bıkmadan e posta atarak isteğinizi belirtin.Sonucda bizler Türkçe konuşarak aldık cihazları Türkçe olarak hakkımızı aramak en doğrusu.
Hayırlı geceler dilerim.

İletişim Bilgileri

Yüksel Elektroteknik San. Tic. Ltd. Şti.
Next Elektronik San. Tic. A.Ş.
Nextstar Elektronik Market İç ve Dış Tic. A.Ş.

Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli - İstanbul, Türkiye

TELEFON NO: +90 (216) 592 98 00

e posta :[email protected]