Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

PowerVU Şifreleme Sistemi Kullanıp EMU ile İzlenebilen Kanallar.

yildirim1954

0
Üye
24 Eki 2013
35
1
8
akhisar -MANİSA
next mini cx hd uydu cihazım var. thor uydusundaki pover vu şifreleme ile açılan kanalları seyrediyorum. fakat kanalların görüntüsü var ses hiç yok.ses modunu Türkçeye getiriyorum ses yok.ingilizceye getiriyorum yine ses yok. ustalardan yardım bekliyorum.

SAMARO

0
Üye
9 Haz 2012
14
2
3
İSTANBUL
06092016Next Minix CX HD için Next Minix CX HD V6.07.30 Yazılımı yüklümü yüklendikten fabrika ayarlarına dönünüz şu an problem yok next karaköy servis sistem uydu

regedit

0
Üye
17 Kas 2016
26
0
1
Next pandorada astra 4.8 deki belgeselleri nasıl izlerim acaba yardım lütfen.cihazda emon yüklü key.db yide güncelledim açılmıyor kanallar.yardım lütfen

Son düzenleme:

gumuskurt65

0
Üye
9 Ara 2016
11
0
1
merhaba bugün thor uydusunu ayarladım Türkçe belgesellerin olduğu frekans kalite 72 sinyal 62 durumda. siteden indirdiğim softcamda thor keyleri yazmıyor. başka sitelerden aldığım keyleride yanlış mı girdim bilmiyorum kanallar açılmıyor bazen son açtığım kanalın görüntüsü bulanık olarak geliyor ama kanallar açılmıyor yardım eder misiniz? starbox mini hd cihazım. bu cihaza keyi tam olarak Nasıl yazıcam yardım bekliyorum

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
Arkadaşlar next minix hd (pembe) ile 4.8 deki powervulu kanallar açılıyor mu? Açılmıyorsa yeni güncelleme ne zaman gelir?

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Cihazım next twin diamond tanberk keyleri ile birlikte POWER VU keyleride geldi ama hiçbir kanalı açmıyor keylerde güncel baktım sonra şunu fark ettim ekrandaki key kutularında power vu amblemi yok merak ettiğm şimdi ne oldu benim cihazıma powe vu şifreleme sistemi geldi mi gelmedimi

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Next ye 180000 hd cx powervu istiyoruz bide kanallarin sari olmasini çözülen