Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

şampiyonlar ligi chelsea - Barcelona

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
Arkadaşlar 1 saat sonra chelsea barcelona maçı var ben mümkünse hd olarak ya da sd olarak maçı izlemek istiyorum. acaba uydumu yönlendirip ayarlayarak izleyebileceğim bir kanal varmı lütfen yardımcı olunuz. barça keyfinden mahrum kalmak istewmiyorum. mesela bu arap kanallarından

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
hocam kralsın ya valla kralsın çok sağol yalnız bi sorunum var ben bu minix hd de uydudan satellite frag pos gibi ayarları tek tek girip kanal bulma işini bulamadım. menüde nerede oluyodu bu

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
bir de buradas yazan kanalları hangileri şifresiz mesela aralarında euro futbolda var o kesin şifreli

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
bir de buradas yazan kanalları hangileri şifresiz mesela aralarında euro futbolda var o kesin şifreli

Kanalların üzerine mause ile geldiğinizde kanalların şifreleme sistemleri yazmaktadır,FTA yada Free to air yazanlarda şifre yoktur.,mesala Türksat uydusunda RUSTAVİ 2 kanalından şifrede de olsa seyredebilirsiniz,cihazınızda kéyleri yüklüdür yada G-share ile diğer uydulardaki kanalları da deneyebilirsiniz.

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
rustavi 2 kanalını açtım şu anda çarkıfelek e benzer bir program var burada başlarmı dersiniz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Şimdi başlar,reklamlarını vermeye başladı :)

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
aynen o müzik kulaklarıma geliyor. rüya gibi :D keşke hd izleyebilseydim. bizim uydu türksat ve hotbirdi falan çekiyo yönlendirme yaparım ama çanak küçük rüzgarda sallanıyo yeride durmuyo ben apartmanınkinden izliyorum şu nda o da deiğim gibi hotbir ve türksatı görüyo acaba bu durumda apartmanın çanağı yoluyla bu maçı hd izleyemezmiyiz diye son bir çırpınışta bulunayım :( ama bu maçta hd izlenir değilmi?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
abi kanal gitti şifreli dedi halbuki ben biss key dosyasını atmıştım :(

Emu aktif mi kontrol edin. kanal üzerinde iken kumandadan OK tuşuna basarak liste ekranına gelin,listeden kanalın üzerine gelip mavi tuşa basarak buradaki Kéyi girin.

Kod:
DB A5 45 00 FD E3 62 00

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
oldu gerçekten oldu süpersin tek kelimeyle süpersin hocam. çok çok teşekkür ederim.

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
Merhabalar Karbon;
Öncelikle yardımların için çok teşekkür ederim. Bir ricam olucaktı biliyosun bugün el clasico var. Verdiğin like baktım oradan hd kanal bulmak için pek bissli ya da free to air hd kanal bulamadım acaba hd olarak bu maçı izleyemezmiyiz? Yardımcı olursan sevinirim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
İlgili yayınları f-share ile kontrol ediniz, belki bu kanallardan HD olanlarının bazıları ücretsiz server yazılımı ile açıyordur

oktay71

0
Üye
18 Ocak 2012
26
0
1
mobil modem den girdiğim için sanırım bu olmaz. bi sorunum daha var. az önce eutel sat 10 e uydusunu uydu listeme ekledim.ancak uydu arama yerinde freq için 11387 değerini bulamıyorum. en fazla 11200 var. ayrıca bu 3/4 ve 30000 diye symbol değeri var onu nereye yazmalıyım da aratmalıyım anlamadım uydu arama menüsünde başka şeyler acaba resimli anlatım varmı elinizde. ya da başka ne varsa...