Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Samsung led tv

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Benim samsung led tv var da smart tv uygulamasini actim tv dondu yazida ekranda kaldi hic bir islem yapamiyorum sadece kapatip aciliyor ama yazi geliyor ekrana ne yapablirim cok acil yardim lutfen

Jeru79

0
Üye
24 Ağu 2018
14
0
1
Ilk olarak bagli olan aletleri tv den cek. Internete bagliysan lan veya wifi olarak ondan ayirmaya bak ve o halde yeniden baslat

--------------------

Tv nin modeline göre kumandada 10saniye biyunca exit tusunu basili tut ozaman fabrika ayarina dönülsünmü sorusu gelebilir

Jeru79

0
Üye
24 Ağu 2018
14
0
1
Bi sonuc alabildinmi?

--------------------

Bir sekilde reset fabrika ayarina döndürmek gerek

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Halil kumandanın tüm tuşlarına cep telefonunun kamerası ile bakıp kontrol edermisin.! Bunca kişi ne gerekiyorsa yazıyor olmuyorsa demekki kumandanın tuşlarında bir sorun olabilir.Bak sakın kontrol etmeden yok deme zaten tüm tuşlar sinyal yolluyorsa sıkıntı yok demektir o zaman boşuna zaman kaybetme yarın SAMGUNG servisini ara modelin ismini ver gerekeni söylerler.Yokk tuşlar sinyal yollamıyorsa o halde hemen yeni bir kumanda alıp işini görürsün...

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Yaptim zaten akilli kumanda var tus yok fazla kumanda ekranda cikiyor abi denedim calisiyor artik servis gelecek olmuyor baska ysk ederim herkese