Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Samsung Smart Tv Alanlar...Bundan Haberiniz Varmı ?

Son Adam

New member
Üye
13 Ara 2019
4
11
3
Evimde Samsung Smart Tv nin (UE40ES5500) modeli 2 tv var..Bu iki tv yide 5 yıl önce aldım ve de sadece (Youtube) özelliği için aldım..Zaten bileceğiniz üzre smart tv leri çoğu insan (Youtube) özelliği için alıyor..Zaten başka göze dişe dokunan ne varki smartlarda...Neyse,bundan 5 ay önce pat bir anda her iki tv dende (Youtube) özelliği kaldırıldı..Hiç bir bilgilendirme ve uyarı yapılmadan..Ayrıca tv lerdeki smart güncellemeside yok oldu bir anda...Açtım telefon samsung merkezine,bana dedikleri şu oldu.Samsungun eski modellerinde youtube uygulaması kaldırıldı,youtube ile anlaşmamız bu kadar..Peki dedim çözüm ne,dedikleri yeni smart tv alacaksınız..Cevaba bak,lafa bak ???

İnsanlara satarken hiçbir şey demiyorlar..Yani sizin anlayacağınız,5 yıllık iki tv de çöp oldu ve de samsung resmen aleni bir şekilde,insanlara yeni tv almaları için dayatma (Sahtekarlık) yapıyor..Neden dedim peki insanlara satarken süresini vs belirtmiyorsunuz,cevap yok..Bastım yedi sülalelerine kalayı..Ayrıca,sadece samsung değil,geçenlerde bir yakın dostuma ziyarete gitmiştim ondada LG smart tv var,aynı benim gibi 5 buçuk 6 yıl önce almış ve ondada aynı şekilde (Youtube) vs uygulamalar gitmiş...Yani kısacası sizin anlayacağınız,alacağınız smart tv ler en fazla 5 - 6 yıl..Ondan sonra birgün açıyorsunuz tv yi..Youtube moutube güncelleme vs yok..Düşünün yüzbinlerce insan alıyor bu tv leri ve bir anda ellerinde kalıyor...!

Ben her zaman dediğim lafı söylüyorum..Her kim ki,insanlardan en ufak çalıyor,çırpıyor,dolandırıyor,dümen çeviriyorsa..ALLAH onların bin türlü belasını versin,o paralar onlara hastahane parası olsun.Haram zıkkım olsun..Çoluk çocuklarından çıksın....!

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Yurt disinda bildigim kadariyla beyaz esyalara 2 yil garanti var maksimum 5 yil garanti icin ise ek bir ucret gerekiyor buda demek oluyor ki yeni uretilen teknoloji aletlere yaklasik 7 yil gibi bir omur biciliyor. Zaten uzman elemanlara soruyorum beyaz esyada 7 yil diyor eger temiz kullanma durumunuz ve sansiniz varsa uzun omurlu olabilir diyorlar.

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
Hangi cihaz bize uzun yıllar uygulama veya destek konusunda garanti vermiştirki
Burada bunu bilmemiz lazım
Ben bu konuda haydar ustaya katılıyorum tv ...tv liğini yapacak
İçinde o olsun bu olsun dedikmi o zaman iş değişiyor piyasada isteğinize amacınıza uygun okadar çok cihaz varki alıp uzun yıllar kullanılabilir

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
259
302
63
62
T.C.İzmir
Cihaz alacağımız zaman şu özelliği var bu özelliği var diye bize satmak için kırk takla atıyorlar ve bu özelliklerin parasını bizden alıyorlar.Sonra aniden bu özellikler çalışmaz oluyor.Sorduğun zaman çözüm yok.Başının çaresine kendin bakacaksın.

asderfor

New member
Üye
28 Nis 2020
12
10
3
samsun tv lerde smartıptv ve youtube tekrar yuklenıyormus ufak bir islemle arkadaslar

Son düzenleme:

tek-ser

0
Özel Üye
29 Şub 2012
38
9
8
İZMİR
samsun tv lerde smartıptv ve youtube tekrar yuklenıyormus ufak bir islemle arkadaslar
Herkeze merhabalar arkadaşım bu bazı modellerde geçerli yani bir çok modelde destek bitti. bana kalırsa bu olay satış politikası neden diyeçeksiniz yeni tv satış için ben sahşen eski tv için apple tv box aldım çok memnunum herkezede tavsiye ederim yeni chz alıçagıma eski tv modifiye ederek daha iyi bir performans elde ettim. örnegin iptv youtube google netfix facebook bir çok özellik eklenebiliyor .

asderfor

New member
Üye
28 Nis 2020
12
10
3
samıabı arkadasım su an dısarıdayım yogunum yarın aksan nasıl yuklendıgını yazıcam

Son düzenleme:

asderfor

New member
Üye
28 Nis 2020
12
10
3
ARKADAŞLAR SAMSUNG TV YE YENİDEN YÜKLEME YAPABİLMEK İÇİN ŞU ADIMLARI İZLEYEBİLİRSİNİZ BEN BÖYLE KURDUM
İLK ÖNCE SAMSUNG HUB GİRİŞ YAPIP KUMANDADAN KIRMIZI A HARFİNE BASIP OTURUM AÇICAZ
KULLANICI ADI YERİNE : develop ŞİFRE yerine : 123456 yazıyoruz ve oturum açılıyor
DAHA SONRA TOOLS TUŞUNA BASARAK ARAÇLARI GÖRÜYORUZ BURDA AYARYAR VAR
AYARLARA GİRİP EN ALTTAKİ GELİŞME BÖLÜMÜNE GİRİYORUZ
SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ KABUL ET TAMAM TIKLA
SUNUCU İP AYARLAMAYA GİRİYORUZ 213.239.214.202 YAZIP OKEYLİYORUZ
SON OLARAK KULLANICI UYGULAMA SENKRONİZASYONU TIKLIYORUZ
UYGULAMA TV MİZE YÜKLENİYOR
HAYIRLI OLSUN,,,

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Evimde Samsung Smart Tv nin (UE40ES5500) modeli 2 tv var..Bu iki tv yide 5 yıl önce aldım ve de sadece (Youtube) özelliği için aldım..Zaten bileceğiniz üzre smart tv leri çoğu insan (Youtube) özelliği için alıyor..Zaten başka göze dişe dokunan ne varki smartlarda...Neyse,bundan 5 ay önce pat bir anda her iki tv dende (Youtube) özelliği kaldırıldı..Hiç bir bilgilendirme ve uyarı yapılmadan..Ayrıca tv lerdeki smart güncellemeside yok oldu bir anda...Açtım telefon samsung merkezine,bana dedikleri şu oldu.Samsungun eski modellerinde youtube uygulaması kaldırıldı,youtube ile anlaşmamız bu kadar..Peki dedim çözüm ne,dedikleri yeni smart tv alacaksınız..Cevaba bak,lafa bak ???

İnsanlara satarken hiçbir şey demiyorlar..Yani sizin anlayacağınız,5 yıllık iki tv de çöp oldu ve de samsung resmen aleni bir şekilde,insanlara yeni tv almaları için dayatma (Sahtekarlık) yapıyor..Neden dedim peki insanlara satarken süresini vs belirtmiyorsunuz,cevap yok..Bastım yedi sülalelerine kalayı..Ayrıca,sadece samsung değil,geçenlerde bir yakın dostuma ziyarete gitmiştim ondada LG smart tv var,aynı benim gibi 5 buçuk 6 yıl önce almış ve ondada aynı şekilde (Youtube) vs uygulamalar gitmiş...Yani kısacası sizin anlayacağınız,alacağınız smart tv ler en fazla 5 - 6 yıl..Ondan sonra birgün açıyorsunuz tv yi..Youtube moutube güncelleme vs yok..Düşünün yüzbinlerce insan alıyor bu tv leri ve bir anda ellerinde kalıyor...!

Ben her zaman dediğim lafı söylüyorum..Her kim ki,insanlardan en ufak çalıyor,çırpıyor,dolandırıyor,dümen çeviriyorsa..ALLAH onların bin türlü belasını versin,o paralar onlara hastahane parası olsun.Haram zıkkım olsun..Çoluk çocuklarından çıksın....!

NEXT HD 2000 de aynısını yapmadı mı?Free Ulusal kanalları süreniz bitmiştir diye kaldırdı.Satın alırken Süre filan yoktu.Sadece IKS süresi vardı onu da zaten bilerek aldık.