Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Samsung smart TV biss key

Tayfun07

New member
Üye
6 Mar 2019
17
0
3
Merhabalar. Samsung smart TV aldım lakin biss key menüsü yok. Biss key giremiyorum. Forumlarda da göremedim. Azerspace uydusundaki ve başka uydulardaki Türksat dahil şifreli kanallar için biss key girebileceğim HD olarak hangi model uydu alıcısı almamı önerirsiniz ? Lütfen yardım eder misiniz

rasitbey34

0
Üye
6 Şub 2015
244
30
28
tv yazılım desteklemiyor vestel ve seg marklar destekliyor genelde kumandadan biss key girişi var tv yazılımda da

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Merhabalar. Samsung smart TV aldım lakin biss key menüsü yok. Biss key giremiyorum. Forumlarda da göremedim. Azerspace uydusundaki ve başka uydulardaki Türksat dahil şifreli kanallar için biss key girebileceğim HD olarak hangi model uydu alıcısı almamı önerirsiniz ? Lütfen yardım eder misiniz
Malesef samsung Lg gibi smart tv lerde key girişi yok.Bunu harici bir uydu takarak çözebilirsin.Hangisini önerirsin dersen Next 2000 hd Minix internet machina
iptv kullanıyosan FTA olanı degil normal olanını öneririm.

Tayfun07

New member
Üye
6 Mar 2019
17
0
3
Malesef samsung Lg gibi smart tv lerde key girişi yok.Bunu harici bir uydu takarak çözebilirsin.Hangisini önerirsin dersen Next 2000 hd Minix internet machina
İptv kullanmıyorum. Söylediğiniz nex markayı alabilirim. Fiyat bilginiz varmı bu konuda? Teşekkürler

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
FTA olan iptv konusunda daha mı verimli, yoksa sadece iptv kullanacaksanız FTA alın mı demek istediniz?

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
İnsanlara kendinden uydulu tv satıp, en basit şifreleme sistemini bile açacak özellik eklemeyen markaları almayın, sadece biss key açmak için uydu alıcısı almak, ekstra kablo ekstra kumanda kullanmak zorunda bırakılmak saçmalık... Keza aynısı digitürk içinde geçerli adam 10000₺ para ödeyip tv alıyor ama digitürkü kutu ile izlemek zorunda bıraktırılıyor! Saçmalık!!!

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Yerli olan vestel ve arçelik dışında biss şifreleme sistemini destekleyen lcd tv yok malesef, vestel, arçelik ve bunlların muadilleri destekliyor. samsung lg vs. markalarda biss izleyebilmeniz için, biss key girişini destekleyen modül almanız gerek ki oda pek yok piyasada. Zaten aramayada eğmmez alın bir mini hd uydu alıcı biss vs. hepsini destekliyor.