Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

samsung smart tv de biss olayı

enginlek0861

0
Üye
11 Ocak 2016
28
0
1
selamün aleyküm arkadaşlar bende samsung smart tv dahili var kendi içinden tv uydulu ama uydu cihazı yok masaüstü bilgisayarda biss şifre nasıl kırabiliriz proğramlar nelerdir

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
selamün aleyküm arkadaşlar bende samsung smart tv dahili var kendi içinden tv uydulu ama uydu cihazı yok masaüstü bilgisayarda biss şifre nasıl kırabiliriz proğramlar nelerdir

Sevgili kardeşim acaba cihazınızda BİSS şifreleme desteği varmı biliyormusunuz benim bildiğim SAMSUNG tv lerde menülerde böyle bir destek görmedim.Malumunuz üzere yazılım desteği olmadan maalesef hiç bir program bu durunmlarda işe yaramaz.Şahsen ben VESTEL led tvlerde menülerde bu desteği gördüm,hatta kanal üzerine gelinip ilgili menüye girerek MANUEL yani kumandadan elle bile key girilebiliyor. Haa eğer yoksa o taktirde eğer cihazda MODÜL girişi varsa modül ilede bu işi halledebilirsiniz...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazmış olduğum gibi eğer cihazda bu konuda yazılım desteği yok ise geriye tek bir yol kalıyor tabii oda maalesef tv de modül girişinin olması gerekiyor.!Eğer varsa BİSS destekli bir modülle bu iş olur Eğer oda yoksa ne yazikki geriye tv ile ilgili yapılabilecek hiç bir şey kalmıyor...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Feed yayınlar için uygun çanak sisteminizin olması gerekmektedir eğer varsa ve tv niz 4K ise 4.2.2 de dahil olmak üzere alabilirsiniz.Ama ŞİFRELİ kanallar için bir şekilde cihazda ya şifre çözme programı yada modül desteği şarttır...