Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Sinyal yok sorunu ve Yeni Cihaz Tavsiye

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Minix black cihazımda sinyal yok sorunu var. Cihazı başka antende denedim yine aynı. Cihazın daha önce takılı olduğu antene başka makina taktım sorunsuz çalıştı. Antende ve kablolarımda sorun yok. Dün sadece 4 5 kanal gösteriyordu bugün tamamen gitti. Biraz araştırdım. Anladığım kadarıyla besleme sorunu var kondansatörün bir tanesinin kapasitesi düşmüş. Tamiri olurmu bilmiyorum. Eğer olmuyorsa mecburen yeni cihaz alacağım. Yine Next'in mini serisinden almayı düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz

BeşiktaşlıKaiser

New member
Üye
20 Eyl 2019
10
3
3
Bende hiremco alacağım diğer odadaki tvye tv100 ve krt tv sinyal sorunu diyor sürekli yok iks free 4 aylık cihaz olmasına rağmen artık açmıyor iptv paneli zar zor eski yazılımla kurtardım tv8 ve fox tv 10 saniyelik donmayı söylemiyorum bile

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Sunplus 1506 işlemcili kullanışlı uydu alıcılarından. Tandberg ve powervu konularında sorun yaşamazsın. Starbox premium mini hd veya Newwave mini hd softcam dosyasını atabilirsin. Üstelik internetten yazılım güncelleme yapabilirsin.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Next 2000 bozuldu dıyenlere guluyorum ?? next yazılımda çok iyi süreklı guncel tutuyor cıhazı dıger fırmalarda bu yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam siz next 2000 hd kullanıp sorun yasayanlardanmısınız merak ettım acıkcası ben ve cevremde bu sorunlar yok

Evet kullandım bir zamanlar DOKTOR üstad oradayken gönül verdik ama ne zaman kendisi gitti benim için için NEXT BİTTİ.! Ben yaklaşık 7 aydan beridir ARNIX FİBER kullanıyorum çokda memnunum elbette sizinde memnuniyetiniz çok iyi inşaallah böyle devam eder. Her cihaz farklıdır kendi kulvarında karşılaştırmak doğru olmaz.Haa bundan sonra yeni cihaz almak isteyenlere tavsiyem KESİNLİKLE ama kesinlikle ARNİX FİBER -HİREMCO IP TV PLUS olur bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
ARNİX FİBER -HİREMCO IP TV PLUS Haydar ustam bu ikisinin arasında hangisini tavsiye edersiniz bir de bu var yeni çıkmış
Hiremco GT Turbo V8 IPTV Linux Ful Hd Mini Uydu Alıcı - 2020 Model - Dahili Wifi - Güçlü İşlemci - Yeni Menü

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hepsi aynı alt yapıda birebir cihazlardır Hiremconun GT ve V8 serilerinde ise ayrıca dahili WİFİ vardır.Alacaksanız ben V8 derim..

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Aslında Hiremco GT Turbo v8 alacaktım. Sonra vazgeçtim. Bende Hiremco Combo King aldım. Ayrıca Aliexpress'den Android TV Box aldım. Yeni nesil işlemcili amlogic s905x3 işlemcili ( 4K ve 8K destekliyor). 230 TL verdim. amlogic s905x3 işlemcili cihaz TR'de yok. amlogic s905x2 işlemcili cihazlar var onlarda 600 TL civarı. RK3328 işlemcili tv box'lar amlogic s905x3 işlemcili cihazların yanında çok sönük kalıyor ve TR'de RK3328 işlemcili cihaz çok. TV box'a istediğimi kurarım. Xstream, Iptv, Kodi vs. Oyun oynarım. Online film seyrederim. Hatta D'smart go kuracağım istediğim yerde seyrederim. Hiremco Combo King'de mutfaktaki TV'ye sabit takarım. Bu şekilde yapmak bana daha mantıklı geldi.

Çinden alınan cihazlarda tek sıkıntı Garanti konusu.

US $27.79 31% OFF|Yeni X10 MAX artı TV kutusu Android 9.0 4GB 64GB Amlogic S905X3 TV kutusu medya oynatıcı çift WiFi Bluetooth 8K TV seti top box AliExpress'da - 11.11Bekarlar Günü

Son düzenleme: