Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Siteye TV Google si ile giriş

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Ben yazıyorum ama ilgilenen yok kardeşim sen bu siteyi değiştin tamam teşekkürler sağol ama eski haliyle hiç olmasa TV'nin Google si işime yarardi çünkü konulara girer bakar ve işime yariyani takip Edip dışardan gidip flaş bellek e yükler cihaza takip hal ederdim ama sen ne yaptın TV'nin Google sinin içine ettin bıraktın zaten cihazın googlesi sorunluydu TV'nin işimize yarardi omuza sen bozdun şimdi eski sitenin sana ne zararı vardır şimdiki sanki cokmu güzel bırakın Allah aşkına yıllardan beri mach1 turkey forum uydukurdu bunlar değiş medi de sen neden değiş tin sanki içi degistide ayami çıktık olan vatandaşa oluyor belki benim gibi binlerce kişi mağdur oldu cihazim NextStar olmasa üzülmezdim ama ne yapam artık başka sitelerden takip edeceğiz çünkü burda giriş yapamıyorum

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Dost kardeşim sağol en azından birşeyler yapmak için uğraşan tek sensin saol

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Bence de bundan önceki sürüm iyiydi konu altından konuya bakan kişileri de görüyorduk online sayısı düştü gibi öncekine göre eski emojiler de gitti özel üyelerin açtıklarını konuları kilitleme tekrar açma özelliği aktif olmalı

Son düzenleme: