Neler yeni

stalker iptv nasıl kullanılır

DOST_6080

Well-known member
Üye
Bazı ıptv server satıcıları cihazlara uygun ıptv satarlar bizlerde bunu cihazımızdaki özelliğe göre alırız mag -xtream panel-m3u autu panel ve stalker olarak

cihaz stalkerı destekliyorsa servera izleyecegimiz cihaz(internet özellikli cihaz-tv vb) mac numaramızı veririz 00:1A:70:2c:Fe:00 gibi servercida bize adresi düzenleyip gönderir http://www.exyubalkan-iptv.com...........:8080/c/ 00:1A:70:2c:Fe:00 .cihaza adresi girdiğimizde işlem tamamlanır cihaz eşleşmesi dogruysa serverkanal bilgileri yüklenir.

canel5

Member
Üye
Bazı ıptv server satıcıları cihazlara uygun ıptv satarlar bizlerde bunu cihazımızdaki özelliğe göre alırız mag -xtream panel-m3u autu panel ve stalker olarak

cihaz stalkerı destekliyorsa servera izleyecegimiz cihaz(internet özellikli cihaz-tv vb) mac numaramızı veririz 00:1A:70:2c:Fe:00 gibi servercida bize adresi düzenleyip gönderir http://www.exyubalkan-iptv.com...........:8080/c/ 00:1A:70:2c:Fe:00 .cihaza adresi girdiğimizde işlem tamamlanır cihaz eşleşmesi dogruysa serverkanal bilgileri yüklenir.
Ufak bir ekleme. Stalker olarak bilgi aldığınızda Mac adresi alındığından sadece tek Tanımlı üründe izlenebilir. Farklı ürünlere aynı bilgi girişi yapılırsa diğer ürünlerde çalışmaz.

Kaan Sparrow

Özel Üye
Özel Üye
Stalker üzerinden İptv izlemek istenirse cihazın Mac adresi iptv sağlayıcıya bildiriliyor ve iptv sağlayıcı Mac adresini tanımlıyor, sonrasında başka hiçbir cihazdan izleme şansınız kalmıyor, ne siz nede bir başkası, sadece Mac adresi tanımlanmış olan cihaz üzerinden izleniyor.

gokan90

Member
Üye
Xtream hesabı olarak verilen iptv hesaplarından daha kaliteli mi oluyor? Daha doğrusu donma, kesilme daha mı az oluyor bu stalker iptvde? Birde Next 2000 USB de kullanabiliyormuyuz?

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Stalker hesaplara hiç kimse o kadar güvenmesin özellikle ANDROİD boxlarda basit bir kaç programla mac adresi istenildiği şekilde aynen klonlanabiliyor.! Yani sözün özü siz siz olun stalkerde nasılsa cihazla server eşleşmem var ben rahatım demeyin.Bir anda gizli bir ortağınız hatta ortaklarınız bile olabilir.(Hele şu sıralar nette çarşaf çarşaf MAC adresleri dolaşırken)

DOST_6080

Well-known member
Üye
Son düzenleme:

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Stalker hesaplara hiç kimse o kadar güvenmesin özellikle ANDROİD boxlarda basit bir kaç programla mac adresi istenildiği şekilde aynen klonlanabiliyor.! Yani sözün özü siz siz olun stalkerde nasılsa cihazla server eşleşmem var ben rahatım demeyin.Bir anda gizli bir ortağınız hatta ortaklarınız bile olabilir.(Hele şu sıralar nette çarşaf çarşaf MAC adresleri dolaşırken)
Ilk ciktiginda bunu ongormustum umarim hatirlamissindir fazla surmedi