Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Dreambox800se HD uydu alıcı var. Amigoyu salonda kullanıyorum. Oturma odasında kullandığım Dreamboxa Oscam kurdum oscamda configrasyonda cccam paylaşımı dışarı vermek için tanımladım. modemden açtığım portu dreamboxa yönlendirdim. Oscama eklediğim kullanıcı adını cccam olarak amigoya ekledim. ve kanallar açıldı.

biz yeni yazılımı beklesek iyi olacak gibi :) teşekkürler bilgi için.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,722
113
izmir çamdibi
Dreambox800se HD uydu alıcı var. Amigoyu salonda kullanıyorum. Oturma odasında kullandığım Dreamboxa Oscam kurdum oscamda configrasyonda cccam paylaşımı dışarı vermek için tanımladım. modemden açtığım portu dreamboxa yönlendirdim. Oscama eklediğim kullanıcı adını cccam olarak amigoya ekledim. ve kanallar açıldı.
yüklediğiniz cccamı buradaki ile değiştirip editleyin deneyelim
http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...jF5jhfVJBFMu1HsHg&sig2=BwAjTXoSzMJW3Wt_lukqew

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cafi ustam muhtemelen olmayacak arkadaşımızın verdiği dizin bizim cihazlara .Arkadaşımızın iki cihazından biri server (şifreyi çözen oscam yüklü )bir nevi bizim cihazlarda ki home share benzeri olay.server olan cihaza ag üzeri bağlı cihazlarda aynı kart (dizin) var gibi seyrediyor.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,722
113
izmir çamdibi
Sistem sorunsuz çalışıyor.
test için mesaj attım size
free serveri kapatıp cccam ı aktif etim ilgili kanallar ok +hotbirid ve astra 19 uydusunda test etim bir çok kanal ok tekrar free serveri aktif edince şifreye geçiyor kısacası sistem aktif emeğine sağlık

Son düzenleme:

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
next 3 hatdadır bu yazlımla ilgili olarak hiç bir caihazda güncelleme yapmadı umarım bu hafta gir gelişme olur.

halit beydeş

0
Üye
9 Eyl 2016
18
2
3
Next Machina 3D Serileri tanberg ler acılmıyor sabah acıktı saat itibari ile acılmıyo acan varmı

LNB

0
Üye
4 Eki 2016
19
0
1
Karbon hocam Supermax Dragon HD için yazılım durumu nedir acaba? Her yerde Next üretimi ve Next garantili yazıyor. Daha alt model Supermax Cobra Mini için yazılım verilmiş ama yeni model Supermax Dragon HD için bulamadım.

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Arkadaşlar bu keyleri bir deneyin

FREQ:12460 H 20800
TANDBERG KEY:
D097 A7EF DFC1 BA01
Malum kanalların keyleri açan var diyor
Benim deneme imkanım olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...