Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
selam usta çok teşekkür ederim ilginiz ve sabrınız için hatayı buldum wifi şifresini girdikten sonra kayıt ediyordum ama sonrada bağlan demem gerekiyormuş yani ikinci defa kırmızıya basmam gerekiyormuş teşekkürler

Bu kanallar netle alakası yok key dosyasıyla açıyor bağlı olmanıza gerek yokki freeshare ile açılmıyor kaldıki zaten şu an malum server kapalı

GengisKhan

0
Üye
23 Kas 2016
1
0
1
merhabalr hocam ben minix hd pembe modelini uydudan değil usb ile en son 8.11.2016 ile güncelledim yukarıda yazılımla tanberg destekli yazmısınız ama bende türksattaki kanallar hala şifreli görünüyor sebebi nedir acaba teşekkürler.

--------------------

hocam özür dilerim açılmış kanalarda hala şifre gösterdiğinden acılmadı samışım sayenizde artık nat geo izlebilecez

yengec71

0
Üye
9 Şub 2015
32
13
8
Cool serilerine gelmiş yuppi. Emeği geçenlerin elleri dert görmesin. Elinize emeğinize sağlık. Yükledim şimdi ok açık.

siss

0
Üye
4 Mar 2016
11
0
1
Ustalar bu next black 2 ve xbox 4a da tanbergler acmiyor cozumu varmidir son keyler ve yazilim yuklu

--------------------

Arkadaslar yokmu bi cevap verebilecek nicin acilmiyor bu kanallar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ustalar bu next black 2 ve xbox 4a da tanbergler acmiyor cozumu varmidir son keyler ve yazilim yuklu

--------------------

Arkadaslar yokmu bi cevap verebilecek nicin acilmiyor bu kanallar

Sevgili kardeşim ne yazikki yazmış olduğunuz cihazlarınıza uygun en son yazılım AĞUSTOS ayında verilmiş.! Ve maalesef bu yazılımla TANDBERGLERİ izleyemezsiniz. Cihazlarınıza ancak yeni yazılım verilir ise tekrar izlenebilir hale gelecektir....

Son düzenleme:

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Next Minix HD CX Serileri ( 10.08.2016 Yazılım ve sonrası / 07.11.2016 Yazılımı Tandberg V.2 Destekli )
Merhaba,
İlgili yazılımı yükledikten sonra
FOX NETWORKS GROUP
TÜRKSAT 4A {42°E} (East Beam) 12461 H 20800 3/4 8PSK DVB-S2
Kanallarını izleyebilmek için keyler elle mi giriş yapılacak yoksa yazılımda var mı?
Elle giriş yapılacaksa nasıl olacağı hakkında bilgi vermenizi rica ederim.
Kolay gelsin.

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
3 aydır next minix HD Tango ya Tandberg yazılımı istedik daha verilmedi ya... neredeyse tüm modellere verildi bu cihaz öksüz kaldı lütfen bu konuda bizleri de düşünebilir misiniz...

yengec71

0
Üye
9 Şub 2015
32
13
8
Merhaba,
İlgili yazılımı yükledikten sonra

Kanallarını izleyebilmek için keyler elle mi giriş yapılacak yoksa yazılımda var mı?
Elle giriş yapılacaksa nasıl olacağı hakkında bilgi vermenizi rica ederim.
Kolay gelsin.

Yazılımda mevcut

--------------------

3 aydır next minix HD Tango ya Tandberg yazılımı istedik daha verilmedi ya... neredeyse tüm modellere verildi bu cihaz öksüz kaldı lütfen bu konuda bizleri de düşünebilir misiniz...

Sanırım cihaz desteklemiyor yoksa yazılım verilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...