Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
cihazlar çöp olur hem tandberg hem power vu olmazsa olmaz nextin bi anlamı kalmaz

Bu yazdıklarınızın NEXT firması ile ne alakası varki.! Yayıncı TANDBERG i bitirdim derse gidip hesapmı soracaksınız firmadan ben niye İLLEGAL yayınları izleyemiyorum diye.! Biraz EMPATİ lütfen eğer yayınları SÜREKLİ izlemek istiyorsanız gidip PLATFORMLARA parası ile üye olacaksınız.Yok eğer ben para vermeden izlemek istiyorum derseniz o takdirde ne kadar izleyebilirsem kardır deyip önünüze bakacaksınız...

isayurga

0
Üye
29 Ara 2011
105
1
18
Karbon hocanın key güncellemesi yapın demişti fakat nasıl yapılacağını söylemedi.Yardımcı olursanız çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Karbon hocanın key güncellemesi yapın demişti fakat nasıl yapılacağını söylemedi.Yardımcı olursanız çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler

Internet uzerinden key guncellemesi yapacaksiniz. Yani cihazin internet baglantisini yapip o sekil guncelleme yapacaksiniz. Baska sekil olmuyor. Ben yaptim 3 kanal acik an itibariyla.

sezo_mutlu

0
Üye
1 Nis 2012
1
0
1
Merhaba Arkadaşlar evimde machina 3d ve next2000hd var onlar tmm bir de Next Amigo(altınsarısı) var amigo da nasıl yapıcaz yardımcı olucak varmı?

Ayrıca tandberg yerli paltform belgeseller aktif olucakmı çalışma varmı

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
Next 18500 hd + plus powerpu son güncellemeden sonra geldi tandberg deki 3 kanalda açık cihaz astra powerpuyu desteklermi

karadağlı46

0
Üye
22 Eyl 2015
75
0
6
KOLAY GELSİN NEXT FORUM SAKİNLERİ
Benim kullandığım NEXT 18500 HD + PLUS Tenberg le açılan kanallar şuan açılmamaktadır. İnternetten güncelleme yaptım ama yine açılmadı.Bazı arkadaşlar güncellemeden sonra bazı kanalların açıldığını yazmış. Benim cihazda açmamaktadır. Güncelleme butonunda HTP VE http/ adreslerinin hangisinden güncelleme olacak ben HTP ADRESİNDEN GÜNCELLEDİM üstelik kanal güncellemeside yapıldı ama tenberg kanalları açılmadı.

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Arkadaşlar next amigo hd cihaz online key güncellemesi yapmiyor. Bu yüzden de tandberg kanallarını izleyemiyoruz. Keyleri bir şekilde bulup elden girmeniz gerekiyor. Aksi taktirde izlenmiyor.

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Yabancı forumlar üzerinden sifreleri bulup elden next amigo hd alıcınıza girerseniz izleyebilirsiniz. Yayınlar açılıyor.

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
Arkadaşlar 39 e deki arena sportlarda hangi ligler yayınlanıyor? F1 bilardo gibi yayınlar var mı.? Bide yayınlar 1080p mi?

yuksel40

0
Üye
9 Tem 2015
31
1
8
arkadaşlar benim açık olan 3 tane kanal 10sn sonra donuyor...
cihazım next 18500 hd plus
bu sorunu yaşayan var mı? nasıl halledebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...