Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tavsiye uydu alıcısı

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
Arkadaşlar bu 4 uydu alıcısindan hangisini tavsiye edersiniz. Next amigo ,,,, next tango,,,.next punto +S ,,,next punto plus

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Listenizdeki urunler next eski urunleri piyasada var ise Next Amigi plus ve Next Tango plus cok az kullandim akrabama verdim. Sonra
Next 2000 HD Minix Internet Machina aldim ve memnunum, fakat su anda uretilmesede es degerde son cikan NEXT urunlerini dusunebilirsiniz.
Fakat bahsettigim urun sizin dusundugunuzden biraz daha pahali olabilir. Bahsettiginiz urunleri kullanan arkadaslar mutlaka vardir ama size cevap verecek next urunlerini daha iyi taniyanlar umarim cevap verirler.
Kullanacaginiz ozellikleri ve Fiyat araliginizida belirtmenizde fayda var.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Listenizdeki urunler next eski urunleri piyasada var ise Next Amigi plus ve Next Tango plus cok az kullandim akrabama verdim. Sonra
Next 2000 HD Minix Internet Machina aldim ve memnunum, fakat su anda uretilmesede es degerde son cikan NEXT urunlerini dusunebilirsiniz.
Fakat bahsettigim urun sizin dusundugunuzden biraz daha pahali olabilir. Bahsettiginiz urunleri kullanan arkadaslar mutlaka vardir ama size cevap verecek next urunlerini daha iyi taniyanlar umarim cevap verirler.
Kullanacaginiz ozellikleri ve Fiyat araliginizida belirtmenizde fayda var.
Next in en iyi ürünü next 2000 internet makina

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
Ben ,ektsra 100/ 150 arsi sahibindende buldum ,mutfak için Alicam bilindik marka oldugu için ikinci el bunlardan birini alicam ama hangisini almalıyım

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Ben ,ektsra 100/ 150 arsi sahibindende buldum ,mutfak için Alicam bilindik marka oldugu için ikinci el bunlardan birini alicam ama hangisini almalıyım
Elbette oncelikli olan sey sizin butceniz, benim bahsettigim cihaz 2. el kac TL bilmiyorum 200 civarina bulabilirsiniz diye dusunuyorum, yurt disindan sahibinden com. adresine erisim engeli var takip edemiyorum. Next 2000 HD Minix Internet Machina yeni versiyonunu alin internet uzerinden canak antene hic ihtiyac duymadan mutfakta, odada,salonda izleyebilirsiniz sadece IPTV yuklemeniz icap edecek o kadar.
Canak ile uydudan sadece TV kanallari izleyecegim Internet ve HDMI girisli ucuz bir NEXT urunu alacagim diyor iseniz next urunlerini bu sitede cok daha iyi bilen arkadaslar size yardimci olacaklardir. Acele etmeyin.

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
next 64 tavsiye ederim çok hızlı bir cihaz
üst segment bişeyler arıyorsanda
next 2053 , 2071 cihazları iyidir.