Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Thor uydusu Discovery paketi

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Cihazım Next machina 3d ve artık Thor uydusundaki PowerVu şifreleme sistemi ile izlediğim Discovery paketi keyleri internet üzerinden online güncellediğim halde artık açılmıyorlar,diğer cihazlarda durum ne halde acaba?

agurkan

0
Üye
14 Şub 2013
158
63
28
Denizli
12303 frekansında yayınlar sonlandı görünüyor, 2 kanal dışında. Türkçe dilinde yayın yapanlar uçtuuu gitti. 9 derece Eutelsat uydusunda başlayan yayınlar ücretli serverler ile izlenebiliyor mu? Bilen, gören var mı?

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
12303 frekansında yayınlar sonlandı görünüyor, 2 kanal dışında. Türkçe dilinde yayın yapanlar uçtuuu gitti. 9 derece Eutelsat uydusunda başlayan yayınlar ücretli serverler ile izlenebiliyor mu? Bilen, gören var mı?
Benim cihazı tarattığımda kanalların hepsi geliyor ama sadece iki kanal açılıyor,onlarda Lehçe. Yani ozaman benim cihaz olmayan kanalları da tarayıp buluyor, tuhaf. Sanırım şu an açabilen bir server yok henüz.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Benim cihazı tarattığımda kanalların hepsi geliyor ama sadece iki kanal açılıyor,onlarda Lehçe. Yani ozaman benim cihaz olmayan kanalları da tarayıp buluyor, tuhaf. Sanırım şu an açabilen bir server yok henüz.

Sadece 2 kanal var çünkü. TP'yi sil tekrar tarat görürsün 2 tane olduğunu. Diğer paketler 9E'ye kaydırıldı. Şifreleme sistemi değişti. Artık PowerVu şifreleme sistemi ile izleyemezsiniz. Server ile açık kanallar mevcut.

montilla

0
Üye
21 Tem 2013
93
44
18
Tekirdağ
Merhaba 9E uydusundaki 11881 v 30000 frekansındaki kanallar server ile açılıyor bu frekanstaki discovery sience ve ID kanalları tr dil ile açıktır